Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Najlepsza funkcja Windows :)))


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#26 chris.zurada

chris.zurada
  • 3977 posts
  • SkądTychy, Poland

Posted 21 April 2010 - 12:16

Nie za bardzo rozumiem, możesz jakoś troszkę jaśniej? :)
Chodzi o coś z kopiowaniem w terminalu?

@wojciech, nie wprowadzaj z tym sudo w błąd, najpierw poczytaj po co to jest i kiedy się powinno stosować.


Zaczne od tego ze do konca nie rozumiem do czego jest konsola ale to sobie pogooglooje ;)

#27 McTom

McTom

    All work and no play...

  • 3827 posts
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Posted 21 April 2010 - 18:57

start/wyłącz komputer ;)

#28 mantis30

mantis30
  • 1386 posts
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Posted 21 April 2010 - 20:33

Zaczne od tego ze do konca nie rozumiem do czego jest konsola ale to sobie pogooglooje ;)


O to do czego służy konsola
Wybaczcie, MSPANC ;)

#29 javazlaz

javazlaz
  • 1513 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 21 April 2010 - 20:42

Dymki (bubbles?), podpowiedzi i wszelkiej maści asystenci, którzy bardziej przeszkadzają niż pomagają... ;P

#30 Witos

Witos
  • 4400 posts

Posted 21 April 2010 - 20:47

Dołączona grafika

#31 macieks72

macieks72

  • 9873 posts

Posted 21 April 2010 - 21:09

Hehe, no to może nie najlepsza, ale z pewnością najbardziej znana funkcja :D

#32 chris.zurada

chris.zurada
  • 3977 posts
  • SkądTychy, Poland

Posted 21 April 2010 - 22:56

O to do czego służy konsola
Wybaczcie, MSPANC ;)


Ta, taka konsola wbudowana w system to by bylo cos ;)

Smiejcie sie smiejcie a ile razy sami uzylisie cmd+alt+esc ;)

#33 Witos

Witos
  • 4400 posts

Posted 22 April 2010 - 11:00

Nie ma rzeczy idealnych. Są za to lepsze i gorsze. A do na należy decyzja, które kupujemy.

#34 Sekal

Sekal
  • 369 posts
  • SkądWarszawa, PL

Posted 22 April 2010 - 22:57

Przecież w Mac OS X to jest Command+C (kopiuj), X (wytnij),V (wklej). Zapoznaj się najpierw z podstawami obsługi (!) systemu, a dopiero potem narzekaj.


I udało ci się zrobić tę operację na plikach ?

#35 sancruz3

sancruz3
  • 2436 posts

Posted 22 April 2010 - 23:45

A najśmieszniejsze jest to, że większość z was (wyśmiewających windows) ma go na bootcampie albo jakimś pararellsie :D To jest dopiero odjazd :D


I tu pomylka :) z Okem ma stycznosc u kogos ;) w pelni Mac OS X

#36 camelot

camelot
  • 57 posts

Posted 23 April 2010 - 02:44

A jak tam oglądanie DVD? A jak tam Windows 7 i DVD? Nadal nie może? Kupiłem laptociąga windowsowego. Takiego, co to ma wszystko: klapek, gniazdek i szparek całe tony. Wszystko do niego można podłączyć, przekonfigurować, poszerzyć. Normalnie niebo dla rodaka-geeka. A ja, jak to makintoszowiec, włożyłem jak ten głupi płytę DVD i chcę film oglądać! O naiwności! A przecież czytałem, że ludzie wybierają windowsy, bo tam jest jakieś multimedia center czy inne cuś, które jest dużo lepsze od makowego barachła. Tylko jak je znaleźć? Ktoś wie? Albo uda się*przerobić na hackintosha, albo mam tygodniowego lapka, nieśmiganego, na sprzedaż.

#37 Iro

Iro
  • 6955 posts
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Posted 23 April 2010 - 07:09

A jak tam Windows 7 i DVD? Nadal nie może? Kupiłem laptociąga windowsowego. Takiego, co to ma wszystko: klapek, gniazdek i szparek całe tony. Wszystko do niego można podłączyć, przekonfigurować, poszerzyć. Normalnie niebo dla rodaka-geeka. A ja, jak to makintoszowiec, włożyłem jak ten głupi płytę DVD i chcę film oglądać! O naiwności! A przecież czytałem, że ludzie wybierają windowsy, bo tam jest jakieś multimedia center czy inne cuś, które jest dużo lepsze od makowego barachła. Tylko jak je znaleźć? Ktoś wie? Albo uda się*przerobić na hackintosha, albo mam tygodniowego lapka, nieśmiganego, na sprzedaż.


To dziwne.
Windows Media Player w W7 zaskoczył mnie mile, bo właśnie bezproblemowo obsługuje DVD.
Nawet kodeków nie musiałem ściągać, jak w przypadku OSX.

#38 virgin71

virgin71



  • 12562 posts
  • SkądWrocław

Posted 23 April 2010 - 10:14

w OSX do obsługi DVD kodeków nigdy nie trzeba było w temacie (komiksie) ja też zrozumiałem, że chodzi o deinstalację całego systemu i chyba taki był plan co do wypowiedzi o wyśmiewaniu windowsa, to jak ktoś słusznie zauważył, ważne jest czym jest pokierowane jego posiadanie. Jeśli masz Parallels to zazwyczaj nie korzystasz z windowsa bezpośredni, jest to jedynie silnik odpalający programy

#39 Ka

Ka


  • 6050 posts
  • SkądKraków

Posted 23 April 2010 - 11:07

Kodeki w OSX do obsługi DVD? Kaman...

#40 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 posts
  • SkądOlsztyn

Posted 23 April 2010 - 12:23

Dear friends :) Jak zamieszczałem ten komiks miało być na luzie i zabawnie, ba, nawet pod komiksem dopisałem, że w pracy mam Della z Windows a w domu Media Center też z Win. A tu poważny temat się zrobił, kolejny post na temat (bezsensownej) wojny systemów. Mea culpa - następnym razem dwa razy pomyślę zanim jakiś obrazek podlinkuję :D

#41 Witos

Witos
  • 4400 posts

Posted 23 April 2010 - 19:20

To dziwne.
Windows Media Player w W7 zaskoczył mnie mile, bo właśnie bezproblemowo obsługuje DVD.
Nawet kodeków nie musiałem ściągać, jak w przypadku OSX.


Iro, Ty chyba byłeś czymś innym zajęty pisząc to zdanie, co ?




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users