Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Samoczynna synchronizacja


Najlepsza odpowiedź simon77 , 28 sierpnia 2015 - 13:31

Zamin bedziesz synchronizować, musisz w iTunes odznaczyć to, czego nie chcesz mieć w iPhone.

Niestety iTunes ma w tym przypadku priorytet i synchronizuje się to co tam jest zaznaczone - niezależnie od tego co zostało usuniete z iPhone.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 nikavond

nikavond
  • 2 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 sierpnia 2015 - 23:37

Witam! 

 

Posiadam iPhone 4S. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden problem ze synchronizacją muzyki przez iTunes. 

Mam bardzo ubogą wersję 8GB i staram się często usuwać niepotrzebne utwory, jednak po takim usuwaniu gdy chcę wrzucić jedną lub dwie nowe piosenki, zaraz zaczyna mi samo, automatycznie wrzucać te wszystkie usunięte utwory do momentu aż brakuje pamięci :/

 

Próbowałam go zerować i na nowo wszystko wrzucać, ale nie pomogło. Zaczyna mnie to nieźle wkurzać, tym bardziej że mam mało pamięci. 

 

Umielibyście mi coś na to poradzić? Będę wdzięczna za pomoc! 

Dodaję Wam screena z ustawień synchronizacji z telefonem, w razie gdyby to tam tkwił problem ;) 

 

P.S. Mam nadzieję, że się nie powtórzyłam, jednak nie znalazłam podobnego postu. 

Załączone pliki



#2 MC_

MC_
  • 6 851 postów

Napisano 28 sierpnia 2015 - 05:14

Zastanow sie czym jest synchronizacja z iTunes...
  • monikadukowicz lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 simon77

simon77
  • 100 postów

Napisano 28 sierpnia 2015 - 13:31   Najlepsza odpowiedź

Zamin bedziesz synchronizować, musisz w iTunes odznaczyć to, czego nie chcesz mieć w iPhone.

Niestety iTunes ma w tym przypadku priorytet i synchronizuje się to co tam jest zaznaczone - niezależnie od tego co zostało usuniete z iPhone.



#4 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 29 sierpnia 2015 - 15:44

Zaznacz pole "Ręcznie zarządzaj muzyką i plikami wideo" i sobie metodą drag&drop będziesz mogła dodawać wybrane albumy/utwory. Teraz masz włączoną synchronizację biblioteki utworów na urządzeniu z biblioteką/wybranymi listami utworów w iTunes - dlatego też za każdym razem dodają się automatycznie.



#5 nikavond

nikavond
  • 2 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 sierpnia 2015 - 22:31

Dzięki wielkie chłopaki @simon77 i @pedros! 

Odznaczyłam wszystko, po czym zaznaczyłam tylko to, co chcę mieć na telefonie i po problemie. :D 

 

@MC_ wybacz, baba nie ogarnia tego do perfekcji, opisałam problem najlepiej jak mogłam ;) 


  • MaciejNowak lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych