Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macplug????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 21 lutego 2007 - 10:35

Zobaczyłem

Dołączona grafika

i się zastanawiam... WTF??????

#2 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2007 - 10:57

Zmieniają chyba formę działalności (tak można wywnioskować z tej informacji).

#3 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2007 - 11:10

Ale o co chodzi...?!?! Tak z zaskoczenia? Wczoraj wieczorem jeszcze bylo OK a potem... I zadnej informacji? I o 22:22? To juz TC nie mogl poczekac do 22 lutego? :) Total Chaos... Jak nic, komisja wkroczyla demontowac uklad... ;) A moze to ten zapowiadany Apple Special Event?

#4 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 21 lutego 2007 - 11:24

UUU...jaka szkoda ;-)

#5 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 21 lutego 2007 - 11:30

jedno z najlepszych forum :)

#6 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2007 - 11:32

I jedno z niewielu :)

#7 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 21 lutego 2007 - 11:53

Ale ale panowie, jest My Apple... Na mac plug okazuje się że 800 użyszkodników to za dużo, więc zobaczymy co to będzie.

#8 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lutego 2007 - 12:24

ja mysle że zniknięcie macplug to bujda,

#9 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 21 lutego 2007 - 14:56

Ciekawe z czym wyskoczą 22 lutego o 22:22 :-)

#10 dareks9

dareks9
  • 268 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 lutego 2007 - 15:20

Wczoraj w nocy przez ok. 2 - 3 godz. forum nie działało. Widziałem wtedy tę samą żółtą karteczkę, ale z całkiem innym tekstem. Mowa była tylko o "przerwie spowodowanej przebudową serwisu". Ale potem (czyli od ok. 1.30 w nocy) wszystko było OK.

#11 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 21 lutego 2007 - 16:09

To pewnie specjalnie, żeby zainteresować nowych ludzi (zaraz wszyscy o tym napiszą na forach i blogach) ;) Ciekawy sposób na reklamę? 8)

#12 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 lutego 2007 - 16:19

Po prostu cos zmieniaja i tyle.

#13 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 21 lutego 2007 - 16:53

Albo zamierzaja wypuscic Polski iPhone. Nowa edycja "iGadam" :D

#14 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 21 lutego 2007 - 18:55

ja mysle ze Admin dał wszystkim BANA i sobie też i stąd forum nie czynne i TC włamuje się na własne forum ;) lol

#15 macplug.org

macplug.org
  • 44 postów

Napisano 21 lutego 2007 - 20:16

A ja mysle, ze admin patrzy z politowaniem na nietrafne domysly...
  • Heidi lubi to

#16 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 lutego 2007 - 20:37

A ja mysle, ze admin patrzy z politowaniem na nietrafne domysly...


Aleś chłopie zrobił dym.... wszyscy gubią się w domysłach.
Nie dobrze kojarzy mi się ten Twój klozet, wolałbym widzieć: "we'll back soon"..

#17 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2007 - 20:37

A ja mysle, ze admin patrzy z politowaniem na nietrafne domysly...


czyżby admin zrezygnował z macpluga na rzecz myapple? :>

#18 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 22 lutego 2007 - 10:59

czyżby admin zrezygnował z macpluga na rzecz myapple? :>


TC wrócił by do macierzy, z tego co pamiętam tworzył mac pluga bo mu się myapple nie podobało..

#19 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 22 lutego 2007 - 11:44

Jak będzie się Tomek z takim politowaniem przyglądać internautom zainteresowanym jego projektem, to z pewnością będzie mógł liczyć na ich wdzięczność...

#20 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2007 - 13:17

A czy Tomek napisał, że się przygląda w jakikolwiek sposób internautom?

#21 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lutego 2007 - 13:33

Aleś chłopie zrobił dym.... wszyscy gubią się w domysłach.
Nie dobrze kojarzy mi się ten Twój klozet, wolałbym widzieć: "we'll back soon"..


Mógłbyś używać innych określeń jeśli nazywasz czyjąś pracę? Bo wiesz, to co napisałeś, może być obraźliwe...

#22 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 22 lutego 2007 - 15:16

A czy Tomek napisał, że się przygląda w jakikolwiek sposób internautom?

Domysły, drogi Piotrze, nie biorą się z zapylania kwiatów przez pszczoły, tylko rodzą się w głowach ludzi. Ludzie, którzy obserwują strony www, to internauci. Samo "politowanie" z definicji nie może dotyczyć domysłu, bo nad nim nie można się litować, za to można nad jego autorem. Sugerowałbym stosować mniej nieuzasadnionych uproszczeń semantycznych, żeby nie być posądzonym o używanie żenującej erystyki na poziomie Kaczyńskich i ich pobratymców.

#23 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lutego 2007 - 15:39

Domysły, drogi Piotrze, nie biorą się z zapylania kwiatów przez pszczoły, tylko rodzą się w głowach ludzi. Ludzie, którzy obserwują strony www, to internauci. Samo "politowanie" z definicji nie może dotyczyć domysłu, bo nad nim nie można się litować, za to można nad jego autorem. Sugerowałbym stosować mniej nieuzasadnionych uproszczeń semantycznych, żeby nie być posądzonym o używanie żenującej erystyki na poziomie Kaczyńskich i ich pobratymców.

Wojtku drogi. Byłbym wdzięczny o wskazanie owej definicji negującej prawo politowania dla ludzkich domysłów. Jednocześnie przypominam, że fakt iż dostałeś po łapach za swoje zachowanie na MacPlugu, nie upoważnia Cię od odgrywania się na łamach tego forum, szczególnie przekręcając cudze wypowiedzi, bo to kłóci się również z regulaminem tego forum.
  • piotr falba lubi to

#24 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 22 lutego 2007 - 17:22

Drogi Piotrze,

przykro mi, że utrwalony w języku zwyczaj litowania się tylko nad rzeczami żywymi, lub takimi którym mówiący nadaje cechy żywych, jest ci obcy. Nieżywe mogą być "pożałowania godne" (domysły, np.). Użycie formy innej niż przyjęta jest błędem językowym (definicję błędu językowego z pewnością znasz) albo celowym zabiegiem deprecjonującym (jeśli żywe potraktujemy formą dla nieżywego) bądź admirującym (odwrotnie) opisywane zjawisko. Nie powinienem tego uczyć osoby roztaczającej wokół siebie atmosferę guru.

Po drugie, rzeczywiście, nie umiejąc oddzielić swojej funkcji moderatora od charakteru współdyskutanta, na macplugu byłeś uprzejmy zamiast mnie, na miesiąc zablokować dostęp 65 tysiącom użytkowników internetu z Poznania.

Pragnę jednak gorąco ci przypomnieć iż to co nazywasz "dawaniem mi po łapach" (koty i psy mają łapy, tak notabene, nie ludzie), w rzeczywistości było spektakularną porażką twoich umiejętności moderacji - zarówno jeśli chodzi o sposób w jaki to zrobiłeś, jak też jeśli chodzi o argumentację, którą za tym zbanowaniem wytoczyłeś.

Na szczęście Tomek uznał iż twoje działanie było zbyt pochopne zarówno co do argumentu (czytaj: nie poparł twojej argumentacji), jak i co sposobu (banowanie po IP jest wyjątkowo nierozsądne), dzięki czemu zamiarowany przez ciebie miesięczny ban dla całego dużego providera, zamienił się w trzydniowy - bo tyle czasu trwała wymiana e-maili między mną i Tomkiem. Jestem głęboko przekonany, że wynika to z faktu, iż Tomek czyta ze zrozumieniem wysyłane doń e-maile oraz odpisuje na nie, umiejąc logicznie bronić swojego punktu widzenia, a wreszcie ma wystarczającą ilość cywilnej odwagi aby potrafić przyjąć cudzą argumentację, co mu ujmy na honorze nie przynosi.
Zabrakło tej cechy charakteru niestety w naszej korespondencji, w której wysyłane do ciebie prośby o wyjaśnienie sytuacji pozostały bez odpowiedzi.

Zanim więc po raz kolejny w prywatnej sprawie nadużyjesz uprawnień moderatora, zastanów się, czy wtedy nie zrobiłeś tego ostatni raz, parząc sobie boleśnie paluszki - i czy nie powinieneś - co już ci sugerowałem - mniej kierować się kreowaniem własnego obrazu w Internecie, a bardziej dobrem forów. Bo fora to nie ty - nawet jeśli je moderujesz.

#25 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 22 lutego 2007 - 19:03

Konkurencja ich zjadla :D Oczekujemy gwiazdy MyApple na Hollywood Blvd. :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych