Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wygięty iPhone 6


Najlepsza odpowiedź SeNuke , 09 października 2015 - 15:57

iPhone wymieniony bez problemu w innym serwisie, właśnie do mnie dotarł. Temat do zamknięcia :)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 30 września 2015 - 15:01

Witam. Parę dni temu oddałem do serwisu S.B.E (pracującego dla T-Mobile) swojego iP6 z powodu odklejonego ekranu. Po paru dniach dostałem kosztorys(!) z uzasadnieniem że telefon jest wygięty. Pewien swojej racji że jest prosty zrezygnowałem z naprawy i odebrałem go od nich. Po dokładnym obejrzejniu telefonu okazuje się że jest on BARDZO delikatnie wygięty rzeczywiście. Telefonu używam normalnie bez ekstremalnych wyzwań, noszony w kieszeni luźnych spodni. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Dodam że telefon jest ubezpieczony więc ewentualne koszta wymiany by wyniosły mnie około 141zł lecz chciałbym wykorzystać wszystkie dostępne możliwości przed wykorzystaniem ubezpieczenia, które jak wiadomo może się jeszcze przydać.  :(


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 30 września 2015 - 15:58

Jedyna opcja zadzwonić do apple - niech założą sprawę opisz im sytuację będziesz musiał wykonać zdjęcia i po kilku dniach dostaniesz odpowiedź czy zostanie przywrócona gwarancja czy podtrzymują decyzję.



#3 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 30 września 2015 - 16:01

Gwarancja nie została zabrana. Na stronie Apple po wpisaniu numeru seryjnego iPhone'a widnieje cały czas aktywna gwarancja.

A na zdjęciach nie bardzo się to da uchwycić.


Użytkownik SeNuke edytował ten post 30 września 2015 - 16:15

 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#4 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 30 września 2015 - 16:24

Gwarancję sobie możesz mieć, natomiast jak zbijesz ekran, będzie lekko zgięty czy inna widoczna szkoda, mają prawo odmówić Ci naprawy gwarancyjnej. Bo stwierdzą, że to z twojej winy. Porób te zdjęcia opisz sytuację i czekaj na odp z Apple.



#5 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 09 października 2015 - 15:57   Najlepsza odpowiedź

iPhone wymieniony bez problemu w innym serwisie, właśnie do mnie dotarł. Temat do zamknięcia :)


 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#6 Lukaniu94

Lukaniu94
  • 12 postów

Napisano 19 listopada 2015 - 13:41

 

Siema też mam ten problem i już w jednym serwisie odmówiono mi naprawy. Mogę wiedzieć gdzie Tobie wymienili?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych