Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z sterownikami usb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 13:43

Witam mam problem bo Windows nie może znaleźć sterowników do kabla usb mam zaistalowanego iTunes i w nim wykrywa iphone ale windowas mi nie pokazuje dodatkowego dysku iphone , Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28) , jak to mam naprawic gdzie znajde sterowniki do tego ??. dziękuje za pomoc . pozdrawiam

#2 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 17 sierpnia 2008 - 13:58

masz coś zrypanego w windowsie bo żadnych sterowników nie trzeba

#3 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 17 sierpnia 2008 - 13:59

Witam mam problem bo Windows nie może znaleźć sterowników do kabla usb(...)


Windows NIE POWINIEN znajdować sterowników do kabla USB

(...) mam zaistalowanego iTunes i w nim wykrywa iphone


To bardzo dobrze, tak być powinno

(...) ale windowas mi nie pokazuje dodatkowego dysku iphone , Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 2 , jak to mam naprawic gdzie znajde sterowniki do tego ??.


Windows NIE POWINIEN znaleźć dodatkowego dysku iPhone. Nie musisz tego naprawiać ani szukać sterowników ponieważ tego się nie da zrobić.

#4 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 17 sierpnia 2008 - 14:02

Windows NIE POWINIEN znaleźć dodatkowego dysku iPhone.

jak nie jak tak , u mnie to się nazywa internal storage :D

#5 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:02

jak to nie powinien teraz zaistalowałem nowego win. a na starym miałem taki dysk i tam były zdjęcia win to sam powinien znalesc ale ma problem czemu . pozdrawiam i dziękuje.

#6 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:06

jak to nie powinien teraz zaistalowałem nowego win. a na starym miałem taki dysk i tam były zdjęcia win to sam powinien znalesc ale ma problem czemu .
pozdrawiam i dziękuje.


Błędem jest określanie tego dyskiem. Znajdowany jest jako Apple iPhone (wykrywany jest jako przenośne urządzenie z ikoną aparatu fotograficznego). A tyle funkcji w tym z dysku - co możemy TYLKO ODCZYTAĆ zdjęcia zrobione aparatem, zachowane załączniki, lub zrzuty ekranu zrobione iPhone'm - też mi "internal starage".

#7 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:10

Nasedo tak o to mi chodzi ale dla czego nie ma sterowników do tego z skąd je weżnę ?? dzięki wielkie

#8 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:39

Nasedo tak o to mi chodzi ale dla czego nie ma sterowników do tego z skąd je weżnę ??
dzięki wielkie


Wszystko znajduje się w iTunes. Zwróć uwagę, że w pierwszym poście pytałeś o sterowniki do kabla USB - w przypadku iPhone do kabla nic się nie instaluję. Sterowniki do iPhone są dostępne w iTunes i iPhone powinien zostać rozpoznany po instalacji iTunes.

#9 Baniadmx

Baniadmx
  • 91 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 sierpnia 2008 - 19:22

nie widzę tego w menadżer zadań wyskakuje ze nie ma sterowników do usb iphone wiec coś jest nie tak . pozdrawiam

#10 OAS

OAS
  • 111 postów

Napisano 13 października 2008 - 11:45

Przeszukuje forum i przeszukuje na ten właśnie temat. iPhone jest wykrywany przez itunes ale windows nie może wykryć aparatu (jeśli usunę wszystkie zdjęcia z iphone to wtedy nie wyskakuje błąd o "nieznanym urządzeniu") Wie ktoś jak to naprawić? (nie mówcie o formacie bo robiłem go wczoraj i to właśnie po nim zacząłem mieć ten problem...) EDIT: Wydaje mi się, że wiem co jest u mnie źle z windowsem... W nlite usunąłem w instalacji "skanery i aparaty fotograficzne". Wie ktoś skąd można dograć te sterowniki?

#11 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 października 2008 - 14:17

OAS, nie dubluj swoich postów brachu...Czekaj na info




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych