Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Transmisja danych z PC na iBook'a G4


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kuba S.

Kuba S.
  • 18 posts
  • SkądŁódź

Posted 16 February 2010 - 19:58

Witam serdecznie. Otóż jestem początkującym właścicielem iBook'a. Dopiero wdrażam się w możliwości tego sprzętu. Kiedyś miałem do czynienia z komputerami tej firmy lecz tylko w charakterze "chwilowego użytkownika". Od 2 tygodni jestem posiadaczem Apple'a. Chciałem przerzucić kilka albumów muzycznych z PC. Otóż mam iPod'a 160gb i chciałem go użyć jako dysku zewnętrznego, lecz po chwili przypomniałem sobie, że niestety jest sformatowany pod peceta więc nici z tego. Czy ktoś może mnie pokierować w tej kwestii? W jaki sposób szybko i łatwo będę mógł przesłać dane? Co będzie do tego potrzebne? Za wszystkie tematy, które mi w tym pomogą dziękuję serdecznie, za odpowiedzi rzeczowe i na temat- jeszcze bardziej ;)

PS. Nie wiem czy umieściłem temat w odpowiednim dziale, ale trudno było mi się zdecydować. Pozdrawiam :)

---- Dodano 17-02-2010 o godzinie 19:58 ----
Hmmm, tylu speców i nikt nie potrafi pomóc? :(

#2 M@thias

M@thias
  • 188 posts
  • SkądWarszawa

Posted 18 February 2010 - 20:50

iTunes wykryje Ci iPoda bez problemu zarówno sformatowaneo pod Mac'a jak i pod Windows'a

#3 FaFaL

FaFaL
  • 72 posts
  • SkądKraków, Poland

Posted 18 February 2010 - 21:05

Ipod sformatowany na peceta ma system plików FAT32 który jest bardzo dobrze obsługiwany przez Twojego maczka. Do przeniesienia danych możesz również podłączyć oba komputery skrosowanym kablem sieciowym.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users