Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

HTC Hero - Pytania, Jailbreak.


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Fikou

Fikou
  • 475 posts
  • SkądStettin, Poland

Posted 11 March 2010 - 09:51

Witam, mój ojciec zakupił sobie telefon HTC Hero, mam pytanie do jakiegoś*posiadacza tego telefonu? Na ten telefon jest coś*takiego jak jailbreak? chodzi mi o ulepszanie, modyfikowanie go.. w iphonie można wgrać/zmienić praktycznie wszystko? A tutaj? Proszę*o pomoc :)

#2 tomasz

tomasz

  • 10981 posts
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Posted 11 March 2010 - 12:02

Tutaj też możesz zmienić i to dużo więcej niż w iPhone... pytanie tylko po co? Być może Twojemu ojcu nie potrzeba dodatków, które daje rootowanie? Proponuję szukać na forum poświęconym Androidowi.

#3 Rycerz

Rycerz
  • 271 posts
  • SkądTarnowskie Góry

Posted 14 March 2010 - 12:01

No właśnie, sam się zastanawiam co zmieniać w tym telefonie ? Jak dla mnie to rewelacyjne urządzenie ;)

#4 Goku

Goku
  • 1586 posts
  • SkądGorlice

Posted 14 March 2010 - 12:21

Słyszałem że przez root-owanie można uwalić telefon :)

#5 tomasz

tomasz

  • 10981 posts
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Posted 14 March 2010 - 13:13

Słyszałem że przez root-owanie można uwalić telefon :)

Jailbreakiem też niejeden uwalił iPhone'a - zmieniając oryginalne oprogramowanie trzeba się z tym liczyć.

#6 Alex007

Alex007
  • 820 posts

Posted 14 March 2010 - 13:47

To zależy od właściciela i tego co znajdzie się na jego telefonie. Jak zainstalujesz syf to możesz go uwalić na początek. Ja na swoim iphonie mam 3.1.2 od kiedy wyszedł ten soft i JB i wszystko działa. Droid'a nie rootowałem jakoś nie czuje potrzeby.

#7 Rycerz

Rycerz
  • 271 posts
  • SkądTarnowskie Góry

Posted 14 March 2010 - 20:21

Hm, ale o jaką funkcjonalność chodzi, której Android z HTC Sense nie ma, że konieczne jest rootowanie ? iPhone, OK, rozumiem, ale Android ? Rootować, aby rootować, aby się móc pochwalić przed kumplami ? :>

#8 joeyak91

joeyak91
  • 19 posts

Posted 14 March 2010 - 21:03

Niektórzy czują wewnętrzną potrzebę modyfikowania wszystkiego co się da ;) sam znam kolegę, który nie może się powstrzymać aby w tel sobie czcionek nie pozmienać, w komunikatorze co tydzień innej skórki nie mieć itp




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users