Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Folie LCD / Szkła (Opinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2735 odpowiedzi w tym temacie

#51 Wojtasio

Wojtasio
  • 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 września 2010 - 08:57

Chłamem i badziewiem kolego to możesz nazywać swoją folię, bo z poprzedniego twojego postu wywnioskowałem, że nawet nie zdarzyłeś poużywać IS i już się zniechęciłeś. Parę stron wcześniej prosiłem o nie hejtowanie na IS. Ty tym bardziej nie powinieneś tego robić, ponieważ prawdopodobnie nigdy nie przekonałeś się o jaka naprawdę jest. Polecam wszystkim oryginalne Invisible Shield od firmy Zagg, bo to wspaniała folia, a odradzam SGP, bo jej użytkownicy to maniacy.


Argument w stylu " bo to wspaniała folia" bardzo mnie urzekł, następny z folią SGP również. Nie jestem maniakiem SGP, po prostu kupiłem tą folię nie znając marki i jest dobra. Zapewniam Cię - tanie folie z Allegro też są dobre. Nie noszę w jednej kieszeni razem z telefonem wiertarki, więc do zabezpieczenia przed np kluczem wystarczy mi zwykły poliwęglan.

PS. 2 tygodnie to o 2 tygonie za dużo by się przekonać o "wspaniałych" właściwościach folii-gumy firmy Zagg

#52 pmmazz

pmmazz
  • 9 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:35

A odpowie ktoś konkretniej na moje pytanie?
Najważniejsze, by na folii nie było widać śladów odcisków paluchów i by była właśnie bezklejowa.
Prosiłbym o linki do aukcji itd., jesli ktoś byłby tak miły



[url=http://www.sgpstore.com/index.php/cPath/21_28]SGPStore.com | Stylish Premium Quality Cases and Screen Protectors for Your iPhone, iPod, iPad, Laptop, Camera, and More![/url]

tu masz link do folii SGP,

posiadam na iP4 Ultra Crystal Clear

i powiem że rewelacja..... polecam

zamawiałem bezpośrednio u nich, zamówienie i płatność we czwartek, wysyłka we czwartek, dostawa wtorek.. a przesyłka szła z USA

lapiej i taniej niż na allegro

ja kupiłem SGP Skin Guard Leather na IP4 - "skórka" na plecki, a jako gratis dołączona była właśnie w/w folia (cały koszt 66pln)



[url=http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1451]SGP STEINHEIL ULTRA OLEOPHOBIC Anti-oil Screen Protector for Apple iPhone 4[/url] - oleofobiczna

i

ultra crystal

[url=http://www.sgpstore.com/product_info.php/cPath/21_28_89/products_id/1449]SGP STEINHEIL ULTRA CRYSTAL Screen Protector for Apple iPhone 4[/url]

cena powinna wyjść ok 50pln ;) (z przesyłką)

#53 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:42

Mam pytanko do tych co zamawiali bezpośrednio na sgpstore.com. Chcę złożyć zamówienie, wybieram Polskę, ale wymagane jest również podanie stanu. Nie można wpisać niczego z ręki, a do wyboru są wyłącznie amerykańskie stany. Macie jakiś patent na to, czy wybraliście cokolwiek?

#54 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:57

ktoś zna? Stealth Guards folia za 2.85 $ (chcą tylko za transport)


jak rozdaja za darmo to musi byc zaj**sta :-D:-D:-D

co do IS - na iPhone 4 tragedia, 3 telefony, wszystkie z foliami, dwa z nich stracily juz tyl i przod, a ostatni wlasnie sie odkleja, nie kupujcie IS do iPhone 4 bo tylko stracicie pieniadze. Ta folia sie po prostu nie nadaje do tego telefonu, slizga sie tyl i przod.

trzeba bedzie wyprobowac ta SGP chyba :roll:

---------- Wpis dodano o 10:57 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:50 ----------

Mam pytanko do tych co zamawiali bezpośrednio na sgpstore.com. Chcę złożyć zamówienie, wybieram Polskę, ale wymagane jest również podanie stanu. Nie można wpisać niczego z ręki, a do wyboru są wyłącznie amerykańskie stany. Macie jakiś patent na to, czy wybraliście cokolwiek?


a nie ma gdzies opcji other, not applicable, outside etc.?

#55 badej

badej
  • 83 postów

Napisano 13 września 2010 - 11:01

jak rozdaja za darmo to musi byc zaj**sta :-D:-D:-D

co do IS - na iPhone 4 tragedia, 3 telefony, wszystkie z foliami, dwa z nich stracily juz tyl i przod, a ostatni wlasnie sie odkleja, nie kupujcie IS do iPhone 4 bo tylko stracicie pieniadze. Ta folia sie po prostu nie nadaje do tego telefonu, slizga sie tyl i przod.

trzeba bedzie wyprobowac ta SGP chyba :roll:

---------- Wpis dodano o 10:57 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:50 ----------



a nie ma gdzies opcji other, not applicable, outside etc.?



No właśnie nic takiego tam nie ma...

#56 Foxter

Foxter
  • 59 postów

Napisano 13 września 2010 - 15:32

czytajac ten temat, tylko zniechecilem sie do IS :) ten SGP jest ciezki do zalozenia? czy wszystko konczy sie na wyczyszczeniu ekraniku i przylozeniu folii tylko? bo z ta woda na IS to lekka przesade hehe)

#57 kojotek

kojotek
  • 112 postów
  • SkądPruszków

Napisano 13 września 2010 - 15:55

A co myślicie o Brando UltraClear? Kupiłem ją 31.08 i jeszcze nie przyszła. :/ Jednak jestem wyrozumiały na tak długi okres bo przecież majstrują na Okęciu... Kiedyś kupiłem do Omni taką folię jednak nie spisywała się najlepiej (ze względu na spie@#$oną powierzchnię dotykową). Potem do HD2 kupiłem matową i byłem zadowolony. Brando swoje folie przycina idealnie.

#58 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2010 - 17:14

Wczoraj oglądałem ich odcinek i Włodek był obecny.


I znowu Włodka nie ma YouTube - The Geek Show #10 - Koniec internetu.

A co do tematu - nie będę się już wypowiadał, bo stado maniaków SGP mnie zniszczy. Polecam jednak IS, bo jest to najlepsza folia dostępna na rynku ;).

#59 Wojtasio

Wojtasio
  • 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 września 2010 - 17:39

czytajac ten temat, tylko zniechecilem sie do IS :)
ten SGP jest ciezki do zalozenia? czy wszystko konczy sie na wyczyszczeniu ekraniku i przylozeniu folii tylko? bo z ta woda na IS to lekka przesade hehe)


Czyścisz ekran i nakładasz folię SGP. Woda w IS to podstawa.Bez niej zapomnij o wypchnięciu pęcherzy powietrza.

@Fifty-50 - prosimy o konkrety :)

#60 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 września 2010 - 18:26

Zamówiłem folię SGP. Chcę przekonać się na własnej skórze.
Fifty-50 czekamy na zdjęcia.

#61 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2010 - 19:00

Jak widać Fifty-50 wymiękł jak został poproszony o dowody doskonałości folii IS... to by było na tyle, jeżeli chodzi o obronę jej jakości.

@kucyk:
Wypróbuj wypróbuj - będziesz zadowolony. Nawet jak nie kupisz jej u mnie :-P
@Foxter:
Wystarczy wyczyścić i założyć - trochę trzeba się pobawić, żeby wycelować - tu nie ma tak jak w IS, że folia jeździ po ekranie. Ale jak już założysz trzyma jak skała - u mnie 4 tydzień bez skazy.
@misiekgruby:
Będziesz zadowolony - jutro zresztą sam się przekonasz ;-) Przy okazji - jak zaczniesz przyklejać, to nie przyklejaj ponownie tej folii "transportowej" bo się przylepi pełno syfu i zmarnujesz jedną sztukę.

#62 Foxter

Foxter
  • 59 postów

Napisano 13 września 2010 - 19:01

ta SGP z usa to sprzedawana jest tak samo jak na allegro w komplecie dwoch? (mam na mysli ta za $13.99)

#63 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 13 września 2010 - 19:03

Tak, z przesyłką wyjdzie 20.31$ Przeliczając po dzisiejszym kursie tj. 62 zł Ja sobie jeszcze zamowiłem STEINHEIL ULTRA OLEOPHOBIC

btw. Tutaj moj IS.
http://myapple.pl/th...tml#post1356719

#64 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2010 - 19:42

ta SGP z usa to sprzedawana jest tak samo jak na allegro w komplecie dwoch? (mam na mysli ta za $13.99)


Nie wiem jak inni, ale ja sprzedaje dokładnie w takim stanie jak przysyłają mi z USA.

@skc:
No sprzedaję, w sygnaturce jest link cały czas do nich :-P Jakby co:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
btw - coś te zdjęcia, czy co chciałeś pokazać, to nic nie widać :-P

#65 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 13 września 2010 - 19:52

Przód mi nie wyszedł. Tzn sporo kurzu dostało mi sie pod folie podczas naklejania wiec przedstawiam tylko tył. Jak nakleje SGP Steinheil Ultra Oleophobic to wstawie. A to co widnieje na zdjęciu to nie Zagg IS tylko SGP Incredible Shield :D

#66 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2010 - 19:54

Geenralnie lepiej brać Crystal Clear moim zdanem- jedyne czym się różnią to Oleop jest grubsza i bardziej wytrzymała. No ale nikt chyba nie będzie młotkiem trzaskać w iPhone ;-)

#67 Foxter

Foxter
  • 59 postów

Napisano 13 września 2010 - 20:06

Mam pytanko do tych co zamawiali bezpośrednio na sgpstore.com. Chcę złożyć zamówienie, wybieram Polskę, ale wymagane jest również podanie stanu. Nie można wpisać niczego z ręki, a do wyboru są wyłącznie amerykańskie stany. Macie jakiś patent na to, czy wybraliście cokolwiek?


mialem podobnie, ale przy zmianie adresu podczas skladania zamowienia. w dodatku caly czas brakowalo ulicy, mimo, ze byla ona wpisana. wyczysc ciasteczka, albo po prostu utworz nowe konto przed dodaniem produktu do koszyka, wowczas masz wybor wpisania wlasnej opcji ja wpisalem: wojewodztwo /PL/ bo nic do glowy mi nie przychodzilo :D

sredni czas dostawy od SGP to 2 tygodnie? bo z australii przychodzilo mi dosc szybko

#68 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 13 września 2010 - 20:13

Mi z USA przyszło w 5 dni roboczych.

#69 Multiaplikator

Multiaplikator
  • 47 postów

Napisano 13 września 2010 - 20:13

Co do taniej folii Stealth Guards, to znalazłem test porównawczy z którego wynika, że wcale nie jest taka zła - Screen Protector Reviews. Zagg vs Phantom vs Stealth. - Android Forums
To, że folie były testowane na nie iPhonie nie ma chyba znaczenia :).

A co do IS to dzisiaj ją z ulgą zdjąłem po 2 miesiącach użytkowania. Nigdy więcej. Teraz mam na ekranie folię dołączoną do SwitchEasy Capsule Rebel M. Paluchy jakby więcej śladów zostawiają ale dopiero teraz widzę, jak IS psuło obraz na ekranie.

#70 kkalin

kkalin
  • 50 postów
  • Skądśląskie

Napisano 13 września 2010 - 20:39

zamówiłem na http://www.stealthguards.com/ jestem ciekaw jaki będzie efekt. Folia z 2.85$ chyba pod względem ekonomicznym jest nie do pobicia. Jeśli będzie nędzna to odkleję bez wyrzutów sumienia :)

#71 Rychu12

Rychu12
  • 8 postów

Napisano 13 września 2010 - 22:20

Ja mam folie firmy Best Guard:) i według mnie jest to najlepsza folia.

[url=http://best-guard.pl]Best-Guard - folia ochronna do telefonu, ochrona na wyświetlacz LCD, folie na telefon, Brando, Invisible Shield[/url][COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

#72 Wojtasio

Wojtasio
  • 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 września 2010 - 06:42

Ja mam folie firmy Best Guard:) i według mnie jest to najlepsza folia.

Best-Guard - folia ochronna do telefonu, ochrona na wyświetlacz LCD, folie na telefon, Brando, Invisible Shield[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]


Miałem tą folię z 3 razy na pewno. Jest dobra.
Kupiłem drogą folię po to, by się przekonać czy wytrzyma dłużej niż te tanie. Nie wiem jak u was, ale u mnie to max 6 miesięcy i się gdzieś zaczyna odklejać :/, no i jeszcze jeden efekt - robiły się po jakimś czasie delikatnie matowe

#73 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 września 2010 - 19:08

Dostałem dzisiaj folię SGP Ultra Crystal Clear, full body. Rewelacja, brak słów :D Folię założyłem, na to włożyłem futerał tak, że zakrył krawędzie iPhona i... zupełnie nie widać folii. Prawdziwa rewelacja. Jak folia to tylko SGP - pamiętajcie ;)

#74 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 września 2010 - 19:34

Również otrzymałem wczoraj przesyłkę z folią SGP. Rzeczywiście jest wysokiej klasy. Nie zniekształca ekranu, nie ma efektu skóry pomarańczy. Mimo tego, że to Ultra Crystal łatwo się czyści. Jedynie miałem problem z aplikacją, ale nie jestem mistrzem w tej dziedzinie. Plus dla firmy SGP za dodanie szmatek z alkoholem do czyszczenia i dobrego Squeegee. Dobrze, że w komplecie znajdują się dwa zestawy, więc można obkleić dwa telefony, lub jeden zestaw zostawić na później :)

#75 -jaro-

-jaro-
  • 95 postów

Napisano 15 września 2010 - 20:06

A czy w tym zestawie jest rowniez folia na tyl czy tylko na front? jaro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych