Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Usuwanie zdjęć po synchronizacji z PC


Najlepsza odpowiedź imrik , 08 sierpnia 2017 - 08:35

Zdjęcia które są wgrywane przez iTunes są nie do ruszenia z poziomu telefonu. Trzeba to z poziomu iTunes załatwić.

 

W iTunes definiujesz folder ze zdjęciami którego zawartość ma być synchronizowana z telefonem. Jeśli usuniesz zdjęcie z folderu to po kolejnej synchronizacji z komputerem iTunes skasuje też to zdjęcie z telefonu.

 

Co dokładnie tutaj nie działa?

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 trzyde

trzyde
  • 14 postów

Napisano 07 sierpnia 2017 - 13:09

Witam,

 

za nic w świecie nie potrafię usunąć pojedyńczo zdjęć zaimportowanych do mojego iPhone'a 4 z peceta.

 

Po zastosowaniu trzeciej metody metody poleconej na stronie: https://www.imobie.com/support/delete-synced-photos-on-iphone-ipad-ipod.htm z telefonu zniknęły wszystkie zaimportowane zdjęcia, a nie o to mi chodziło.

 

AnyTrans również usunął wszystkie zdjęcia (łącznie z folderem), choć wybrałem tylko jedno zdjęcie do usunięcia.

 

Może jest inna / prostsza metoda? Będę zobowiązany za wskazówkę.

 

 

 



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 08 sierpnia 2017 - 08:35   Najlepsza odpowiedź

Zdjęcia które są wgrywane przez iTunes są nie do ruszenia z poziomu telefonu. Trzeba to z poziomu iTunes załatwić.

 

W iTunes definiujesz folder ze zdjęciami którego zawartość ma być synchronizowana z telefonem. Jeśli usuniesz zdjęcie z folderu to po kolejnej synchronizacji z komputerem iTunes skasuje też to zdjęcie z telefonu.

 

Co dokładnie tutaj nie działa?



#3 trzyde

trzyde
  • 14 postów

Napisano 08 sierpnia 2017 - 10:21

Zdjęcia które są wgrywane przez iTunes są nie do ruszenia z poziomu telefonu. Trzeba to z poziomu iTunes załatwić.

 

W iTunes definiujesz folder ze zdjęciami którego zawartość ma być synchronizowana z telefonem. Jeśli usuniesz zdjęcie z folderu to po kolejnej synchronizacji z komputerem iTunes skasuje też to zdjęcie z telefonu.

 

 

BARDZO dziękuję za wyjaśnienie.

 

Teraz już wszystko rozumiem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych