Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Boczny panel przycisków Iphone 4 nie działa


Najlepsza odpowiedź klnt , 27 marca 2016 - 22:27

Jeżeli się na tym nie znasz to sam tego raczej nie zrobisz - trzeba rozkręcić dużo miniaturowych śrubek, na dodatek trzeba uważać żeby nie ułamać np. złącza od baterii w międzyczasie, a samo złożenie wszystkiego do kupy też wymaga cierpliwości ;)

Koszt to 50 zł u kogoś "prywatnie", a pewnie ok. 100 w jakimś normalnym serwisie. Sama taśma hf, bo tak nazywa się ta część kosztuje grosze.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 1337cipol

1337cipol
  • 7 postów

Napisano 27 marca 2016 - 21:58

Witam

 

Boczny panel przycisków w iphonie 4 nie działa mi i mam pare pytań związanych z tym problemem.

Kiedyś, jakiś czas temu oglądałem poradnik zagraniczny jak naprawić te przyciski + wejście jack. Zauwazyłem, że jedna część telefonu odpowiada ze boczny panel i wejście jack. Wejście jack mi działa.

 

Pytanie: Może tylko taśma od przycisków sie odkleiła i wystarczy ją docisnąć? Samemu to zrobie bez problemu jeśli o to chodzi? 

Nie znam sie na iphonach zbytnio, sam to tylko zaobserowałem.

 

Ktoś doświadczony mógłby sie wypowiedzieć.

 

Pytanie 2: Ile kosztowała by naprawa tego bocznego panelu? jeśli to nie wina taśmy, tylko jakiś troche grubszy problem :)



#2 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 27 marca 2016 - 22:27   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli się na tym nie znasz to sam tego raczej nie zrobisz - trzeba rozkręcić dużo miniaturowych śrubek, na dodatek trzeba uważać żeby nie ułamać np. złącza od baterii w międzyczasie, a samo złożenie wszystkiego do kupy też wymaga cierpliwości ;)

Koszt to 50 zł u kogoś "prywatnie", a pewnie ok. 100 w jakimś normalnym serwisie. Sama taśma hf, bo tak nazywa się ta część kosztuje grosze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych