Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problemy z betą i dostępem do kodu zabezpieczającego


Najlepsza odpowiedź Łukasz Banach , 10 stycznia 2017 - 00:04

Aby zrezygnować z bety podłącz Iphone kablem do komputera, uruchom program na komputerze iTunes i jak go wykryje to kliknij odtwórz swojego Iphone, program pobierze oficjalna wersje iOS 10.2 i potem przywróć kopie z iclouda o ile archiwizowalas dane, albo ustaw go jako nowy Iphone, kod powinien się zresetować.
Zakupione programy przez ciebie są przypisane do twojego konta iCloud wiec jeśli się do niego zalogujesz to wszystko będzie na twoim koncie w AppStore
Oczywiście jak odtworzysz Iphone to po zalogowaniu na swojego iCloud będziesz musiała je pobrać od nowa na swój telefon oczywiście nie będziesz płacić za te, które już kupiłaś Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 matkawariatka

matkawariatka
  • 2 postów

Napisano 09 stycznia 2017 - 22:44

Witam,

Od razu uprzedzam, że szukałam odpowiedzi, ale nie mogę znaleźć kogoś kto miałby takie combo, jak ja. Proszę o wyrozumiałość - jestem tylko kobietą :-)

 

Otóż któregoś dnia, totalnie zmęczona, grzebałam trochę w telefonie i przy zmianie jakiegoś ustawienia wyskoczyło mi, że muszę utworzyć kod zabezpieczający do iPhone'a. Zabijcie mnie, ale tego dnia miałam wyjątkowe zaćmienie umysłu i nie wiem jaki kod ustawiłam. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ któregoś dnia zachłyśnięta słowami kumpla pozwoliłam mu zainstalować betę na moim iPhonie, ale ten najprawdopodobniej nie mając pełnej wiedzy, (a raczej ignorując instrukcje) nie wykonał kopii zapasowej oryginalnego systemu zaraz przed usunięciem profilu i zastąpieniem go przez betę. Teraz chcę wymienić telefon na nowy model (oczywiście iPhone'a) i cieszyłabym się gdybym mogła zachować to samo AppleID, ale chcę zrezygnować z bety i w jakiś sposób zlikwidować/zrestartować kod zabezpieczający.

 

Teraz moje pytania wyglądają następująco:
1) Czy jest to możliwe?

2) Jeżeli tak, to w jaki sposób?
3) Czy dobrze rozumuję, że dobrym wyjściem byłoby wymazanie urządzenia w "Znajdź mój iPhone", po czym zrezygnowanie z bety na stronie Apple?

4) Czy przy wymazaniu urządzenia zakupione wcześniej przeze mnie programy zostaną nadal jako zakupione?

 

Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo czuję się zagubiona i głupia w tym momencie. 
Z góry dziękuję!



#2 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 10 stycznia 2017 - 00:04   Najlepsza odpowiedź

Aby zrezygnować z bety podłącz Iphone kablem do komputera, uruchom program na komputerze iTunes i jak go wykryje to kliknij odtwórz swojego Iphone, program pobierze oficjalna wersje iOS 10.2 i potem przywróć kopie z iclouda o ile archiwizowalas dane, albo ustaw go jako nowy Iphone, kod powinien się zresetować.
Zakupione programy przez ciebie są przypisane do twojego konta iCloud wiec jeśli się do niego zalogujesz to wszystko będzie na twoim koncie w AppStore
Oczywiście jak odtworzysz Iphone to po zalogowaniu na swojego iCloud będziesz musiała je pobrać od nowa na swój telefon oczywiście nie będziesz płacić za te, które już kupiłaś

 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#3 matkawariatka

matkawariatka
  • 2 postów

Napisano 11 stycznia 2017 - 12:52

Aby zrezygnować z bety podłącz Iphone kablem do komputera, uruchom program na komputerze iTunes i jak go wykryje to kliknij odtwórz swojego Iphone, program pobierze oficjalna wersje iOS 10.2 i potem przywróć kopie z iclouda o ile archiwizowalas dane, albo ustaw go jako nowy Iphone, kod powinien się zresetować.
Zakupione programy przez ciebie są przypisane do twojego konta iCloud wiec jeśli się do niego zalogujesz to wszystko będzie na twoim koncie w AppStore
Oczywiście jak odtworzysz Iphone to po zalogowaniu na swojego iCloud będziesz musiała je pobrać od nowa na swój telefon oczywiście nie będziesz płacić za te, które już kupiłaś

 

Dziękuję ślicznie! ;-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych