Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BTT - jak to usunąć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kal800

kal800
  • 246 postów
  • SkądGdynia

Napisano 16 września 2010 - 16:49

Zainstalowałem sobie Better Touch Tool, ale aplikacja okazała się dla mnie mało użyteczna - za dużo opcji, których nie mam czasu rozgryzać i się uczyć nowych gestów - te które daje system mi w zupełności wystarczą. Chciałbym to usunąć, ale nie ma jak - nigdzie nie ma śladu w Programach. Nie wiem co mam cisnąć do śmietnika. Kal

#2 nostri

nostri
  • 559 postów
  • SkądOxapampa, PE

Napisano 16 września 2010 - 16:53

powinno byc bettertouchtool w programach. zobacz jeszcze w preferencjach systemowych czy tam nie ma opcji tego programu

#3 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2010 - 14:28

Ewentualnie ściągnij jeszcze raz paczkę z programem i sprawdź, czy w zestawie nie ma deinstalatora.

#4 Gregory

Gregory


  • 2 732 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 17 września 2010 - 15:47

Sprawdź w katalogu „Pobrane rzeczy” (z Docka lub w Użytkownicy/TWOJE_KONTO/Pobrane rzeczy). BTT, podobnie jak np. PYM Player, pobierany jest jako archiwum zip, więc jak włączone jest automatyczne rozpakowywanie archiwów przez Safari, to program pozostaje w katalogu, do którego został pobrany. Użytkownik może go sobie przeciągnąć gdzie chce, ale nie każdy to robi. Poza tym, od czego jest Spotlight? Command-Spacja, „BetterTouch”, o, jest, Command-Enter, otwiera się okno Findera z zaznaczonym programem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych