Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[AEM] - Apple Eastern Meeting


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#1 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 17 września 2005 - 11:39

Dnia pierwszego października w Białymstoku odbędzie się spotkanie miłośników komputerów Apple Macintosh. W planie będzie między innymi grill, prezentacje maków i innych maszyn (amiga, commodore), odwiedzenie kilku knajp w Białymstoku, zwiedzanie zabytków (jak będzie czas i chęci). Program cały czas się rozwija, więc może dojść sporo ciekawych atrakcji. Nocleg w miarę możliwości zorganizuję ja i forumowicz Shogun. Mieszkamy blisko siebie, więc raczej "procentowcy" będą mieli łatwą drogę. Z powodu braku łóżek wskazane śpiwory, ewentualnie zaopatrzymy potrzebujących w koce itp. Proszę się tutaj wpisywać, żebyśmy wiedzieli co i jak. Aha składek jako takich nie przewidujemy. Na jedzenie i picie zrobimy zrzutkę na miejscu, żeby jakoś po równo było.

Kontakt:
Shogun: stankiewicz.piotr@interia.pl
_sys: najlepiej PM (forum odwiedzam częściej niż czytam pocztę :) )

#2 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 września 2005 - 11:44

troche za wcześno... a gdzie prawa autorskie za "Apple Eastern Meeting?" ... mam wytoczyć proces ? :mrgreen:

#3 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 17 września 2005 - 11:49

No nie będziemy co dwa dni zmieniać terminu :) Termin jest nieodwołalny, masz przyjechać bo jak nie to ... mini nie zobaczy swojego starszego brata :P

Dodam jeszcze, że oczywiście pomożemy dotrzeć na miejsce MacMeetingu (Kris za to nie można się przyczepić:) ). Odbierzemy kogo trzeba z dworca PkP, czy czegoś innego, o to się nie martwcie.

#4 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 17 września 2005 - 11:50

Żeby się nie procesować z Krismiszczem napiszę, że to on był pomysłodawcą nazwy meetingu :) Oczywiście program imprezy jest mobilny, tak jak sama imprezka (z Wertykalnego na Horyzontalny :lol:) Proszę wpisywać orientacyjne godziny przyjazdu, żebyśmy od rana nie czatowali na dworcu na kogoś, kto przyjedzie o 22 ;) Musimy dojść do jakiegoś konsensusu. Aha, przydałby się jakiś znak rozpoznawczy ;)

#5 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 września 2005 - 11:57

Żeby się nie procesować z Krismiszczem napiszę, że to on był pomysłodawcą nazwy meetingu :)


odwołałem prawnika :mrgreen:

....przydałby się jakiś znak rozpoznawczy ;)


Szato de Jabol :wink: buteleczka 0,33 lub 0,75 w prawej ręce :D

#6 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2005 - 12:00

Żeby się nie procesować z Krismiszczem napiszę, że to on był pomysłodawcą nazwy meetingu :)

odwołałem prawnika :mrgreen:

....przydałby się jakiś znak rozpoznawczy ;)

Szato de Jabol :wink: buteleczka 0,33 lub 0,75 w prawej ręce :D

To wołaj prawnika z powrotem, bo ten znak rozpoznawczy został już opatentowany przez śląskich macuserów :mrgreen:

#7 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 września 2005 - 12:03

to jak im podpadne to nic nie kupię na Allegro :wink: ...ale Wino z Sandomierza, czyli Jabłuszko Sandomierskie a nie jakąś tandetną podróbe od Hanysów :pp

#8 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 17 września 2005 - 12:26

Jak pogoda bardzo nie dopisze, to zrobimy zakupy i zawody w Crash Team Racing ;) Ja jeżdżę Tygrysem.

#9 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 17 września 2005 - 12:37

Hehe, OK. W planach jest też zrobienie Klastra z kilku PowerMaków, więc będzie na co popatrzeć :).

#10 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 września 2005 - 12:59

a dokładnie jaki to będzie miejsce? jakaś wynajęta sala?

#11 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 17 września 2005 - 13:12

To zależy ile osób przyjedzie. Jak będzie tak do 5 osób (na to wygląda, że to wszyscy) to u Shoguna w chacie, jak więcej to się pomyśli.

#12 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 17 września 2005 - 13:32

e to shoun miał dom :mrgreen:
ale fajnie On też ma Amigę to napewno będzie ciekawie 8)

#13 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 września 2005 - 13:41

jest szansa ze i ja wpadne ale niewielka :] jak bede mogl przyjechac to zabiore ze soba nano :mrgreen:

#14 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 17 września 2005 - 14:26

No zaczyna się robić ciekawie ;) Patrzę, że już zaczynamy wynajmować salę. Fajnie :twisted: Oczywiście szufelki, szpadelki, nano, photo i inne też są mile widziane.

#15 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 17 września 2005 - 16:53

jak coś to ja się piszę na ten zlot. A teraz przedstawię wam główne atrakcje Białegostoku: a zresztą wszystko jest na pocztówkach, a poza tym i tak znajduje się na Lipowej :D W tygodniu sprawdzę najlepsze połączenie z Olsztyna... pozdro

#16 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 17 września 2005 - 21:28

Mam pytanie: czy mogę przyjechać "z pustymi rękami"? Nie mam nic nowego ze sprzętu ale mogę przyjechać z działającym Newtonem 100 i iPodem Mini złotym :)

#17 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 17 września 2005 - 21:41

Daleko :( Życzę Miłej Imprezy. A Adminom MyApple życzę dalszego "dopracowywania". :evil: :|

#18 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 18 września 2005 - 08:02

Mam pytanie: czy mogę przyjechać "z pustymi rękami"? Nie mam nic nowego ze sprzętu ale mogę przyjechać z działającym Newtonem 100 i iPodem Mini złotym Smile

No jasne. Newtona będziesz musiał mi pokazać bo zawsze chciałem się nim pobawić a na allegro regularnie mnie przebijają :mrgreen: .

#19 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 18 września 2005 - 09:33

najlepsze połączenie z Olsztyna mam 8.56 i w Białymstoku będę o 13.43. Mam nadzieję, że takie coś pasuje organizatorom :wink: Swoją drogą Conrad i tak chyba będziesz zasuwał przez Olsztyn, więc jakoś się możemy dogadać 8) hej

#20 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 18 września 2005 - 10:19

Tak mi się skojarzyło, że ja też mam Newtona OMP w wersji niemieckiej ;) To może zrobimy małe połączenie przez Irdę ;) BTW: SPRZĘT NIE JEST WYMAGANY, CHOCIAŻ MILE WIDZIANY. Jak ktoś nie ma nic mobilnego, to przecież go nie wygonimy do domu... Ważni są ludzie, a nie technika. I wiadomość z ostatniej chwili: byłoby bardzo fajnie, gdybyście na mój e-mail podali orientacyjny czas i miejsce przyjazdu (dworzec PKP, dworzec PKS itp.), będę chyba musiał Was jakoś poodbierać ;)

#21 Dr.Logic

Dr.Logic
  • 278 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 września 2005 - 11:51

Czy każdy może wpaść mieszkam w Białymstoku i w sumnie 1 nie robie nic . ?!

#22 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 18 września 2005 - 11:54

Mam pytanie: czy mogę przyjechać "z pustymi rękami"? Nie mam nic nowego ze sprzętu ale mogę przyjechać z działającym Newtonem 100 i iPodem Mini złotym Smile

przyyyjedź...

No jasne. Newtona będziesz musiał mi pokazać bo zawsze chciałem się nim pobawić a na allegro regularnie mnie przebijają :mrgreen: .

CIEBIE TEŻ? ;) wrrr ale jeszcze kiedyś trafię! (ha, pamiętam jak ktoś kiedyś wystawił eMate'a... a ja nie miałem tyle kasy!!! :( )

MyApple draniu, łobuzie, nano-szpanerze Ty... Ale wpadnij, dam Ci piwo jak dasz się iPodem pobawić chwilkę ;) OK, tak serio to ja też tu intensywnie główkuję? może jedzie ktoś z okolic Warszawy??? MyApple a może - jeśli jest taka możliwość - jakoś byśmy się razem ustawili?

Acha, a jak brzmi pełna i oficjalna nazwa zjazdu? Bo chyba powinno być coś w stylu "Apple Eastyern Meeting 2005: Part2: Bialystock City"

(B&W się do plecaka nie zmieści... ale za to Pisemko pasuje jak ulał :P :D )

#23 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 18 września 2005 - 11:56

Czy każdy może wpaść mieszkam w Białymstoku i w sumnie 1 nie robie nic . ?!


Jest tylko jeden warunek. Musisz wytrzymać ciągłe gadanie o makach :P.

Oj, shogun trzeba chyba myśleć nad jakimś lokalem :P.

[ Dodano: 2005-09-18, 12:58 ]

(B&W się do plecaka nie zmieści... ale za to Pisemko pasuje jak ulał Razz Very Happy )


Zapraszamy Ciebie jak i twoje Pisemko :mrgreen: .

#24 shogun

shogun
  • 151 postów

Napisano 18 września 2005 - 12:03

Oj, shogun trzeba chyba myśleć nad jakimś lokalem .

Nie strasz mnie człowieku :D
Bardzo proszę wszystkich zdecydowanych na przyjazd o zgłoszenie e-mailowe - muszę wiedzieć ilu Was jest, bo mogą być problemy tzw. dachu nad głową.
Jak zgłosi się 5 osób, to nic nie będę szukał, ale jak przyjedzie 20, to co z pozostałą 15 zrobię?

#25 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 18 września 2005 - 12:05

Jak zgłosi się 5 osób, to nic nie będę szukał, ale jak przyjedzie 20, to co z pozostałą 15 zrobię?

Nie chodzi o nocleg, bo to się zorganizuje. W końcu też mam w chacie miejsca na 5 osób. Chodzi o to, że nie wiem gdzie się upakuje z 10 osób w ciągu dnia :mrgreen: .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych