Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Ogłoszenie: ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE "Zlecę/Zatrudnię"


Napisane przez wojtkow


wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Dział "Zlecę/Zatrudnię" forum MyApple.pl ma na celu ułatwienie naszym użytkownikom nawiązanie kontaktu z osobami chętnymi do wykonania zlecenia i/lub podjęcia pracy.
Osoby pragnące w sposób zarobkowy umieszczać ogłoszenia w tym dziale proszone są o zapoznanie się przywilejami posiadania grupy BIZNES. Ogłoszenia użytkowników ze statusem BIZNES nie mają ograniczeń czasowych i ilościowych.

Zasady obowiązujące w tym dziale:
aktualizacja 21.04.2015

- użytkownicy ze stażem mniejszym niż 3 miesiące lub znikomą aktywnością na forum (ocenę podejmuje moderator, jednakże użytkownik musi mieć minimum 20 postów w działach merytorycznych) nie mogą wystawiać ogłoszeń w dziale "Zlecę/Zatrudnię" chyba, że mają wykupioną grupę BIZNES lub PRO, lub są członkami grupy VIP;

- użytkownik nie będący członkiem grup BIZNES, PRO lub VIP może umieścić tylko jedno ogłoszenie na miesiąc;

- użytkownik będący członkiem grup PRO lub VIP może posiadać tylko jedno ogłoszenie aktywne na raz, przed umieszczeniem kolejnego poprzednie musi zostać usunięte przez użytkownika lub moderatora (na prośbę użytkownika). Posiadanie tej grupy upoważnia do umieszczenia maksymalnie dwóch ogłoszeń w ciągu miesiąca;

- grupa BIZNES nie posiada ograniczeń dotyczących ilości wystawianych ogłoszeń, umożliwia także wystawianie ogłoszeń większej ilości sztuk; jest wymagana w przypadku wszelkich agencji pośrednictwa pracy i HR.

- na potrzeby tego regulaminu przyjmuje się, że członkowie zespołu MyApple (Moderatorzy i Redaktorzy wszelkich szczebli) traktowani są jak posiadacze grupy BIZNES;

- jeśli ogłoszenia użytkownika budzą podejrzenie komercyjnego traktowania działu, w szczególności w przypadku naruszenia wyżej wymienionych zasad, moderator może zaproponować użytkownikowi wykupienie grupy BIZNES. W razie odmowy lub zignorowania prośby ogłoszenie zostanie usunięte;

Jeżeli jeden z powyższych warunków nie zostanie spełniony ogłoszenie usuną administratorzy a użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

W treści postu podajemy:

- Rodzaj zlecanej pracy / opis stanowiska
- Miejsce wykonywania pracy
- Dane kontaktowe dla kandydatów

UWAGA!!! W dziale zabronione jest sztuczne podbijanie ogłoszeń nic nie wnoszącymi postami. Będzie to traktowane jako SPAM i karane ostrzeżeniem.

Jeżeli ogłoszenie jest już nieaktualne prosimy o jego usunięcie.

Jeżeli po upływie 30 dni od ukazania się ogłoszenia nie zostanie ono skasowane przez zakładającego temat zostaje automatycznie usunięty.