Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

(Nie)istniejący kontakt


Najlepsza odpowiedź OleYek , 20 maja 2017 - 13:15

iPhone umie brać kontakty z innych źródeł jak np. maile, FB, etc. Tak samo jak kiedyś miałeś ten kontakt wpisany i przyszedł SMS to mimo, że nie masz go w książce adresowej umie skorelować te dane z otrzymanym kiedyś SMSem i zapisanym przy nim kontakcie i powiązać to... Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Terajewicz

Michał Terajewicz
  • 2 postów

Napisano 20 maja 2017 - 11:13

Znalazłem podobne tematy, ale żaden nie dotyczył takiego samego problemu, więc chyba czas na osobny temat.

iPhone 4s, z najbardziej aktualnym iOS, bez żadnych przeróbek.

Próbuję znaleźć kontakt po nazwisku / imieniu - nie ma. Nie ma go na liście w kontaktach pod stosowną literą.

Proszę więc tę osobę przez inny kanał, żeby mi podała swój nr telefonu, bo nie mam go zapisanego.

Co się okazuje - gdy wpisuję nr telefonu, żeby zadzwonić, nagle pojawia się imię i nazwisko osoby, do której dzwonię, mimo że nie ma jej w kontaktach(!).

Po wykonaniu rozmowy imię i nazwisko figuruje na liście "Ostatnie", ale nadal nie ma go w kontaktach i nic nie daje próba jego wyszukania po nazwisku czy imieniu.

 

No to gdzie ten kontakt jest zapisany? O co tu chodzi?



#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 maja 2017 - 13:15   Najlepsza odpowiedź

iPhone umie brać kontakty z innych źródeł jak np. maile, FB, etc. Tak samo jak kiedyś miałeś ten kontakt wpisany i przyszedł SMS to mimo, że nie masz go w książce adresowej umie skorelować te dane z otrzymanym kiedyś SMSem i zapisanym przy nim kontakcie i powiązać to...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#3 Michał Terajewicz

Michał Terajewicz
  • 2 postów

Napisano 20 maja 2017 - 13:19

OK, to pewnie właśnie ten przypadek. Dzięki!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych