Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Rozładowana bateria w nowym iphone


Najlepsza odpowiedź macsupport , 26 sierpnia 2015 - 08:17

Zapomnieć o tej sytuacji i użytkować dalej normalnie telefon. Takie sytuacje są normalne.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 26 sierpnia 2015 - 08:07

Cześć wszystkim!

 

Wczoraj moja druga połówka otrzymała nowego iphone 5c. Co mnie zaskoczyło to fakt, że po rozpakowaniu telefon okazał się całkowicie rozładowany. Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji ze swoim sprzętem (iphone, ipad, czy tez mbp). Po podłączeniu telefonu do ładowarki pojawiła się ikona ładowania, po kilkunastu minutach iphone odpalił i można było wykonać pierwsze uruchomienie.

 

Pytanie, czy zapomnieć o tej sytuacji i użytkować dalej normalnie telefon? Czy też przejść się do sklepu w celu wyjaśnienia? Nie wiem, czy takie sytuacje są normalne, czy też może być coś nie tak z baterią :) Po pierwszym doładowaniu do 100% bateria trzyma moc normalnie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.



#2 satmar

satmar
  • 788 postów
  • SkądInowrocław

Napisano 26 sierpnia 2015 - 08:16

Oczywiście że przejść się do sklepu i reklamować , no jak można dostać rozładowany nowy telefon ? absurd , ja bym nie darował 



#3 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 sierpnia 2015 - 08:17   Najlepsza odpowiedź

Zapomnieć o tej sytuacji i użytkować dalej normalnie telefon. Takie sytuacje są normalne.


  • dexter77 lubi to

Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#4 dexter77

dexter77
  • 120 postów

Napisano 26 sierpnia 2015 - 08:20

Dzięki, też tak mi się wydawało, po prostu za każdym razem bateria już działała, a tu mała niespodzianka, stąd wolałem zapytać innych użytkowników :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych