Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4s 7.1.2 uaktualniać czy nie?


Najlepsza odpowiedź krzysztofsds , 19 grudnia 2019 - 08:52

 

Cześć,

 

Mam iPhone 4s w wersji 64GB w stanie - jak mawiają handlarze: „jak nowy”

Nigdy go nie sprzedałem, ze względu na sentyment do tego modelu ... mam na nim iOS 7.1

i teraz pytanie, co pod kątem oprogramowania mogę z nim zdobić najsensowniejszego?

Na dzień dzisiejszy nie mogę się nawet zalogować do iClouda, bo nie ma możliwości wpisania na nim kodu weryfikacyjnego wysyłanego na mojego Xs(iOS 13.3).

Czy powrót do retro iOS 6 jest możliwy? Czy powinienem go zaktualizować do iOS 9.3.6(tym samym uceglić?) - na dzień dzisiejszy działa bardzo sprawnie.

 

Można wpisać bez problemu kod :D To 6 był możliwy jeszcze z 2 miesięcy temu bez żadnego kombinowania. Na 7.1 działa Ci icloud? Bo coś przestawiali w GPS dlatego wydali 9.3.6

Kod wpisujemy w miescu hasła apple id, razem bez przerwy w stylu: hasłoappldeidKODWERYF

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof II

Krzysztof II
  • 96 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 19 grudnia 2019 - 00:42

Cześć,

 

Mam iPhone 4s w wersji 64GB w stanie - jak mawiają handlarze: „jak nowy”

Nigdy go nie sprzedałem, ze względu na sentyment do tego modelu ... mam na nim iOS 7.1

i teraz pytanie, co pod kątem oprogramowania mogę z nim zdobić najsensowniejszego?

Na dzień dzisiejszy nie mogę się nawet zalogować do iClouda, bo nie ma możliwości wpisania na nim kodu weryfikacyjnego wysyłanego na mojego Xs(iOS 13.3).

Czy powrót do retro iOS 6 jest możliwy? Czy powinienem go zaktualizować do iOS 9.3.6(tym samym uceglić?) - na dzień dzisiejszy działa bardzo sprawnie.

 


 iPhone Xs 64GB  iPhone 4s 64GB  iPad Pro 10.5 64GB


#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 19 grudnia 2019 - 08:52   Najlepsza odpowiedź

 

Cześć,

 

Mam iPhone 4s w wersji 64GB w stanie - jak mawiają handlarze: „jak nowy”

Nigdy go nie sprzedałem, ze względu na sentyment do tego modelu ... mam na nim iOS 7.1

i teraz pytanie, co pod kątem oprogramowania mogę z nim zdobić najsensowniejszego?

Na dzień dzisiejszy nie mogę się nawet zalogować do iClouda, bo nie ma możliwości wpisania na nim kodu weryfikacyjnego wysyłanego na mojego Xs(iOS 13.3).

Czy powrót do retro iOS 6 jest możliwy? Czy powinienem go zaktualizować do iOS 9.3.6(tym samym uceglić?) - na dzień dzisiejszy działa bardzo sprawnie.

 

Można wpisać bez problemu kod :D To 6 był możliwy jeszcze z 2 miesięcy temu bez żadnego kombinowania. Na 7.1 działa Ci icloud? Bo coś przestawiali w GPS dlatego wydali 9.3.6

Kod wpisujemy w miescu hasła apple id, razem bez przerwy w stylu: hasłoappldeidKODWERYF


Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 19 grudnia 2019 - 08:54

  • Krzysztof II lubi to

#3 Krzysztof II

Krzysztof II
  • 96 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 19 grudnia 2019 - 21:03

Super, działa! Mało wyszukany tips jak na Apple.

Teraz kolejne pytanie, powrót do iOS 6 z użyciem iTunes?

Co do samego GPS - działa, wstępnie poprawnie.

Natomiast jeżeli chodzi o iCloud muszę przeprowadzić testy...

swoją drogą odpalenie tego 4s gdzie jego szybkość działania jest na poziomie iP7 z iOS13 jest niesamowita, do tego ten mały ekran... amazing

 

[edit]
Przeczytałem na ipsw.me, że iOS 6.1.3 nie jest już podpisywany - szukam więc alternatywnych możliwości.

Dostęp do Apple Store jest możliwy w takiej sytuacji?


Użytkownik Krzysztof II edytował ten post 19 grudnia 2019 - 21:21

 iPhone Xs 64GB  iPhone 4s 64GB  iPad Pro 10.5 64GB


#4 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 19 grudnia 2019 - 21:11

Super, działa! Mało wyszukany tips jak na Apple.

Teraz kolejne pytanie, powrót do iOS 6 z użyciem iTunes?

Co do samego GPS - działa, wstępnie poprawnie.

Natomiast jeżeli chodzi o iCloud muszę przeprowadzić testy...

swoją drogą odpalenie tego 4s gdzie jego szybkość działania jest na poziomie iP7 z iOS13 jest niesamowita, do tego ten mały ekran... amazing

z Itunes tego nie zrobisz. System nie jest już podpisywany przez Apple. Kiedyś robiłem, ale trzeba było mieć jb i to był jb na uwięzii. Gdy telefon się zrestartował to musiałem od nowa wgrywać system. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych