Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zdjęcia zrobione iphonem nie są widoczne w żadnym folderze


Najlepsza odpowiedź WojtekWojtek , 17 marca 2018 - 08:55

Też miałem taki problem, ale teraz jak w takiej sytuacji przewinę foldery do samego dołu to pojawia się pozycja zdjęcia i można dodać, choć wyszukiwanie jest trudne. Mam aktualny system, nie Beta. Nie wiem, moze coś zmieniłem, a moze Apple prrawilo, bo ta niemożność dodania zdjęcia bez eksportu na pulpit była bardzo denerwująca. Właśnie sprawdziłem na OLX. W panelu poniżej Ulubione, iCloud, itd są zdjęcia Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gaim

gaim
  • 44 postów

Napisano 16 marca 2018 - 22:41

Mam włączone wszystkie usługi, synchronizacje itp. Robię zdjęcia telefonem i są one praktycznie natychmiast dostępne w aplikacji Zdjęcia na MAcu. Ale w jakim fizycznym folderze one się znajdują, bo jak chcę dodać zdjęcie do np strony internetowej w tym przypadku olx-nie mogę tego zrobić z poziomu przeglądarki bo Biblioteka zdjęć zw folderze Obrazki nie jest typowym folderem. Podobnie wejście w folder iCloud Drive nie pozwala na znalezienie ostatnio zrobionych zdjęć.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2018 - 01:48

Najłatwiej będzie, jak wyeksportujesz zdjęcie np. na biurko.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 17 marca 2018 - 08:55   Najlepsza odpowiedź

Też miałem taki problem, ale teraz jak w takiej sytuacji przewinę foldery do samego dołu to pojawia się pozycja zdjęcia i można dodać, choć wyszukiwanie jest trudne. Mam aktualny system, nie Beta. Nie wiem, moze coś zmieniłem, a moze Apple prrawilo, bo ta niemożność dodania zdjęcia bez eksportu na pulpit była bardzo denerwująca. Właśnie sprawdziłem na OLX. W panelu poniżej Ulubione, iCloud, itd są zdjęcia

#4 gaim

gaim
  • 44 postów

Napisano 17 marca 2018 - 09:09

Też miałem taki problem, ale teraz jak w takiej sytuacji przewinę foldery do samego dołu to pojawia się pozycja zdjęcia i można dodać, choć wyszukiwanie jest trudne. Mam aktualny system, nie Beta. Nie wiem, moze coś zmieniłem, a moze Apple prrawilo, bo ta niemożność dodania zdjęcia bez eksportu na pulpit była bardzo denerwująca. Właśnie sprawdziłem na OLX. W panelu poniżej Ulubione, iCloud, itd są zdjęcia

 

O faktycznie, są na dole w zakładce "Nośnik". Dzięki! To moje początki z tym systemem i trochę nie ogarniam. Ale coraz bardziej się przekonuję.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych