Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Progroam wymiany dysków w macbookach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyklop000

cyklop000
  • 36 postów

Napisano 24 maja 2010 - 03:25

Witam, Jakiś czas temu (w lutym) Apple uruchomiło programy wymiany dysków w macbookach, czy ktoś się załapał? Jaki dysk oferują? Ja mam padnięty dysk 60gb chciałem odzyskać dane ale w firmie autoryzowanej przez Apple to koszt ok. 1200zł brutto. Czy wiadomo co jest przyczyną uszkodzenia? Pozdrawiam

#2 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 maja 2010 - 07:51

Bardzo miło że apple uruchomiło ten program 2 lata po tym jak mi ten dysk padł :D Jak go znajdę to wyślę ;)

#3 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 24 maja 2010 - 08:18

Ja mam kilkanaście takich dysków. Wiem, że warunkiem zwrotu kosztów jest dowód, że dysk został wymieniony w autoryzowanym serwisie, na oryginalny dysk z jabłkiem. Osobiście wymieniłem ludziom kilkanaście takich dysków, niektóre leżą jeszcze na kupce. Z większości odzyskałem utracone przez ludzi dane, bo to było ważniejsze niż sam dysk.

#4 cyklop000

cyklop000
  • 36 postów

Napisano 25 maja 2010 - 12:08

jaki jest szacowany koszt odzysku danych z takiego dysku w ciebie Iro?

#5 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 25 maja 2010 - 18:37

A ja zawsze jak słyszę o padających dyskach to się zastanawiam o co chodzi, bo przez 20 lat żaden nigdy mi nie padł, a było ich bardzo wiele, no i też ani w firmie, ani u znajomych, w rodzinie, nigdy się nie spotkałem żeby komuś dysk padł. Także zawsze co słyszę o tym to aż mi się wierzyć nie chce ;)

#6 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 maja 2010 - 18:47

Bo to się zdarza bardzo rzadko, ale jak już ma się to "szczęście" to się pisze na forum. Ja bym na twoim miejscu odpukał w niemalowane ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych