Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kilka zamiennikow z windowsa;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 iseeu

iseeu
  • 70 postów

Napisano 17 lipca 2006 - 16:30

Witam ! Mam lekko namieszane w glowie myslami dotyczacymi tego co ja zrobie jak juz bede mial OSX:| a dokladniej skad wezme programy typu 3dsMax lub xfire albo jakis klient obslugi sieci Tlen znacie cos ciekawego? no i czy steam idzie odpalic na maczku bo chcialbym zagrac jeszcze w mojego Css`ka;) thx z gory za odpowiedz!

#2 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 17 lipca 2006 - 17:00

Proponuje poszukać, tam trzeci od prawej... a tak wogóle to co do licha robi ten xfire???
http://myapple.pl/sh...=counter strike

#3 Krzysztof-n

Krzysztof-n
  • 109 postów

Napisano 17 lipca 2006 - 18:21

Nie wiem co do czego jest (oprócz 3dsMax) z tego co wymieniłeś ale ....
polecam jedną stronę, miód dla makowców:
Tutaj jest najlepsze źródło dla użytkownika Mac.

Pozdrawiam

#4 pixel

pixel
  • 91 postów

Napisano 17 lipca 2006 - 20:28

css -> Counter Strike Source, jak mniemam - jedyne rozwiazanie to mac na intelu, bootcamp i windows
xfire -> www.xfire.com - macupdate.com nigdy o tym nie slyszal, wiec nic z tego. oficjalna strona wspiera tylko pecety.

co do oprogramowania 3D - istnieje sporo swietnych zamiennikow, jak np: modo, cinema 4D, blender, etc...

#5 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 17 lipca 2006 - 21:01

http://www.newtek.co...equirements.php no i do grafiki 3d z jak ktoś się tym bawił na amidze nie trzeba więcej mówić dla mnie on bije 3dsmax ale mogę się mylić

#6 iseeu

iseeu
  • 70 postów

Napisano 18 lipca 2006 - 12:02

No ok dzieki;) tylko co ja zrobie bez cs:(

#7 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 18 lipca 2006 - 12:07

Poczytaj plotki o 10.5 może troszkę cię pocieszą, a tak wogóle to jaką maszynkę kupujesz bo może bedzie cs całkiem płynie chodził na niej pod Parallels jak się plotki nie spełnią...

#8 iseeu

iseeu
  • 70 postów

Napisano 18 lipca 2006 - 12:21

To znaczy co to sprzetu jestem pewien ze styknie na CS;p w koncu x800pro i 1gb ramu ale nie widzi mi sie instalacja windowsa obok osx nie poto rezygnowalem z M$;/ A grac bede tylko w css i wow z tym 2 nie ma problemu ale cs:source:( A co do plotek na temat 10.5 mozesz jakos to przyblizyc? ma byc jakis program odpalajacy aplikacje pod Windowsa hmm?

#9 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 18 lipca 2006 - 12:45

A co do plotek na temat 10.5 mozesz jakos to przyblizyc? ma byc jakis program odpalajacy aplikacje pod Windowsa hmm?

Ma być wbudowane w system :-) Poszukaj na forum troche się o tym pisało.
A co do cs-a to kiedyś zainstalowałem pod linuchem kożystając oczywiście z cedegi i całkiem ładnie chodziło...

#10 pixel

pixel
  • 91 postów

Napisano 23 lipca 2006 - 21:52

xfire update:
znalazlem przed chwila na macupdate: Xblaze 0.2:

DESCRIPTION
Xblaze is an Xfire client for Mac OS X based on xfirelib, currently implemented as a plugin for Adium.

WHAT'S NEW
Version 0.2:
- Compatible with PowerPC and Intel Macs
- Sign on/off notifications of friends

Version 0.1 (initial release):
- Friends show up in an "Xfire" group in your contact list
- An empty status message shows them as Available, anything else shows them as Away (with their custom status message)
- Sending and receiving instant messages
- Setting your status message as Away sets it to "(AFK) Away From Keyboard" which is the default away message for Xfire.
- Setting your away message to anything else works as expected.
- Nicknames are shown for any user who has set them.

REQUIREMENTS
- The latest Adium 1.0 beta.
- Mac OS X 10.3.9 or later.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych