Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PREVIEW drukowanie kilku plików jednocześnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Samp

Samp
  • 228 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 01:55

Gdy otwieram kilka plików naraz, pokazują mi się one w Drawer Preview - ale nie mam możliwości wydruku kilku obrazków na jednej kartce. Każdy obrazek traktowany jest jako oddzielny plik. Preview v. 3.0.8 Czy ktoś wie, czy w ogóle jest możliwość wydrukowania ich razem, jako index sheet albo w dowolnej ilości (jak w Win)?

#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 13 listopada 2006 - 23:54

zaznacz je wszystkie w finderze i control-click - > Print lub File -> Print z menu findera.

#3 Samp

Samp
  • 228 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2006 - 00:48

Tak nie działa - wciąż wszystkie obrazki są pojedynczymi plikami, każdy na oddzielnej kartce. Tak to wygląda:

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 14 listopada 2006 - 22:10

a próbował otworzyć kilka plików w preview, nacisnąć Print i później w wysuwanym oknie wdusić przycisk advanced? Tam między innymi jest layout, gdzie można rozmieścić dowolnie pliki.

#5 Samp

Samp
  • 228 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2006 - 22:21

a próbował otworzyć kilka plików w preview, nacisnąć Print i później w wysuwanym oknie wdusić przycisk advanced? Tam między innymi jest layout, gdzie można rozmieścić dowolnie pliki.


A próbował, nawet wrzucił screena z tego. I pliki są pomniejszone i rozmieszczone jakby ich było kilka na kartce, ale każdy jest na oddzielnej stronie.
Jakoś wydaje mi się, że to niedopatrzenie w Preview, że tak to rozwiązali...
Dzięki w każdym razie za pomoc

#6 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 15 listopada 2006 - 00:24

kurde faja, a ja kiedyś drukowałem wszystko na jednej stronie :/ Dlatego podałem te sposoby. Posiadam drukarkę HP Jet 3550 i lecę na standardowych sterownikach w OS X, a ty?

na szybko kilka linków z google:
http://graphicssoft....hotoprintswmac/ - lista softu posiadająca takie możliwości

PS: Już po napisaniu posta się skapłem jak ja to zrobiłem - iPhoto. Zaimportuj te kilka zdjęć, wydrukuj i skasuj jak nie lubisz iphoto.

#7 Samp

Samp
  • 228 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 listopada 2006 - 00:57

PS: Już po napisaniu posta się skapłem jak ja to zrobiłem - iPhoto. Zaimportuj te kilka zdjęć, wydrukuj i skasuj jak nie lubisz iphoto.


Nie znoszę iPhoto. Nie cierpię iPhoto. Nienawidzę iPhoto.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych