Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6S nie wykonuje połączeń


Najlepsza odpowiedź OleYek , 28 stycznia 2016 - 10:22

Od kilku dni mam problem z iPhonem i nie bardzo potrafię połączyć to z jakąkolwiek zmianą (aktualizacja, zmiana ustawień itd.). W którymś momencie po prostu zauważyłam, że nie mogę wykonywać połączeń. Kiedy wybieram dowolny numer z kontaktów lub wpisuje na klawiaturze momentalnie mnie rozłącza tak jakby nie było sygnału sieci - zero komunikatów operatora, sygnałów, a nawet ciszy. Nie ma jednak żadnych problemów z odbieraniem połączeń, wysyłaniem i odbieraniem SMSów, czy korzystaniem z internetu. Cała reszta działa bez zarzutu. Zerowanie statystyk i opcji z poziomu telefonu nie przyniosło żadnych rezultatów. 
 
Ktoś ma jakiś pomysł skąd to się bierze i jak to naprawić?


Zobacz czy nie masz w ustawieniach włączonego ukrywania numeru. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 awangarda

awangarda
  • 10 postów
  • SkądWojkowice, Poland

Napisano 28 stycznia 2016 - 07:56

Od kilku dni mam problem z iPhonem i nie bardzo potrafię połączyć to z jakąkolwiek zmianą (aktualizacja, zmiana ustawień itd.). W którymś momencie po prostu zauważyłam, że nie mogę wykonywać połączeń. Kiedy wybieram dowolny numer z kontaktów lub wpisuje na klawiaturze momentalnie mnie rozłącza tak jakby nie było sygnału sieci - zero komunikatów operatora, sygnałów, a nawet ciszy. Nie ma jednak żadnych problemów z odbieraniem połączeń, wysyłaniem i odbieraniem SMSów, czy korzystaniem z internetu. Cała reszta działa bez zarzutu. Zerowanie statystyk i opcji z poziomu telefonu nie przyniosło żadnych rezultatów. 

 

Ktoś ma jakiś pomysł skąd to się bierze i jak to naprawić?



#2 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 28 stycznia 2016 - 08:10

Skoro zerowanie statystyk i opcji nie przynosi efekt to pozostaje odtworzenie iPhone'a ale koniecznie bez przywrócenia kopii.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#3 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 stycznia 2016 - 10:22   Najlepsza odpowiedź

Od kilku dni mam problem z iPhonem i nie bardzo potrafię połączyć to z jakąkolwiek zmianą (aktualizacja, zmiana ustawień itd.). W którymś momencie po prostu zauważyłam, że nie mogę wykonywać połączeń. Kiedy wybieram dowolny numer z kontaktów lub wpisuje na klawiaturze momentalnie mnie rozłącza tak jakby nie było sygnału sieci - zero komunikatów operatora, sygnałów, a nawet ciszy. Nie ma jednak żadnych problemów z odbieraniem połączeń, wysyłaniem i odbieraniem SMSów, czy korzystaniem z internetu. Cała reszta działa bez zarzutu. Zerowanie statystyk i opcji z poziomu telefonu nie przyniosło żadnych rezultatów. 
 
Ktoś ma jakiś pomysł skąd to się bierze i jak to naprawić?


Zobacz czy nie masz w ustawieniach włączonego ukrywania numeru.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#4 awangarda

awangarda
  • 10 postów
  • SkądWojkowice, Poland

Napisano 28 stycznia 2016 - 12:19

Zobacz czy nie masz w ustawieniach włączonego ukrywania numeru.

 

Rzeczywiście, było włączone. Dzięki wielkie! 



#5 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 28 stycznia 2016 - 12:57

Widziałem ostatnio podobny problem na iPhone 5S w sieci T-Mobile. Pomogło wyłączenie automatycznego dodawania prefiksów w Ustawienia > Telefon






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych