Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki do iPhone 3g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#26 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 18 października 2008 - 14:09

Kurcze, szkoda że nie ma pilota razem z mikrofonem na bluetooth który możnaby było sobie po prostu doczepić w każdym miejscu kabla od słuchawek :/

#27 albert107

albert107
  • 142 postów

Napisano 18 października 2008 - 15:23

A co możecie powiedzieć (w sensie opinii) o słuchawkach firmy Skullcandy? np. o takim modelu:
Słuchawki SKULLCANDY INKD Earbud srebrne (462411825) - Aukcje internetowe Allegro

#28 Koko35

Koko35
  • 39 postów

Napisano 19 października 2008 - 11:55

Ja firmowe słuchawki sprzedałem na allegro, kupiłem JBL 220 Reference w firmowym sklepie, więc na 99% oryginały, grają bardzo czysto ale spodziewałem się czego lepszego po nich, dwa tygodznie czytałem na forach i zdecydowałem się na nie. Nie wiem, może z IP tak grają, albo ja mam słuch do dupy

#29 albert107

albert107
  • 142 postów

Napisano 20 października 2008 - 22:15

A czy słuchał ktoś może muzyki z iPhone'a w 'Creative Zen Aurvana'. Jak z jakością dźwięku? Ogólnie jak współpracują z iP?

#30 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 października 2008 - 14:36

Ja mam Aurvany i grają z iP bardzo dobrze.

#31 iniemamocny

iniemamocny
  • 33 postów

Napisano 22 października 2008 - 17:00

A co ze słuchawkami V-MODA Vibe? Czytałem ze są dobre, acz awaryjne. Podobno nie działa też przycisk na mikrofonie do przerzucania utworów? Czy One mają wtyk jack 3.5mm(iphone3g) czy 2.5mm(iphone 2g)? Jakie inne słuchawki możecie polecić, powinny mieć mikrofon, wtyk 3.5mm, symetryczną długość kabli, działać tak jak te oryginalne od iPhone3g(czyli przerzucanie utworów), no i przede wszystkim chodzi o słuchawki dokanałowe.

#32 adam_eu

adam_eu
  • 50 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 października 2008 - 15:56

Dołączam sie do powyższego pytania z zaznaczeniem, że chodzi mi o nauszne tzw. on-ear, czyli średnie

#33 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 23 października 2008 - 18:13

iPhone 2g ma wejście 3,5mm...

#34 AASF

AASF
  • 8 postów

Napisano 23 października 2008 - 18:17

Proponuję coś z senków px100 lub pmx100 a taniej to koss KSC-75 lub porta pro. Oastatnio całkiem tanie są cx400. Nic tylko brać wybierać i przebierać. BTW jest inne forum o słuchawkach, gdzie na pewno polecą coś odpowiedniego.

#35 iniemamocny

iniemamocny
  • 33 postów

Napisano 23 października 2008 - 20:24

Ok. Już znalazłem odpowiedzi. Dzięki. Ps. Kupiłem na ebayu słuchawki Sennheiser mm50 ip.

#36 stig

stig
  • 135 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 13:42

Czy ktos ma jakies informacje na temat daty sprzedazy w Polsce, tych sluchawek: Apple (Polska) - iPod - Słuchawki douszne ?

#37 Wallpaper

Wallpaper
  • 4 postów
  • SkądBeuthen

Napisano 27 listopada 2008 - 01:15

Ja firmowe słuchawki sprzedałem na allegro, kupiłem JBL 220 Reference w firmowym sklepie, więc na 99% oryginały, grają bardzo czysto ale spodziewałem się czego lepszego po nich, dwa tygodznie czytałem na forach i zdecydowałem się na nie. Nie wiem, może z IP tak grają, albo ja mam słuch do dupy


Ja zrobiłem ten sam błąd już jakiś czas temu. Zakupiłem oryginalne, polecane JBL 220 Reference do iPod Touch 1G. Totalna porażka. Grają jak oryginalne z zestawu. Pogoniłem je szybko na allegro. Słuchawki JBL 220 może i są dobre ale z iPod Touch i iPhone 3G chodzą jak te dołączane. Szkoda kasy. Ani nie izolują, ani jakość dźwięku nie jest lepsza, nie wspominając o basie. Jeżeli ktoś szuka słuchawek bez mikrofonu z dobrym środkiem i mocnym basem za w miarę przystępną cenę to proponuję: Sony MDR EX85LP. Wielokrotnie zachwalane. Biją na głowę wszystkie Creative, Philips, Pioneer, Vedia czy inne droższych marek.
[url=http://www.reggarf.glt.pl/infopage.php?id=15]reGGarf\'s Private Site[/url]
[url=http://www.ilounge.com/index.php/reviews/entry/sony-mdr-ex85lp-stereo-headphones/]Review: Sony MDR-EX85LP Stereo Headphones | iLounge[/url]
Jednak nie ma się co oszukiwać aby usłyszeć dobrej jakości dźwięk to trzeba również dobrze zapłacić i zaopatrzyć się w markowe, wysokiej klasy słuchawki takich firma jak: Ultimate Ears, Westone, Shure, Klipsch czy Etymotic. Proste i wielokrotnie wałkowane. Jeżeli odtwarzacz kosztuje 1000 zł a słuchawki 50 zł to nic na nich nie usłyszymy. Słuchawki są tak samo ważne jak źródło które generuje dźwięk. Wiele osób o tym zapomina.

#38 marlo

marlo
  • 6 postów
  • SkądLodz, PL

Napisano 27 listopada 2008 - 03:07

Hmm.. A Istnieje coś takiego jak kabelek kilkucentymetrowy (coś w rodzaju przedłużki), który będzie miał w sobie pilot do przełączania piosenek/mikrofon, pod który będzie się podpinać słuchawki?


[URL="http://store.apple.com/uk/product/TN544LL/A?fnode=MTY1NDAzOQ&mco=MjE0NjMyMg"]Shure Music Phone Adapter for iPhone[/URL]
takiego przedłużacza z mikrofonem i przyciskiem o tej samej funkcjonalności jak w orginalnych słuchawkach używam razem ze słuchawkami dousznymi od mojego starego Sony Ericssona W880. Korzystam z tego od sześciu miesięcy i sprawuje się świetnie, choć przydały by się lepsze słuchawki.

Nie wiem tylko jak z dostępnością tej przedłużki w polsce, swoją zakupiłem przez UK Apple Store.

#39 kenner

kenner
  • 8 postów

Napisano 30 stycznia 2009 - 22:22

Kupiłem na ebayu słuchawki Sennheiser mm50 ip.


Działa Ci w nich przycisk na kabelku?

#40 jackobi

jackobi
  • 72 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 23:47

Ja używam właśnie ep-630 ( i pod zepsuł już 3 sztuki, 3 razy padł prawy kanał ), a sennheisery hd215 2 razy uszkodziły mi gniazdo słuchawkowe w ipodzie i podejrzewam, że to samo ( w przypadku sennkow ) będzie w iPhonie. Większe słuchawki mają spore jacki i jak wkładasz to do kieszeni to jack przez obciążenie jakie wywiera na niego kieszeń rozwala nam gniazdo. Więc wybierając słuchawki do ipoda/iphona proponuję zwrócić uwagę na to, żeby wtyczka nie wystawała zbytnio.

#41 soo

soo
  • 159 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 lutego 2009 - 02:20

Wszystkim szczerze polecam EP-630i, solidny i czysty dźwięk z wyjątkowo głębokim i prawdziwym basem. Od zwykłych 630stek odróżnia je lepsza jakość dźwięku i większa głośność, lepszy kabel - mniej plątający się oraz wbudowany mikrofon + pilot.

#42 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 11:00

solidny i czysty dźwięk z wyjątkowo głębokim i prawdziwym basem.


Też tak mówiłem, póki nie kupiłem czegoś lepszego ;)

#43 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 lutego 2009 - 11:20

ciach

#44 jackobi

jackobi
  • 72 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 14:16

Posłuchaj choćby sennkow px100, kpp, a już w ogóle modele sennheiser tak za 200+, duże zamknięte słuchawy, czy choćby shp8900 ( ale one są średnio mobilne, zdecydowanie bardziej do domu słuchawki ). Epki są ok, ale nie przesadzajmy :) jak ludzie wcześniej słuchają muzy na słabych słuchawkach dodawanych do mp3 ( do tych tańszych szczególnie ) i posłuchają epków to się rozpływają :P, mimo to sam z epków byłem zadowolony kupę czasów :P

#45 dymex

dymex
  • 139 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 09:11

@Diwi, co lepszego kupiłeś? ;>

#46 kalu93

kalu93
  • 4 postów

Napisano 10 kwietnia 2009 - 14:19

Kupiłem słuchawki Koss Porta Pro i one jack'a nie mają w kształcie litery L tylko prostego jak u ep 630. Czy to znaczy, że kupiłem podróbę? Ogólnie to grają ok, lepiej niż epki które miałem wcześniej :)

#47 kurtis

kurtis
  • 26 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 19:30

Czy wg Was te słuchawki są oryginalne? Orygianlne słuchawki Sennheiser CX 300 + 2lata GW (610478200) - Aukcje internetowe Allegro Niby tanie, ale pudełko jakieś takie jakby oryginalne :) Czy może wg Was griffiny mają lepszą jakość? ~~@ SLUCHAWKI STEREO GRIFFIN TUNEBUDS DO IPHONE 3G (616886519) - Aukcje internetowe Allegro

#48 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 kwietnia 2009 - 14:08

Kupiłam BOSE In-ear, brzmią idealnie. Miała okazję bawić się Kossami Porta Pro z iRiverem.. Brzmią równie dobrze z iPhonem? kurtis: CX 300 na pewno są podrobione, słuchawki tego typu można kupić na ebayu za niewielką cenę, wystarczy porównać cenę rynkową do tej z allegro - to niemożliwe. Podróba zawsze będzie gorsza od oryginału, jeśli nawet dźwiek będzie podobno, to np. bassy będą gorsze. Wiem, bo raz sama kupiłam taką tandetę. Sennheisery coraz częsciej są podrabiane. :roll:

#49 bzyk74

bzyk74
  • 111 postów

Napisano 23 kwietnia 2009 - 14:53

Mala wypowiedz, mam nadzieje, ze nikogo nie uraze... zadne sluchawki za 30-35zl nie beda graly lepiej od bialych w z zestawu ( ktore sa akurat sredniej jakosci) i moze byc tylko ze zamienil stryjek... proponuje wybrac sobie dobre sluchawki, najlepiej w markowym sklepie (zeby nie kupic "zamiennikow") polecam koss, sony tez robi bardzo przyzwoite sluchawki... a dla chcacych rozmawiac takie cudo do wybranego przez nas modelu :
Monster iSoniTalk Microphone Headphone Adapter for iPhone
zadne przjsciowki z allegro, bo to badziewia z kabelkami grubosci 0.1mm(w grubym plastiku oczywiscie), redukujace nam jakosc niemilosiernie... Jak juz ktos kupil sprzet za 1500zl to 200 na poprawe jakosci to nie powinno byc duzo.

#50 kurtis

kurtis
  • 26 postów

Napisano 23 kwietnia 2009 - 20:31

Kupiłam BOSE In-ear, brzmią idealnie.
Miała okazję bawić się Kossami Porta Pro z iRiverem.. Brzmią równie dobrze z iPhonem?
kurtis: CX 300 na pewno są podrobione, słuchawki tego typu można kupić na ebayu za niewielką cenę, wystarczy porównać cenę rynkową do tej z allegro - to niemożliwe. Podróba zawsze będzie gorsza od oryginału, jeśli nawet dźwiek będzie podobno, to np. bassy będą gorsze. Wiem, bo raz sama kupiłam taką tandetę. Sennheisery coraz częsciej są podrabiane. :roll:

Meo, dzięki za pomoc. Widzę, że się orientujesz w temacie więc może potrafisz mi cokolwiek powiedzieć o słuchawkach griffina bo jeszcze nigdy nie miałem słuchawek tej marki. Sennheisery kiedyś miałem i miło je sobie wspominam, a Griffin podoba mi się ze względu na mikrofon z przyciskiem (przywykłem do przeskakiwania między utworami bez wyciągania iphone'a z kieszeni, a rozwiązanie bzyka jest jak dla mnie zbyt niewygodne, chociaż przyznam oryginalne). A może Bose ma jakiś model z mikrofonem, o którym nie wiem? Interesują mnie tylko te z symetrycznymi przewodami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych