Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najtańsza stacja dokująca do iPhone - która?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AnLukis

AnLukis
  • 1 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 15:04

Witam,
Więc na wstępie napiszę, iż szukam taniej, a dobrej stacji dokującej do mojego iPhone'a.
Nie zależy mi na jakiejś wielkiej jakości muzyki, bo do tego mam już sprzęt. Przeszukałem allegro i znalazłem kilka wyborów. Jako, iż nie znam tych sprzętów, a może ktoś już miał z nimi do czynienia, proszę o poradę, który z nich wybrać.
Wiem, że są to bardzo tanie stacje, a cena równa się jakości (moja znajoma ma JBL i to dopiero jest fajny sprzęt), ale najbardziej w tym wszystkim chodzi mi o ładowanie.
Więc tak:

1. [url=http://allegro.pl/item1046894485_stacja_dokujaca_philips_aj300d_12_pollecam.html]Stacja Dokuj[/url]

W tym przypadku doczytałem się, że ta stacja obsługuje iPhone'a z "tacki" a nie po kablu. Jedyny mankament to brak pilota. Moc wyjściowa [RMS]: 2 x 6W.

2. [url=http://allegro.pl/item1062604437_stacja_dokujaca_philips_dc200_okazja.html]Stacja Dokuj[/url]

Ta ma dodatkowo port USB. Jest starsza, więc iPhone'a obsługuje tylko z kabla. Moc wyjściowa [RMS]: 5W

3. [url=http://allegro.pl/item1058509809_hit_icube_boynq_stacja_dokujaca_do_ipod_mp3_mp4.html]HIT! iCUBE BOYNQ Stacja dokuj[/url]

Tutaj pytałem się sprzedawcy jak to jest. "W przypadku iPhone stacja ładuje po podpięciu jej do komputera, i można zadokować go bezpośrednio w stacji (bez kabla)" - Zastanawia mnie czy efekt ładowania będzie jak zamiast do komputera, podłączę USB do prądu. Na YouTubie jest nawet jakiś krótki, prywatny film co do tej stacji. Moc wyjściowa [RMS]: 2x5W

Bardzo proszę o pomoc.

#2 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 czerwca 2010 - 17:04

Za 80zł (no dobra, 89) to możesz oryginalną applową dla iPhona kupić.. ;)

Oryginalna podstawka APPLE IPHONE 3G 3GS DOCK !!! (1052890189) - Aukcje internetowe Allegro

Możesz poszukać jeszcze Belkin TuneSync - oprócz docka ma jeszcze 5 portów USB i osobne zasilanie (nie z komputera), jednakże na Allegro jest chyba dość rzadko. ;)

#3 jorge5

jorge5
  • 34 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 czerwca 2010 - 14:38

nie tak trudno BELKIN TuneSync stacja dok.+HUB (F5U255E)parag/FV (1050110284) - Aukcje internetowe Allegro

#4 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 02 czerwca 2010 - 14:45

Autorowi chodzi chyba o stację dokującą z głośnikami, a nie zwykłą podstawkę pod iPhone. Ta z Philipsa wygląda nieźle i nie kosztuje kroci, jednak nigdy nie miałem z taką do czynienia, więc nie mogę się precyzyjniej wypowiedzieć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych