Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prison Break


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 04 lutego 2007 - 19:43

Heja wszystkim! Co myslicie o nowym serialu Polsatu skazany na smierc ? Oglada ktos na bierzaco ?Ja juz ogladam odkad powstal na maxa mnie wciagnal !Super serial totalnie zmienil moje zdanie na temat seriali. Pozdrawiam. Grzes :P

#2 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 lutego 2007 - 19:55

Oglądam! Jest świetny ;) P.S. Niedługo się zacznie nowy odcinek....
  • razorek84 lubi to

#3 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 04 lutego 2007 - 19:57

dobra lece :PPP pozdrawiam.

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 19:58

Ja póki co oglądałem, ale jakoś bardzo mnie nie wciągnął... wolałem 24 godziny. Zobaczymy po dzisiejszym odcinku, bo dam mu jeszcze szansę ;)

#5 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 04 lutego 2007 - 20:00

ja na twoim miejscu poczekalbym do jakiegos 5 odcinka ;)

#6 laszlo_gulasz

laszlo_gulasz
  • 33 postów
  • Skądwawa

Napisano 04 lutego 2007 - 20:02

IMHO najlepszy serial jaki ogladalem! Strasznie wciagajacy, wlasnie ogladam II serie - oj, dzieje sie!

#7 martig

martig
  • 419 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 20:28

Osobiscie mnie wciagnal dopiero od 3 lub 4 odcinka. W tej chwili jest to moj ulubiony serial no i, o dziwo, mojej zony! W tej chwili jestem na 15 odcinku drugiego sezonu i moge powiedziec ze jest naprawde dobry. Ostatnio dla przypomnienia wlaczylem sobie polsat i jak slucham "tlumaczenia" to az mnie boki ze smiechu bola ;) Oni kalecza ten film, dlatego lepiej odpuscic sobie ta wersje i ogladac z napisami.

#8 jck

jck
  • 56 postów
  • SkądKarpacz

Napisano 04 lutego 2007 - 20:41

Oglądałem cały pierwszy sezon (22 odcinki)... naprawdę ciekawy serial... Nie miałem okazji jeszcze oglądać sezonu drugiego a jest już 15 (lub więcej) odcinków :-/ (zastanawiam się czy warto oglądać sezon drugi i czy "II" jest tak samo ciekawy jak pierwszy...) Pozdrawiam

#9 martig

martig
  • 419 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 20:46

Wiesz jak konczy sie I, wiec wiesz o czym bedzie II. Moge go osobiscie polecic chociaz miejscami juz przeginaja.

#10 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 20:48

Mnie nie wciagnal. Akcje typu, gosc popelnil przestepstwo i trafil do zakladu karnego jakiego sobie zyczyl to przegiecie. Caly czas patrzac na ten serial, przypomina mi sie ta scena. Nie lubie jak rezyserka idzie na skroty.. IMHO Battlestar Galactica RULEZ! Prison Brake przy tym to jednak inna liga.

#11 martig

martig
  • 419 postów

Napisano 04 lutego 2007 - 20:53

Akcje typu, gosc popelnil przestepstwo i trafil do zakladu karnego jakiego sobie zyczyl to przegiecie.


Jezeli w taki sposob bym ocenial filmy/seriale to za wiele bym nie ogladal :)

#12 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 lutego 2007 - 21:05

świetny, świetny, świetny!!!

#13 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 04 lutego 2007 - 21:13

w zwiazku z tym ze trafil do wiezienia jakiego chcial, to cos bylo ale chodzilo (chyba bo juz nie pamietam...) o to ze oni nie wiedzieli ze to jest brat Lincolna a jak jestes z chicago to chyba idziesz do fox rivier (tak mi sie wydaje )bo to jest w ilinois :)jutro z rana bedzie 15 odc drugiego sezonu :)

#14 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 04 lutego 2007 - 21:17

najlepszymi serialami są the simpsons i star gate sg1, te nowe nic a nic nie zmienią ;)

#15 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 04 lutego 2007 - 22:10

IMHO Battlestar Galactica RULEZ! Prison Brake przy tym to jednak inna liga.


Firefly jakoś bardziej mi się podobał od BG, szczególnie że tak dużo odcinków.
Prison Brakem pół mojego roku się podnieca, ale rzeczywiście tak naprawdę wszystkie "zwroty" akcji całkowicie nieszkodliwe dla ogólnego planu są, co sprawia że nudzi niemiłosiernie, bez tajemnicy, tak jakoś pasywnie.

Za to Heroes wow!

#16 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 04 lutego 2007 - 22:13

heroes to dla mnie taka bajka.zadna rewelacja ale ogladam kazdy odcinek :P moze ruszy...

#17 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 04 lutego 2007 - 23:55

Krótko mówiąc... polecam! :D

#18 jac.zuz

jac.zuz
  • 231 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 lutego 2007 - 23:57

Ja zaczalem ogladac Prison Break tuz przed matura (w kwietniu bedzie rok :P) Wciagal mnie od pierwszego odcinka, teraz ogladam druga serie. Osobiscie uwazam ze tlumaczenie seriali jest bez sensu, lepiej by bylo jakby w Polsacie puszczali w oryginalnym tytule i z namisami. O wiele lepiej odczuwa sie klimat. Ja ogladam wersje angielska bez napisow polskich :P

#19 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 05 lutego 2007 - 10:50

W ogóle większość polskich tłumaczeń jest bez sensu... wystarczy popatrzeć na tytuły :D

#20 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lutego 2007 - 11:34

Mozna by zrobic osobny temat w sprawie serialii... tych, ktore juz sa w PL i tych, ktore powinny sie pojawic ;-) Co do Prison Break. Pierwszy sezon naprawde dobry ale to za sprawa osob, ktorych w 2 serii juz nie znajdziemy. Sezon II juz tak nie zachwyca... zatracono gdzie orginalnosc i swiezosc a takze nagle (dosc niespotykane) zdolnosci glownego bohatera przestaly grac glowna role a to wlasnie byl jeden z magnesow tego show ;-) (jak to sie mowi- caly misterny plan poszedl w..... :P) A skoro inni polecja seriale, ktorych w PL zobaczyc nie mozna a sa naprawde swietne to moze ja wymienie to co aktualnie kolekcjonuje (front row jest genialnym narzedziem jesli chodzi o seriale): -Heroes (troche bajka ale wciaga... poczatek mieli naprawde dobry... zobaczymy jak bedzie dalej) tak jak Prison Break nowy odcinek pojawia sie w kazdy poniedzialek -Lost (bez komentarza) wkrotce nowe odcinki; pojawia sie co wtorek -The Office (wersja USA- rownie dobra jak UK a czasami nawet lepsza; bardzo a to bardzo polecam!!!!!) pojawia sie co czwartek -Grey's Anatomy (to chyba ze wzgledu na to ze jestem na medycynie ;-) cos jak "Ostry Dyzur") co czwartek nowy odcinek -My Name Is Earl (karma rzadzi :D jednakze II seria zaczyna troche nudzic) co czwartek -The O.C. (nie mam pojecia dlaczego- moda na sukces w wykonaniu nastolatkow -ale oderwac sie od tego nie moge; nie trawie tego typu serialii ale w tym przypadku... sam sie czasami z siebie smieje ze to ogladam) co czwartek -Top Gear (bez komentarza) co niedziele (rozpoczela sie 9 seria- wczoraj byl 2 odcinek ;-)) I to tyle... Nie, nie jestem kobieta, nie, nie mam za duzo wolnego czasu. Kiedys zasypialem przy muzyce a teraz zasypiam przy serialach- ot co ;-)

#21 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 05 lutego 2007 - 11:42

Mozna by zrobic osobny temat w sprawie serialii...


Chyba raczej nie ma sensu, bo to jednak forum Makowe... czasem coś pogadać można, ale bez przesady ;)

I zdecydowanie masz za dużo wolnego czasu ;) :D ;)

#22 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 05 lutego 2007 - 12:01

a propos tego serialu- uczeń w gimnazjum przychdzi na lekcje ledwo zywy, pytam co jest, a on, że gdybym cały sezon Prison Break obejrzał to też bym tak wyglądał. jakoś nie mam czasu zabrać sie za ten serial, "24 godziny" oglądam od lat. do tego jest on bardzo "macolubny" - bohaterowie pracują na macach

#23 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 05 lutego 2007 - 12:28

Optuję za zmianą tematu na "info o serialach" Jakie seriale chciałbym, żeby się w tv pojawiły znowu lub dopiero: - Star Gate SG1 - mistrzostwo świata moim zdaniem - Star Gate Atlantis - The Simpsons- a czemu nie? ;D - South Park - legenda - MacGyver - chciałbym go jeszcze raz pooglądać - The A team - powiem Wam ,że stęsknilem się za chłopakami Oczywiście wsyzstko w oryginale z napisami! Kto jest za? Może jakąś petycję stworzymy?

#24 kulasdp

kulasdp
  • 373 postów
  • SkądRacibórz/Wiedeń

Napisano 05 lutego 2007 - 15:38

a propos tego serialu- uczeń w gimnazjum przychdzi na lekcje ledwo zywy, pytam co jest, a on, że gdybym cały sezon Prison Break obejrzał to też bym tak wyglądał.
jakoś nie mam czasu zabrać sie za ten serial, "24 godziny" oglądam od lat. do tego jest on bardzo "macolubny" - bohaterowie pracują na macach


nie w kazdym sezonie pracowali na macach pracowali tez na innych systemach...i na pewno to co pokazuja nie jest mac os tylko po proste gui wymyslone pod serial, ale i tak fajne :) i tak najbardziej rozbrajal mnie motyw z Firewallem CISCO chyba w piatym sezonie to bylo :) ja jestem tylko ciekawy ile apple buli za taki product placement :)

pozdrawiam :)


P.S.a w tym los angeles to normalnie od tak z kazdego miejsca mozna robic wideokonferencje :) motyw z cisco ip phone :)

#25 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 05 lutego 2007 - 16:15

ja jestem tylko ciekawy ile apple buli za taki product placement :)



wydaje mi sie, że nic. maki po prostu lepiej wyglądają na ekranie od jakichś szarych pcetów... :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych