Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

długi kabel do ładowarki - gdzie kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzyzak

krzyzak
  • 90 postów
  • SkądZabrze

Napisano 30 września 2010 - 15:19

Witajcie. Jestem zainteresowany zakupem długiego kabla do ładowarki do powerbooka g4(aczkolwiek to w zasadzie nieistotne - od macbooka też pasuje) - przekopałem allegro, parę sklepów i nic- wszędzie tylko te krótkie wtyczki, ani śladu dłuższego kabla. Czy istnieje możliwość kupienia gdzieś takiego kabla, czy to u nas biały kruk? Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

#2 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2010 - 15:23

Zwykły zasilający od sprzętu RTV styknie. Używam takiego patentu od chyba trzech lat i zero spięć ;) Chyba, że masz fioła i chcesz dać 100zł za kabel, bo biały i ma plastikową końcówkę ;)

#3 krzyzak

krzyzak
  • 90 postów
  • SkądZabrze

Napisano 30 września 2010 - 15:34

Zwykły zasilający od sprzętu RTV styknie. Używam takiego patentu od chyba trzech lat i zero spięć

jak znajdziesz mi zwykły kabel zasilający pasujący do ładowarki, to chętnie taki kupię

Chyba, że masz fioła i chcesz dać 100zł za kabel, bo biały i ma plastikową końcówkę

nie,nie - jestem pragmatykiem - jak będzie działać, nie musi mieć błogosławieństwa Boskiego Steva.

#4 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2010 - 19:09

Taki styknie ;) LC3 KABEL ZASILAJACY EURO SIECIOWY DO VIDEO RADIA (1244090206) - Aukcje internetowe Allegro
Na 1000% będzie pasować.

---------- Wpis dodano o 20:04 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:56 ----------

Dowód:
Dołączona grafika

---------- Wpis dodano o 20:09 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:04 ----------

Witajcie.
Jestem zainteresowany zakupem długiego kabla do ładowarki do powerbooka g4(aczkolwiek to w zasadzie nieistotne - od macbooka też pasuje) - przekopałem allegro, parę sklepów i nic- wszędzie tylko te krótkie wtyczki, ani śladu dłuższego kabla. Czy istnieje możliwość kupienia gdzieś takiego kabla, czy to u nas biały kruk?
Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

BTW chyba coś kiepsko szukasz:
przedluzacz kabel zasilajacy MACBOOK tania wysylka (1250438485) - Aukcje internetowe Allegro
Kabel ADAPTER EU Apple Macbook PowerBook iBook (1243384407) - Aukcje internetowe Allegro
Przedłuzacz kabel Apple MACBOOK IPAD 1,8m ORGINAL (1248430252) - Aukcje internetowe Allegro
Oryginalny kabel zasilający Apple iBook Macbook (1252851663) - Aukcje internetowe Allegro

#5 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2010 - 20:07

jak znajdziesz mi zwykły kabel zasilający pasujący do ładowarki, to chętnie taki kupię

nie,nie - jestem pragmatykiem - jak będzie działać, nie musi mieć błogosławieństwa Boskiego Steva.


Odepnij ten od DVD, wieży czy czegokolwiek z odpinanym kablem ;)

#6 bimusiek

bimusiek
  • 106 postów
  • SkądSosnowiec, Poland, Poland

Napisano 30 września 2010 - 20:28

Oryginalny kabel zasilający Apple iBook Macbook (1252851663) - Aukcje internetowe Allegro
To to są kpiny... Sam mam mpb kupionego w us i zastanawiam się nad kupnem za 50zł jakiegoś kabelka polskiego, tak żeby tylko wyglądało fajnie :> a oni dają kabel z US z przejściówka... ;/ I niby oryginalny.

#7 EmotiCon02

EmotiCon02
  • 167 postów

Napisano 03 października 2010 - 15:14

Ja mam kabelek USA przerobiony na polską wtyczkę i daje radę.

#8 kisielkamil

kisielkamil
  • 137 postów
  • SkądŚwinoujście Wrocław

Napisano 24 grudnia 2010 - 14:31

Można ten kabel kupić w jakimś cortlandzie/ispocie? Mam problem, nie mogę go nigdzie znaleźć a chciałbym dostać oryginalny.

#9 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 grudnia 2010 - 23:54

Mialem oryginalnynkabel ze stanow, poszedl do kosza bo praktyczniejsza byla zwykla przedluzka rtv. Teraz dostalem "w spadku" gruby kabel i w sumie nie rozni sie tam, poza tym ze ciezej go wypiac :)

#10 kisielkamil

kisielkamil
  • 137 postów
  • SkądŚwinoujście Wrocław

Napisano 30 grudnia 2010 - 20:51

Dostałem właśnie kabelek z tej aukcji: link

Kabelek oryginalny identyczny jaki miałem z laptopem, Volex M2511. Polecam

#11 lubiebardzo

lubiebardzo
  • 187 postów

Napisano 08 lutego 2011 - 13:29

Ja kupiłem taki kabel na allegro za 30 zeta razem z tą krótką koncówką. Połamała się i przez jakiś czas jechałem na czarnym kablu jak to pokazał shrek2oo7 Nie jest to orginał apple, ma minimalne niedopasowania. Ale mam to gdzieś




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych