Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G/3G] Najprostszy sposób na zrobienie dzwonka [iTunes]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#26 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 grudnia 2008 - 11:46

No to ja już wiem co ominęłaś. :roll: Czytaj dokładnie, a się uda.

#27 mac_ya

mac_ya
  • 178 postów
  • SkądJelenia Góra/KRK

Napisano 12 grudnia 2008 - 12:51

Ja znam jeszcze łatwiejszy sposób: Audiko

Wszystko macie napisane na stronie. Nie ma nic prostrzego od zrobienia/pobrania (baza jest ogromna) jakiegokolwiek dzwonka.

Pozdrawiam.

#28 polotrn

polotrn
  • 3 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 grudnia 2008 - 14:36

skrocilem dzwonek do 33 sekund :) jak pojawia ci sie nr w ipodzie tzn ze nie przerobiles go na acc czyli trzeba zmienic rozszerzenie na .m4r :)

#29 koniu

koniu
  • 362 postów
  • SkądSe

Napisano 12 grudnia 2008 - 14:40

po co sie bawic na Zedge | Free ringtones, themes, wallpapers, videos and games for your cell phone - Free your phone! sciagniecie juz w opdpowiednim formacie dzwonek tylko wystarczy wybrać z list telefonów ajfona i szaleje :)

#30 maks999

maks999
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 grudnia 2008 - 19:34

u mnie jest taki problem, że jak wgrywam np. 3 dzwonki (kazdy inny) to w iPhonie sa 3 ale tylko takie same, poprostu sa 3 te same dzwonki zamiaes 3 roznych... Prosze o pomoc..

#31 KasiaiPhone

KasiaiPhone
  • 53 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:24

No to ja już wiem co ominęłaś. :roll: Czytaj dokładnie, a się uda.

:( tylko ja nie wiem co ominelam :(
ok zaczynam od nowa ;)

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 00:26 ----

skrocilem dzwonek do 33 sekund :) jak pojawia ci sie nr w ipodzie tzn ze nie przerobiles go na acc czyli trzeba zmienic rozszerzenie na .m4r :)

zmienic rozszerzenie tzn zmienic nazwe? np z 'Anioł" na m4r?
tak powinnam to rozumiec?

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 00:29 ----

po co sie bawic na Zedge | Free ringtones, themes, wallpapers, videos and games for your cell phone - Free your phone! sciagniecie juz w opdpowiednim formacie dzwonek tylko wystarczy wybrać z list telefonów ajfona i szaleje :)

zgadzam sie z Toba tylko, ze wkoncu przydało by mi sie zrozumiec co nie co, nauczyc sie czegos. To niesamowity phone z nieograniczonymi możliwościami no i wlasnie trzeba go zrozumiec by sie nim nacieszyć ;) no i sie ucze no i zero jak narazie ;)

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 00:41 ----

po co sie bawic na Zedge | Free ringtones, themes, wallpapers, videos and games for your cell phone - Free your phone! sciagniecie juz w opdpowiednim formacie dzwonek tylko wystarczy wybrać z list telefonów ajfona i szaleje :)

Safari blokuje i nie bezposrednio pobrac . sprobuje teraz na PC

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 00:50 ----
Davvido pomoz, jakas podpowiedz please- co robie zle? Ciagle wgrywa mi sie na iPoda :...(

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 01:25 ----
niestety wszystko wgrywa sie na iPoda :( nie mam mozliwosci wgrac pliku w folderze dzwonki :( potrzebuje podpowiedzi- nie wpadne na pomysl sama :( sciagnelam nawet gotowe dzwonki z Zedge.net i niestety wszystko wgrywa mi sie na iPoda po synchronizacji :( juz sama nie wiem....

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 01:27 ----

po co sie bawic na Zedge | Free ringtones, themes, wallpapers, videos and games for your cell phone - Free your phone! sciagniecie juz w opdpowiednim formacie dzwonek tylko wystarczy wybrać z list telefonów ajfona i szaleje :)

dzieki za linka
ale i tak wszystko wgrywa mi sie na iPoda jako nmuzyka a nie jako dzwonek w iPhone :(
PZDR

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 01:41 ----

skrocilem dzwonek do 33 sekund :) jak pojawia ci sie nr w ipodzie tzn ze nie przerobiles go na acc czyli trzeba zmienic rozszerzenie na .m4r :)

wiec tak weszlam w informacje i plik w dalszym ciagu mam swoja poczatkowa nazwe ale na koncu m4r..m4a czy to jest prawidlowe? plik jest po zmianie zapmietany jako audio AAC

---- Dodano 13-12-2008 o godzinie 01:44 ----
wogole nie mam folderu dzwonki albo ringhtones, kurcze to niby gdzie ma mi sie wgrac? probowalam wkleić plik do folderu MOBILE APPLICATIONS zamiast iTunes Music i nic- mam wypalony umysl....

#32 przemooo85

przemooo85
  • 2 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 grudnia 2008 - 01:04

to audiko to naprawdę poezja!!dzwonek w 2 minuty!!!!polecam!!!

#33 mac_ya

mac_ya
  • 178 postów
  • SkądJelenia Góra/KRK

Napisano 17 grudnia 2008 - 17:39

[KasiaiPhone] - wejdź sobie na stronę Audiko, którą podałem wcześniej. Tam możesz albo znaleźć swoją piosenkę w wyszukiwarce, lub wrzucić ją bezpośrednio ze swojego dysku, uciąć tak jak chcesz, a następnie zgra Ci się jako dzwonek bezpośrednio do iTunes, skąd będziesz mogła synchronizować go ze swoim iPhone'm :) :) Skoro nie masz zakładki Ringtones w iTunes, może aktualizacja iTunes pomoże, i wtedy się pojawi.

#34 Koszka

Koszka
  • 9 postów

Napisano 18 grudnia 2008 - 16:28

A mnie natomiast nowo utworzony dzwonek pojawił się w iTunes w zakładce dzwonki, ale podczas synchronizacji wyskakuje błąd, że "iTunes nie może odnaleźć rzeczy". jak sam dojdę w czym rzecz - na pewno napisze. ;] EDIT: Hm, nadal iTunes podczas synchronizacji nie mógł znaleźć pliku, nawet jak skróciłem do 33s. Za pomocą DiskAid - przeniosłem ręcznie plik do var/library/ringtones - i iPhone bez problemu widzi dzwonek. Radzę usunąć plik z iTunes Music na dysku, żeby iTunes nie przypominało o nieudanej akcji.

#35 sneipas

sneipas
  • 7 postów
  • SkądK-Koźle

Napisano 19 grudnia 2008 - 22:27

No i nic z tego, próbowałem kilka razy i niestety, nie pokazuje się nawet w iT w dzwonkach tylko w ipodzie. Rozszerzenie: *.m4r, czas 0:29. Nie wiem o co chodzi ;(

#36 jethro1

jethro1
  • 290 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 grudnia 2008 - 23:51

a czy można stworzyć w ten sam sposób dzwonek sms? :) edit. już nieaktualne.

#37 waldemarz

waldemarz
  • 14 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 21:44

wiec tak weszlam w informacje i plik w dalszym ciagu mam swoja poczatkowa nazwe ale na koncu m4r..m4a czy to jest prawidlowe? plik jest po zmianie zapmietany jako audio AAC


Kasia aby zmienić rozszeżenie to najpierw musisz zrobić tak:

1. kliknac na "Moj komputer"- wejsc w zakładkę "narzędzia", który jest u góry-
2. nastepnie "opcje folderów" i otworzyc zakładkę "widok"
3. tam odchaczas "ukryj rozszeżenia znanych typów plików i klikasz u dołu "zastosuj"

potem właśnie znajdź swoj plik dźwiękowy i klikając na niego aby zmienić nazwę pliku - zmieniasz wtedy samą koncówkę nazwy co jest po kropce z m4a na m4r

I to jest wtedy zmieniony plik w rozszeżeniu.

Jak już zakonczysz zmienianie swoich nazw w plikach to wchodzisz ponownie w operację od 1-3 i wtedy zaznaczasz ponownie jako: ukryj rozszeżenia znanych typów plików i klikasz na zastosuj.


To tyle jeśli chodzi o zmiane rozszezenia nazwy pliku.
Bo ty tak jak to robiłaś to zmieniałaś nazwe pliku a nie rozszeżenie pliku.

Pozdrawiam

#38 zieluch

zieluch
  • 18 postów
  • SkądPlońsk/Kraków

Napisano 01 stycznia 2009 - 15:46

Na forum często pojawia się pytanie:
Jak zrobić dzwonek do iPhone'a?

Zaczynamy!

  • Otwórz iTunes.
  • Znajdź utwór, który chcesz mieć na dzwonku.
  • Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy.
  • Wybierz Informacje.
  • Przejdź do zakładki Opcje.
  • Zaznacz "Czas końcowy" i w polu obok wpisz 0:35.
  • Zamknij okno.
  • Ponownie kliknij prawym przyciskiem na dany utwór .
  • Wybierz "Utwórz wersję dla AAC".
  • Wejdź do C:\Users\Nazwa użytkownika\Music\iTunes\iTunes Music\
  • Znajdź swój utwór.
  • Zmień rozszerzenie na .m4r.
  • Otwórz ten plik.


Dodam jeszcze całkiem wazy krok
Między 12 a 13 powinno być jeszcze usunięcie z listy(Tylko z listy!!!!) iTunes pliku który nam powstał po utworzeniu wersji ACC i dopierom wtedy właczamy plik z rozszerzeniem .m4r wtedy automatcznie wskkuje do dzwonków, gdy nie usunołem był tak jakby podpinany pod ten z innym roszerzeniem, nie mam pojecia dlaczego tak było

#39 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 23:58

mh mi z iTunes nie za bardzo śmiga - raz chodzi, raz nie ;/, wrzucam teraz przez SSH i jest ok ;]

#40 darkk123

darkk123
  • 1 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 12:43

ja korzystam z programu do robienia dzwonkow iringer jest naprawde wart polecenia robienie dzwonka trwa moze ze 2 sekundy i odsyla do itunes zrobiony dzwonek:roll:

#41 Madame Altar

Madame Altar
  • 46 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2009 - 09:10

Ponawiam pytanie na które do tej pory nie znalazłam odpowiedzi - jak mogę wgrać kilka różnych dzwonków na iP 2G (soft 2.0.1). Kiedyś funkcjonowało RIngtones... jak wgrywam kilka dzwonków przez iTunes to niestety ale wszystkie brzmia tak jak ten ostatni wgrany choć iTunes pokazuje je właściwie to iPhone ma opisany problem :-( Chciałabym np mieć inny budzik niz dzwonek (oczywiście własny a nie systemowy). W Cydii pojawiają się dodatkowe dzwonki do wgrania - czyli można, jak więc zroić tak, zeby mój dzwonek pojawił się wśród systemowych?? (jak te z Cydii?) Z góry dzieki za pomoc.

#42 xqbusx

xqbusx
  • 26 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 23:12

Witam, mam najnowosze iTunes, i w opcjach nie ma możliwości zmiany czasu początkowego i końcowego. Co robić?

#43 tuur

tuur
  • 118 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 lutego 2009 - 10:58

Witam a jak zrobić dzwonek na wiadomość SMS ?

#44 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2009 - 11:52

A ja zapytam jeszcze: czy szukanie boli? Przejrzyj kilka stron działu Tutoriale - znajdziesz odpowiedź.

#45 gnacik

gnacik
  • 37 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 lutego 2009 - 17:04

Davvido, ja szukałem... owszem, znalazłem ale tylko po JB, a pytanie czy jest w ogóle możliwość własnego sygnały sms bez żadnego jb, cydii i innego tego typu gówna ?

#46 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2009 - 17:07

Nie, bez Jailbreak'a nie ma możliwości zmiany dźwięku SMS.

#47 banzo

banzo
  • 2 postów

Napisano 19 lutego 2009 - 16:39

A mnie natomiast nowo utworzony dzwonek pojawił się w iTunes w zakładce dzwonki, ale podczas synchronizacji wyskakuje błąd, że "iTunes nie może odnaleźć rzeczy .Żeby nie było tego błędu wystarczy usunąć z zakładki z muzyką wczesniej wstawiony utwór utworzony w ACC i pozostawić sobie tylko ten będący w dzwonkach w każdym razie u mnie ten sposób działa

#48 sllava

sllava
  • 18 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 13:09

Dzwonki Dziekuje za informacie o najprostrzym sposobie na zrobienie dzwonka :) Mam jeszcze pytanie czy istnieje mozliwosc zwiekszenia glosnosci dzwonkow bo moje wszystkie sa bardzo ciche... nawet te ktore sa standartowe... :(

#49 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 maja 2009 - 15:59

czy pod ipodem tez to dziala?

#50 ^(oO)^

^(oO)^
  • 396 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 maja 2009 - 00:46

czy pod ipodem tez to dziala?


a mozesz zadzwonic i wysylac smsow na iPodzie??? -.= kierva




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych