Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 7 - Pytanie dotyczące aparatu


Najlepsza odpowiedź majk666 , 13 sierpnia 2017 - 15:56

Znaczy to się nie dzieje podczas nagrywania filmów czy coś. Po prostu jak uruchamiam jakąś aplikacje związaną z tylnym aparatem po raz pierwszy to słychać jakby coś przeskoczyło z tylu przy aparacie. Ułamek sekundy dosłownie to trwa. Koleżanka  w 5s też podobno ma takie coś. Sam już nie wiem, może tak ma być.


Poczytałem trochę w internecie, to normalne. Po prostu zmienia sie polozenie czegos tam bla bla bla i wydaje taki dźwięk. Rozwiązane.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 majk666

majk666
  • 9 postów

Napisano 12 sierpnia 2017 - 16:05

Witam, mam pytanie dotyczące aparatu w iphonie 7. Podczas włączania aparatu lub snapchata to słychać takie pyknięcie krótkie. Czy to jest jakaś wada? We wcześniejszym telefonie samsungu też miałem takie coś i trwało 0,5-1sek i gdzieś wyczytałem, że to wada optyki. Robi się tak tylko czasem. W każdym iphonie to występuje? Wiem, że głupie pytanie ale po prostu jestem ciekawy. 



#2 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 13 sierpnia 2017 - 09:07

Postaraj się sprawdzić to na innym modelu, ale generalnie podczas nagrywania filmów nie powinno być żadnych dźwięków, które pochodzą od telefonu. Było kilka podobnych tematów o iPhone 7, kończyło się oddaniem do serwisu.

Użytkownik MasterM edytował ten post 13 sierpnia 2017 - 09:07


#3 majk666

majk666
  • 9 postów

Napisano 13 sierpnia 2017 - 15:56   Najlepsza odpowiedź

Znaczy to się nie dzieje podczas nagrywania filmów czy coś. Po prostu jak uruchamiam jakąś aplikacje związaną z tylnym aparatem po raz pierwszy to słychać jakby coś przeskoczyło z tylu przy aparacie. Ułamek sekundy dosłownie to trwa. Koleżanka  w 5s też podobno ma takie coś. Sam już nie wiem, może tak ma być.


Poczytałem trochę w internecie, to normalne. Po prostu zmienia sie polozenie czegos tam bla bla bla i wydaje taki dźwięk. Rozwiązane.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych