Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomóżcie: jaki hotel w warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 15:26

Witajcie! Czy Warszawiacy, lub osoby, które często podróżują do Warszawy są w stanie polecić mi dobry hotel za rozsądne pieniądze. Konieczne warunki do spełnienia: 1. Musi być WiFi bezprzewodowe - tylko nie jak w Ibisie, że kupuję sobie non stop doładowania do hospotu Orange 2. Musi być niedaleko biznesowego budynku Grupy Żywiec - Bitwy Warszawskiej 7A. W promieniu 2 - 3km max, abym mógł się przejść do pracy spacerkiem. 3. Cena ze śniadaniem do 300zł - ale to jest max granica, wolałbym zapłacić 200 jeżeli to możliwe, w pokoju tylko będę spał i siedział przy kompie, nie potrzebuje rezydencji. 4. Jedna osoba, łazienka w pokoju. Przeglądam te hotele, najłatwiej poprzez google, bo nigdzie nie mogę znaleźć wyszukiwarki hotelowej, która wyszukiwałaby mi hotele po adresie. Znajduję różne hotele/pokoje gościnne z fajnymi zdjęciami, a zaraz znajduje opinie i, że ludzie narzekają, że syf, brud i ubóstwo i nic nie ma się do zdjęć, albo, że łazienka jest 2 piętra wyżej. Dzięki wielkie.

#2 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 19 września 2010 - 15:47

Nie żebym się wtrącał ale ty będziesz pracował w Wawie i chcesz wynająć pokój w hotelu i płacić 300zł za dobę? Długo chcesz tam przebywać? Nie lepiej wynająć mieszkanie? Jeśli nie chcesz odpowiadać lub uważasz moje pytania z głupie i zbędne pozostaw je bez odpowiedzi. ;)

#3 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 15:50

Jestem tylko dwa dni.

#4 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 19 września 2010 - 16:04

Hotel START PORTOS Warszawa, START PORTOS Warszawa Warszawa - Centralna Rezerwacja on-line, START PORTOS Warszawa, hotel START PORTOS Warszawa Warszawa, rezerwacja hotelu START PORTOS Warszawa, START PORTOS Warszawa hotel, hotel START PORTOS Warszawa za pobyt zapłacisz 504 zł (cały) i jest free internet. Przynajmniej tak pisze.
edit.: A sorry nie doczytałem... to jest przewodowy internet :( tak to jest jak się czyta co drugi wyraz

#5 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 16:10

Tak, wygląda fajnie, kabelek można do laptopa podpiąć. Natomiast odległość to 8km, czyli trzeba się bawić w Taxi, bo autem nie lubie po Wawie jeździć. A i w godzinach pracy to ja wiem ile można czekać na taxi, i jak długo się przez korki itp.

#6 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 19 września 2010 - 16:41

A może to Hotel Novotel Centrum Warszawa, Novotel Centrum Warszawa Warszawa - Centralna Rezerwacja on-line, Novotel Centrum Warszawa, hotel Novotel Centrum Warszawa Warszawa, rezerwacja hotelu Novotel Centrum Warszawa, Novotel Centrum Warszawa hotel, hotel Nov
Pisze "srednia rezerwacji 250zł"

#7 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 16:59

myślę, że ciekawa propozycja, skontaktuje się z nimi pewnie na drugi dzień, bo na pierwszy już przenocuje w jakiejś mordowni - jak to ujęli ludzie piszący opinie :). Aczkolwiek kawałek też jest, żeby spacerkiem się przejść.

#8 tomaszsawko

tomaszsawko
  • 113 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2010 - 17:42

Polecony wyżej Novotel znam z autopsji. Polecam

#9 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 18:25

dzięki za referencje, może skorzystam :)

#10 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 19 września 2010 - 18:43

Nie lepiej hostel? Nie wiem gdzie jest ten żywiec ale polecam ten na Tamce. Spełnia warunki a koszty dużo większe ;-)

#11 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2010 - 18:45

ta literka s (hoStel) mi absolutnie w niczym nie przeszkadza, nawet pokoje gościnne, byleby była łazienka prywatna.

#12 tomaszsawko

tomaszsawko
  • 113 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2010 - 20:17

Nie lepiej hostel? Nie wiem gdzie jest ten żywiec ale polecam ten na Tamce. Spełnia warunki a koszty dużo większe ;-)


Siedziba Żywca to okolice Ronda Zesłańców Syberyjskich (dokładnie na Bitwy Warszawskiej). Z Tamki to dobre pół miasta :-)

#13 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2010 - 17:47

Robotę w Cortlandzie znalazłeś? To ten budynek chyba... :)
Najbliżej był hotel Vera, ale została po nim dziura w ziemi. Kolejni kandydaci to mały hotelik Artvilla (blisko, można dojść na piechotę) i Harctur http://www.bestharctur.pl/ (ale nie wiem czy jeszcze żyje, bo ich strona zdechła). Trochę dalej przy Alei Krakowskiej (dojazd tramwajem) są hotele DeSilva Hotele biznesowe, Hotele przy lotnisku, trzygwiazdkowe Hotele DeSilva i Lord Hotel Lord al. Krakowska Warszawa. Centrum konferencyjne to nasz atut. Hotel Lord Warsaw to restauracja w Warszawie, bankiety, wesela.. Dalsze to hotele przy pl. Zawiszy: Premiere, Sobieski - ale to już dużo drożej. To tyle co na szybko wymyśliłem...

#14 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2010 - 18:11

dzięki, kilka właśnie hoteli - desilva i lord zostały mi polecone przez taxówkarza, a zatrzymałem się na Prokuratorskiej 2. Opowiadali na forach, że to mordownia, syf itp. a jest całkiem znośnie. Prowadzę szkolenia dla Cortlandu z developerki na iPhone raz na jakiś czas, nie pracuję tam bezpośrednio.

#15 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 22 września 2010 - 22:57

Najbliżej to sobieski http://www.sobieski....ackagedetail/1/
Albo Campanile http://www.campanile...pl/default.aspx




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych