Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Lady Gaga - Poker Face by Applegirl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 bash3r

bash3r
  • 140 postów
  • SkądParyż / Świnoujście

Napisano 28 marca 2010 - 20:13

Trzeba przyznać, że fajnie jej to wyszło :) A i lepiej wygląda niż Lady Gaga :) [yt=nzh2UygPwDU]Lady Gaga - Poker Face by Applegirl[/yt]

#2 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 marca 2010 - 20:19

Wyszlo zaje..... bardzo ladnie :D

#3 lukasz_Zmc

lukasz_Zmc
  • 279 postów

Napisano 28 marca 2010 - 20:20

Nieźle rzeczywiście wygląda Lepiej od Lady Gaga.

#4 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 28 marca 2010 - 20:28

Nieźle rzeczywiście wygląda Lepiej od Lady Gaga.


To ona w ogóle wygląda? :D

#5 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 marca 2010 - 20:42

Juz wole ta slodka idiotke [yt=5ohcvWRKU-U]iJustine Apple Store Fail![/yt] Fanka Jobsa i Apple ;]

#6 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 28 marca 2010 - 20:48

luck1985 lubię ją czasem oglądać ;) ona jest głupia, hehe :lol: - [yt=4wJx9FUPQhY]CRAZY DANCING CHICK!!!!!!!! (in the apple store)[/yt]

#7 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 marca 2010 - 21:09

Ale fajna , do TV sie nadaje - zadbana generalnie. Zwroc uwage na zeby , na filmiku w lesie jakie ma ladne zadbane nogi-stopy 8-) Co nie zmienia faktu , ze i tak jest typowa glupia amerykanka z IQ papierka do mierzenia pH wody :lol:

#8 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 28 marca 2010 - 21:18

luck1985 gratuluje szufladkowania ludzi po obejrzeniu filmiku ;) nasza doda elektroda też zachowuje się jak nie powiem co ale IQ papierka to ona nie ma ;) nawet panienki nie znasz osobiście nie wiesz jaka jest, a to że jest pozytywnie zakręcona tzn że jest tępa tak? Fajnie wychodzi na to, że jestem upośledzony ;(

#9 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 28 marca 2010 - 21:39

luck1985 gratuluje szufladkowania ludzi po obejrzeniu filmiku ;) nasza doda elektroda też zachowuje się jak nie powiem co ale IQ papierka to ona nie ma ;) nawet panienki nie znasz osobiście nie wiesz jaka jest, a to że jest pozytywnie zakręcona tzn że jest tępa tak? Fajnie wychodzi na to, że jestem upośledzony ;(


Masz rację ;)
Jest to poprostu zwariowana dziewczyna :)

#10 bash3r

bash3r
  • 140 postów
  • SkądParyż / Świnoujście

Napisano 28 marca 2010 - 21:40

Fajnie wychodzi na to, że jestem upośledzony ;(


Spoko, nie jesteś sam. My wszyscy jesteśmy :)

#11 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 28 marca 2010 - 21:51

i Szymon Majewski i Kuba Wojewódzki też! :( ehh jutro nie ide na uczelnie :( odechcialo mi sie :S

#12 Thomaszek

Thomaszek
  • 220 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 28 marca 2010 - 23:18

Co to za aplikacja z tego Poker Face? Nie chodzi mi o pianino tylko o ten sampler.

#13 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 marca 2010 - 12:01

Jeśli chodzi o Poker Face, to upokorzyła Lady Gagę, która nie wygląda i której piosenkę zaśpiewała nieźle przy użyciu 4xiP... Co do iJustine - nie zgodzę się z tym, że ona jest głupia. Oglądam jej podcasty od czasu do czasu i raczej pokazuje głupotę innych niż swoją

#14 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 marca 2010 - 14:34

luck1985 gratuluje szufladkowania ludzi po obejrzeniu filmiku ;) nasza doda elektroda też zachowuje się jak nie powiem co ale IQ papierka to ona nie ma ;) nawet panienki nie znasz osobiście nie wiesz jaka jest, a to że jest pozytywnie zakręcona tzn że jest tępa tak? Fajnie wychodzi na to, że jestem upośledzony ;(



Jezeli ktos tak spedza wolny czas, nie ma nic innego do roboty , to spoko. Po zdj jej nie oceniam - po urodzie.
A ogladalnosc ma dzieki urodzie wlasnie , 3/4 wpisow pod jej filmami brzmi tak samo - so cut , beautiful.
Co ma osoba zawodowo zajmujaca sie robieniem z siebie debila , od niej ? Kuba i Szymon robia to dla kasy, o ile ten 1 zachowuje sie jak dzieciak , a ma 40 lat , a drugi wrecz smeci i jest nudny , wiekszosc txt wymyslona na poczekaniu.
A jak dla Ciebie ktos jest pozytywnie zakrecony , bo nawija poltora miniuty , ze chce cheeseburgera , no to ok .
Zrobie taki sam film , bede mowic do kamery , ze chce hamburgera - zapewne znasz reakcje i komentarze pod takim filmem ? Gdzie lezy roznica ? Przeciez jestem pozytywnie zakrecony.

#15 Cyryl6

Cyryl6
  • 248 postów

Napisano 29 marca 2010 - 14:48

Poker face może być ale iJustine to niezła laska może nie wygląda na taką co ma wiele iq ale pozory często mylą i pokazała już to dodka :)

#16 Thomaszek

Thomaszek
  • 220 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 29 marca 2010 - 15:07

Co do iJustine to jej poziom przypomina mi Gracjana... Nie wiem co w tym fajnego i kto się tym ekscytuje. Jej uroda również pozostawia wiele do życzenia.

#17 bash3r

bash3r
  • 140 postów
  • SkądParyż / Świnoujście

Napisano 29 marca 2010 - 15:36

iJustynka fajna jest :) Przyjemnie się ją ogląda wieczorami gdy już nie ma nic innego do roboty.

#18 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 29 marca 2010 - 19:10

Jezeli ktos tak spedza wolny czas, nie ma nic innego do roboty , to spoko. Po zdj jej nie oceniam - po urodzie.
A ogladalnosc ma dzieki urodzie wlasnie , 3/4 wpisow pod jej filmami brzmi tak samo - so cut , beautiful.
Co ma osoba zawodowo zajmujaca sie robieniem z siebie debila , od niej ? Kuba i Szymon robia to dla kasy, o ile ten 1 zachowuje sie jak dzieciak , a ma 40 lat , a drugi wrecz smeci i jest nudny , wiekszosc txt wymyslona na poczekaniu.
A jak dla Ciebie ktos jest pozytywnie zakrecony , bo nawija poltora miniuty , ze chce cheeseburgera , no to ok .
Zrobie taki sam film , bede mowic do kamery , ze chce hamburgera - zapewne znasz reakcje i komentarze pod takim filmem ? Gdzie lezy roznica ? Przeciez jestem pozytywnie zakrecony.


Jeszcze lepiej :) oceniać ludzi po urodzie... hmm to teraz wychodzi na to, że ktoś przystojny/śliczny jest tępy bo jest ładny no świetnie, nie chce wnikać jakie Ty masz inne kryteria dotyczące różnych spraw i szczerze wole nie wiedzieć. Hmm jeden spędza wolny czas siedząc przed komputerem i zbijając bąki, drugi gra w piłkę z kolegami, trzeci zbiera znaczki i patrzy sie na nie godzinami, a czwarty robi filmiki mające za zadanie poprawić komuś humor, taki sam cel ma Gracjan i taki sam cel ma ona.

Rozumiem, że jesteś typem człowieka: (z góry mowie, że nie wiem czy studiujesz i ile masz lat ale pisze przykładowo) jestem na studiach nie pójde na piwo, nie zrobię nic głupiego z kolegami wole siąść i poczytać książkę, pouczyć się do kolokwium a nie jakieś głupoty z kolegami.

Jeśli tak to podziwiam :) Bo ja też lubie poczytać książkę ale dziwię sie ludziom którzy całe życie nie zrobią żadnej zwariowanej rzeczy... Nie można być całe życie poważnym ... Niektórzy jak ona mają odwagę zamieścić film ze swoimi "jazdami" (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) a inni nie ale jej akcje w cale nie różnią się od milionów innych o których po prostu nie wiesz bo nie widziałeś filmiku i nie masz kogo pojechać :)

#19 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 marca 2010 - 19:25

Jeszcze lepiej :) oceniać ludzi po urodzie... hmm to teraz wychodzi na to, że ktoś przystojny/śliczny jest tępy bo jest ładny no świetnie, nie chce wnikać jakie Ty masz inne kryteria dotyczące różnych spraw i szczerze wole nie wiedzieć. Hmm jeden spędza wolny czas siedząc przed komputerem i zbijając bąki, drugi gra w piłkę z kolegami, trzeci zbiera znaczki i patrzy sie na nie godzinami, a czwarty robi filmiki mające za zadanie poprawić komuś humor, taki sam cel ma Gracjan i taki sam cel ma ona.


Zle napisalem , zle zrozumiales - nie oceniam jej po zdj , czyli po urodzie - a dokladniej po filmikach , bo te ogladam , jej zdj na jej stronie nie ogladam.Nie oceniam ksiazki po okladce.


Rozumiem, że jesteś typem człowieka: (z góry mowie, że nie wiem czy studiujesz i ile masz lat ale pisze przykładowo) jestem na studiach nie pójde na piwo, nie zrobię nic głupiego z kolegami wole siąść i poczytać książkę, pouczyć się do kolokwium a nie jakieś głupoty z kolegami.

Jeśli tak to podziwiam :) Bo ja też lubie poczytać książkę ale dziwię sie ludziom którzy całe życie nie zrobią żadnej zwariowanej rzeczy... Nie można być całe życie poważnym ... Niektórzy jak ona mają odwagę zamieścić film ze swoimi "jazdami" (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) a inni nie ale jej akcje w cale nie różnią się od milionów innych o których po prostu nie wiesz bo nie widziałeś filmiku i nie masz kogo pojechać :)


Zgadza sie , nie chcesz wiedziec ;] 25 lat i juz dosyc jazdy narobilem sobie w zyciu.Milo wspominam , smiechu co nie miara , ale starczy.

No nic , nagraj film ze soba w roli glownej i opowiadaj ze chcesz frytki z maca , posmiejemy sie i napiszemy na forum , ze jestes pozytywnie zakrecony :)

#20 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 29 marca 2010 - 19:34

luck1985 więc bez obrazy ale teoretycznie skoro mówisz, że tyle jazd narobiłes, wychodzi, że też jestes tępy tak jak ona prawda? Bo przecież nie wypada się tak zachowywać ;) i wychodzi na to, że ja też jestem tępy bo mam sporo za sobą i pewnie znając siebie jeszcze drugie tyle przed sobą ;] Z tą różnicą że MY nie mamy odwagi nakręcić filmów z naszymi wyczynami, albo nakręcić i zamieścić czy nie taka jest prawda?:> Nie mam zamiaru nagrywać filmu ze sobą bo nie mam ochoty być gwiazdą internetu a to co robie, robie z przyjaciółmi i wtedy się z tym dobrze czuje, jej zachowanie jest identyczne z tym, że niektórzy mają potrzebę podzielenia się tym z innymi co nie oznacza, że jest głupia czy tępa...

#21 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 marca 2010 - 20:08

Ale ona nie jest pozytywnie zakrecona....... Pozytywnie zakrecone jest to : [yt=20QBe43tyVM]Mega64: Assassin's Creed[/yt] Z gry Assasin PSP GO bez czytnika UMD , a kolo wciska na maslo plytke z umd :D [yt=cZmD_KKnVv8]Mega64: PSPgo Uses UMDs?[/yt] To jest smieszne , pozytywnie zakrecone. A nie blondyna gadajaca o bulkach z miesem , o podniecaniu sie , ze jest w apple store i spiewaniu w sklepie , bo stoi wlasnie w apple store.

#22 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 29 marca 2010 - 20:47

dobra nie chce dalej ciągnąć tego offtopa ;) dla jednego pozytywnie zakręcone jest coś co nie jest reżyserowane i robione spontanicznie, dla drugiego coś nagrane dla zwały ale specjalnie. Szkoda się kłócić chyba przyznasz mi racje?:> pozdrawiam

#23 pokmahon

pokmahon
  • 52 postów
  • SkądLubartów

Napisano 30 marca 2010 - 09:19

Moim zdaniem tego typu "pozytywnie zakręcone" osoby to przedział wiekowy 13-19 lat ze zbyt dużą ilością wolnego czasu, bez pomysłu na życie i bez pojęcia o jakichkolwiek wartościach :] ...zwykła durnota. Flame me :P

#24 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 marca 2010 - 09:32

Przyjemnie się ogląda, super zrobione :D

#25 MarKoBerlin

MarKoBerlin
  • 332 postów
  • SkądWarszawa/Berlin

Napisano 31 marca 2010 - 00:00

Podobno o gustach sie nie dyskutuje - jeden lubi sasiadki a drugi jak mu nogi smierdza ;) Ale mnie tez nie smieszy ta iJustine i sorry nie bardzo rozumiem co wspolnego ma to co ona wyprawia z "pozytywnym zakreceniem" . A Kubutek (Wojewodzki) w sierpniu skonczy 47 lat i prywatnie nie zachowuje sie jak idiota :) Pozdrawiam P.S. Dziewczyna grajaca Poker Face - genialna, ciekawy jestem na jakiej aplikacji to robila ? :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych