Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Złe traktowanie sprzętu - Złość userów - Dlaczego ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 29 sierpnia 2010 - 01:18

Witam Chciałem poznać waszą opinie dlaczego np wchodząc na youtube i wpisując np "Microwaving My iPad" i włączając jakiś filmik pod spodem możemy przeczytać sporo komentarzy złych użytkowników - złych o złe traktowanie sprzętu. Z tąd moje pytanie do społeczności myapple, czy was także ogarnia złość przy oglądaniu takich nagrań ? Jeżeli tak to dlaczego ? Moja odpowiedź na moje pytanie - niech robią co chcą to tylko np iPad. Pozdrawiam

#2 logico8869

logico8869
  • 79 postów
  • SkądMollet Del Valles

Napisano 29 sierpnia 2010 - 01:58

Myślę, że zazwyczaj to są dzieciaki dość kasiastych rodziców. Nie mają jak zdobyć pozycji w szkole to sobie ją kupują. Przypomina mi się kawałek Afro Kolektyw - Czytaj z ruchu moich ust. To ich pieniądze, wydane na RZECZ. Niech smażą swoje iPady. Lepsze to niż siadanie na słoik ;/

#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2010 - 07:01

Mnie ogarnia złość jak czytam 'z tąd' i notoryczne spacje przed '?'. Czy oni w tym gimnazjum to Was nic nie nauczyli?

#4 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 29 sierpnia 2010 - 08:44

Myślę, że zazwyczaj to są dzieciaki dość kasiastych rodziców. Nie mają jak zdobyć pozycji w szkole to sobie ją kupują.To ich pieniądze, wydane na RZECZ. Niech smażą swoje iPady. Lepsze to niż siadanie na słoik ;/


Moim zdaniem jest to nieszanowanie pracy swoich rodziców (jeżeli takie filmiki kręcą gimnazjaliści) no ale jeśli ma się kasy tyle, że nie ma co z tym robić no to... się w dup*e przewraca. Rozumiem rozwalić jakiś telefon/odtwarzacz jak się całkiem popsuje i nie da się lub nieopłacalna jest naprawa... ale kupowanie nowego sprzętu (jak np. iP4) i rozwalanie go tylko dlatego żeby mieć lepszą ilość odwiedzeń na youtube jest dla mnie nie zrozumiałe i głupie...

#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2010 - 08:48

Ech, następny literat :( Bezstresowe wychowanie i obniżone wymogi w szkole, k.... ich mać :(

#6 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:21

Ech, następny literat :( Bezstresowe wychowanie i obniżone wymogi w szkole, k.... ich mać :(


o co ci chodzi?

#7 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:27

mają za dużo kasy,przez co nie potrafią uszanować tego co mają....po prostu poprzewracało im się w dupach,jak się popsuje-to kupi następne....

#8 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:31

Bo niektórych ludzi jak widać wkurza głupota po prostu. Radocha z psucia (drogich) rzeczy jest dla mnie czymś niepojetym. Nie ma różnicy czy będzie to iPad, MacBook, Sony Vaio, laptop Toshiby, jakaś Nokia, auto czy jakikolwiek inny sprzęt. Jasne - ich kasa, ich sprawa. Ale chwalenie się tym to już przesada. Tak samo nie będę nikomu klaskał bo np. spalił plik banknotów.

#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:33

Hehe, tak mi się nasunęło po ostatnim zdaniu Roberto ;-)

#10 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:39

Jaka nasza scena hiphopowa jest słaba, żenujące.

#11 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:43

Ja nie wiem, czy to jest na poważnie robione. Nie znam się, to z playlisty 'lol', którą czasami katujemy w pracy dla jaj ;-)

#12 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:52

Może i dla jaj zrobili, lecz nie lubię jak kradnie się (wątpię aby wykupili prawa autorskie) muzykę, linia melodyczna (bodajże nazywa się to beats) z Dre. Do tego jak mi mówili 8 lat temu na kursie w NBP, specjalne palenie pieniędzy jest przestępstwem, nie podali żadnego aktu prawnego więc nie dam głowy, że tak jest w prawie ale tak na kursie mnie uczyli.

#13 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 29 sierpnia 2010 - 10:06

We mnie osobiście te mierne popisy uchachanych wandali przed kamerą wzbudzają irytację. Nie będę powtarzać tu słów Roberto, gdyż zawarł w swojej wypowiedzi całe sedno. Bezsensowna demolka, niszczenie dla lansu (bo raczej celami naukowo-badawczymi to to nie jest) świadczy o tym, że autorzy tego widowiska winni zacząć się leczyć, na nogi, bo na główę już za późno...

#14 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 sierpnia 2010 - 10:26

Ale fajnie się ogląda Will It Blend ;-)

#15 logico8869

logico8869
  • 79 postów
  • SkądMollet Del Valles

Napisano 29 sierpnia 2010 - 10:45

Jest jeszcze coś. Np. Will It Blend. Ile to ma wyświetleń. Potem subskrypcje i można grubą kasę ciągnąć z reklam. Mógłbym poświęcić mojego IP dla zwielokrotnienia kapitału. W ten sposób można to tłumaczyć. Głupota się sprzedaje :

Na moje to nie jest jakimś fenomenem. Ale ludzie to oglądają. Klip, który zrobiłem z kolegą od początku do końca nie dobija nawet do trzech tysięcy na YT.
Pozdrawiam

#16 WojtekF

WojtekF
  • 771 postów

Napisano 29 sierpnia 2010 - 10:48

Will it blend jest sponsorowane przez producenta blendera – jeśli ktoś nie zauważył :)

#17 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 29 sierpnia 2010 - 12:59

W każdym razie jak jak bym miał rozwalić to wolał bym np oddać komuś za darmo po prostu, ktoś może być jeszcze długo z takiej rzeczy zadowolony szczególnie że moja "zabawki" wyglądają jak nowe :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych