Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kobieta chce sobie kupic Zune...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 18:46

Dzis moja luba oznajmila, ze pragnie zakupic sobie mp3 od MS - Zune... Jestem w szoku. Jako fanatyk apple posiadac nowej szufelki i macbooka nie moge przezyc ze w naszym domy zagosci jakis produkt od MS..... Dala mi takie oto argumenty: ladny brazowy kolor, wiekszy ekran niz Ipod video, oraz wieksza ilosc obslugiwanych formatow.... Jak ja odwiesc od checi zakupu ;( Panowie ratujcie mi szczescie rodzinne...bo ja chyba tego ZUNA pokryjomu wywale z mostu..

#2 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 18:50

"zune=rozwod" powinno zadzialac :) tak na marginesie slaby z ciebie "prawdziwy mezczyzna" jezeli koledzy maja wychowywac twoja "squatch" :D to taki zarcik, nie bierz tego do siebie :)

#3 Blotniaks

Blotniaks
  • 98 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 18:53

Zwiazek partnerski na luznych zasadach :) Nie ingerujemy w to co sobie kupujemy. No ale w sprawie Zune musze interweniowac ;(

#4 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 stycznia 2007 - 18:53

Wynajmij bandziorów, pokaż im która to Twoja panna i niech ją nastraszą (przełożą nóż do gardła i te sprawy) - niech powiedzą, że jak zobaczą ją z Zune to coś jej zrobią :D

#5 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 stycznia 2007 - 18:57

Ona chyba chce Ci coś powiedzieć...

#6 martig

martig
  • 419 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:06

Ona chyba chce Ci coś powiedzieć...


O tak. Tez mi sie tak wydaje. Moja jak chciala dziecko to kazala mi krolika kupic :)

#7 Abyssal

Abyssal
  • 102 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:12

Moja postawiła sprawę jasno - albo mi kupisz iPoda, albo zabieram twojego :)

#8 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:12

Szowiniśći :P Daj jej wolność wyboru, jedyne co możesz zrobić to przedstawić swoje przeciw, ale nie powinieneś mówić: ty taka i owaka nie kupuj Zune'a ;)

#9 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:20

Wynajmij bandziorów, pokaż im która to Twoja panna i niech ją nastraszą (przełożą nóż do gardła i te sprawy) - niech powiedzą, że jak zobaczą ją z Zune to coś jej zrobią :D


Lepiej bym nie przedstawił rozwiązania Dołączona grafika

#10 Wookasch

Wookasch
  • 306 postów
  • SkądBerlin

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:22

Ale w czym problem? Nie Ty masz tego uzywac tylko ona.

#11 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:27

niby tak ale jak sie okaze ze zune lepszy (oczywiscie z jej punktu widzenia ;) ) to straci calkiem wiarygodnosc w oczach swojej panny i... dalej moze byc pod gorke w innych sprawach :D

#12 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:34

Jest taki przyjemny filmik na którym ostatnio byłem w kinie. "The Last Kiss" się nazywa, z Zahem Braffem (tym z Garden State) i opowiada o 30 latkach którzy uświadamiają sobie że tak naprawdę nic nowego ich w życiu nie spotka, i że już wszystko będzie przewidywalne. Może to tylko taka próba zrobienia jeszcze jakiegoś głupstwa którego nigdy by nie zrobiła, aby udowodnić sobie że jest wstanie podejmować nieprzemyślane decyzje, być chaotyczna i niepoważna ;-) A jeśli chodzi o radę to spróbuj nie myśleć o tym, ale kupcie go razem w jakimś sklepie w stylu MM gdzie można do 7 dni wymienić produkt na inny w podobnej cenie, wróćcie do domu. W którym zainstalujesz i uruchomisz na chwilę urządzenie blokujące elektronikę w promieniu 20 metrów (można kupić na allegro), zobaczy że nie działa, powiedz że przypuszczałeś że tak będzie bo to sprzęt od MS, wróćcie następnego dnia do sklepu i wymieńcie na iPoda :-)

#13 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:37

>>monk ale tak nie zachowuje sie "prawdziwy men" to takie fuuuj..

#14 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 15 stycznia 2007 - 19:55

Lepiej jej powiedz, że zupa była za słona, więc będzie iPod :D

#15 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 15 stycznia 2007 - 20:15

Poszukaj sobie nową, taką z iPodem i iBookiem/MacBookiem :grin:

#16 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 stycznia 2007 - 20:19

Podaj jej normalne powody, dzięki którym iPod jest lepszy. :D

#17 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 15 stycznia 2007 - 21:03

Ale w czym problem?
Nie Ty masz tego uzywac tylko ona.

Problem w tym, że on ją kocha.

#18 krzys.

krzys.
  • 89 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 21:11

Ja postawiłem sprawe jasno. Będzie iPod i tylko iPod :D

#19 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 15 stycznia 2007 - 21:19

brawo krzys brawo ! jestesmy z toba :) jak cos to znajdziemy ci nowa panne :)

#20 ltj

ltj
  • 166 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 stycznia 2007 - 21:20

powiedz ze z iPod'em bedzie jeszcze piekniejsza ;) i przedstaw statystyki dotyczace sprzedarzy Zune, niech zobaczy jakie sa fakty

#21 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 15 stycznia 2007 - 21:45

Powiedz jej ze Zune'y czesto sie psuja i sa niekompatybilne praktycznie z niczym... I ze bateria siada w 15minut i jakies tam :P A iPod to klasa, styl, doskonalosc :D I od razu powiedz jej ze dresy poluja na Zune ostatnio wiec wiesz ;) Pozdr. A jak sie juz nic nie da. To juz pogodz sie z zyciem. Wiedz, ze cos brazowego bedzie na stole zawsze lezalo ;) (Zawsze jest szansa wrzucic do kibelka i splukac wode :D)

#22 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 15 stycznia 2007 - 22:15

To juz pogodz sie z zyciem. Wiedz, ze cos brazowego bedzie na stole zawsze lezalo ;) (Zawsze jest szansa wrzucic do kibelka i splukac wode :D)


Mam nadzieję że nie posiadasz/posiadałeś kota...;-)

#23 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 stycznia 2007 - 23:02

Sam jej kup iPoda :D

#24 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 16 stycznia 2007 - 00:32

z drugiej jednak strony częste używanie zwrotów: 'mówiłem, żebyś iPoda...., sama chcialaś...., tak to jest jak się..., a nie mówiłem...., kto nie słucha ojaca, matki, ten...' - jakaś tam to satysfakcje może przynieść ;) pzdr dla Was!!

#25 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 16 stycznia 2007 - 00:56

Mam nadzieję że nie posiadasz/posiadałeś kota...;-)



Posiadalem, ale byl czarno-bialo-szary i zwykle nie lezal na stole, a na kanapie obok mnie :P Ogladalismy razem telewizje i popijali browarka ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych