Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Nissan X-Trail, Mapa


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Szejker

Szejker
  • 214 posts
  • SkądKraków / Cieszyn

Posted 24 January 2007 - 04:03

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum ;-) Szkoda jednak, że zupełnie nie związany z tematyką. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i pozwolicie w przyszłości się poprawić ;-) Problem jest prosty ;-) Dotyczy samochodu Nissan X-Trail rocznik 2004. Wujek posiada owy samochód, sprowadzany z cholerawiekąd (ale na pewno jakiś kraj Europejski) i koniecznie chce mapę polski do GPS'u zamontowanego w tym samochodzie. Czy są gdzieś dostępne takie mapy? (Pytanie to w sumie skierowane głównie jest do posiadaczy/fanatyków tego modelu). Z tego co wiem najnowsze modele Nissana posiadają już mapę Polski, ale w salonie ani widu, ani słychu o możliwości zakupu, czy czegokolwiek. Po prostu pracownicy nic nie wiedzą. Reasumując: interesuje mnie (oficjalna, lub nie) mapa do GPS'u w Nissanie X-Trail zawierająca w miarę dokładną mapę Polski. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc, lub ewentualny opieprz (aka konstruktywna krytyka) ;-)

#2 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Posted 24 January 2007 - 07:08

NIe ma zapomnij. Zaden z producentow samochodow nie udostepnia formatu w jakim moglby byc przygotowywane mapy. Polska Automapa tez chciala aby jej produkt bbyl uzywany w samochodach niestety nie udalo sie. OT: czemu takie pytanie na forum macowym?

#3 Szejker

Szejker
  • 214 posts
  • SkądKraków / Cieszyn

Posted 24 January 2007 - 07:14

Hm. Czyli absolutnie nie ma możliwości, żeby zdobyć te mapy w inny sposób niż stać z młotem nad głową sprzedawcy w Nissanie? OT: Jedno z większych for jakie znam, więc szansa, że trafi się tu ktoś obeznany w temacie jest w sumie największa ;-) A poza tym piszę o tym gdzie się da ;)

#4 borzar

borzar
  • 534 posts

Posted 24 January 2007 - 07:52

OT: Jedno z większych for jakie znam, więc szansa, że trafi się tu ktoś obeznany w temacie jest w sumie największa ;-) A poza tym piszę o tym gdzie się da ;)


Na palmtop.pl oraz na pdaclub.pl są bardzo dobre fora dyskusyjne dotyczące nawigacji GPS i tam proponuję udać się ze swoim problemem

#5 Szejker

Szejker
  • 214 posts
  • SkądKraków / Cieszyn

Posted 24 January 2007 - 08:18

O. Na pewno spróbuję szczęścia i tam. Dziękuję za radę ;-) Lecz nadal żywię cichuteńką nadzieję, że może ktoś tu będzie wiedział ;> Jeśli mi wolno, oczywiście.

#6 Ruczaj

Ruczaj
  • 3528 posts
  • SkądPoznan

Posted 24 January 2007 - 20:41

Ale trafiles... ja wlasnie jako nastepny wozek planuje X-Traila. Strasznie mi sie podoba.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users