Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

MacOS nie widzi partycji Windows


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Jayer

Jayer
  • 13 posts
  • SkądGrodzisk Mazowiecki

Posted 27 March 2010 - 17:00

Witajcie, Ze względu na pracę zainstalowałem na swoim MBPRO drugi system Windows7. Wszystko przebiegło normalnie. Odpaliłem Asystenta BootCamp i postawiłem Windowsa. Asystent zrobił sobie sam partycję i wszystko gra. Żeby móc pracować na Macu i Windowsie jednocześnie zainstalowałem VMWare Fusion (Jakoś tak jestem do VM przyzwyczajony). Do tej pory wszystko było cacy. Potem zrobiłem jedną rzecz, pod Windowsem zmieniłem rozmiar partycji i założyłem drugą pod windowsem na dokumenty (uruchomiony sam Windows - nie wirtualka). Teraz efekt jest taki, że VMFusion pod MacOS nie uruchamia mi Windowsa krzycząc "Could not create the virtual disk for your Boot Camp virtual machine". Próbowałem już wielu sposobów które wygooglałem na różnych forach. Po uruchomieniu płyty instalacyjnej MacOSa, program instalacyjny twierdzi, że widzi tylko jedną partycję 500 Gb. Narzędzia dyskowe widzą normalnie dwa dyski. Podczas startu komputera z klawiszem Option wszystko działa jak neleży, mogę uruchomić komputer albo w Windows, albo w MacOS, czyli po staremu. Macie jakieś pomysły? Acha na Mini w domu działa wszystko jak należy. Nawet po zmianie rozmiaru partycji pod windowsem.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users