Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać dzwonki na iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#51 domciaxxxx

domciaxxxx
  • 2 postów

Napisano 28 grudnia 2010 - 21:32

Mam ten sam problem. Co nie zrobię widzi tylko jeden. Dzwonki utworzone w programie Ringtones, ściagnietym z applestore. Tak w ogóle to pozdrawiam

#52 Szaraq

Szaraq
  • 2 postów

Napisano 29 grudnia 2010 - 16:19

Ok, ja już go rozwiązałem, więc może i to Ci domciaxxx pomoże:
Miałem wcześniej ustawione "ręczne zarządzanie muzyką i wideo", wyłączyłem tę opcję i zsynchronizowałem dzwonki z iphonem (wrzucając dzwonki do biblioteki itunes i do jednego folderu i klikając w dzwonkach "synchronizuj"). Potem przełączyłem spowrotem na ręczne i działa :). Co prawda wyrzuciło mi przy tym wszystkie filmy i muzykę z iphona i muszę od nowa tego szukać na dysku i wgrywać, ale przynajmniej nie dzwoni mi Marimba :P.

Pozdrawiam i oby pomogło :).

#53 domciaxxxx

domciaxxxx
  • 2 postów

Napisano 02 stycznia 2011 - 00:08

Dzięki wielkie, pamietaj tylko, że jestem blondynką i nie wiem gdzie mam wyłaczyć opcje recznego zarządzania muzyka i wideo ;) Będę wdzięczna za barzdiej dokładny opis ;) pozdrawiam

#54 dreamsare

dreamsare
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 13:29

Witam, mój problem dt. dzwonków wygląda tak: piosenki zgrałam przez audiko, mają po 30 sekund, są w folderze dzwonki w itunes, ale po synchronizacji nie dodają się i nie mogę ich wybrać w ustawieniach dzwonka, co zrobiłam źle? dziękuję za pomoc :)

#55 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 stycznia 2012 - 13:34

Zmieniłaś rozszerzenie pliku na .m4r?

#56 dreamsare

dreamsare
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 13:45

zmieniłam!

#57 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 stycznia 2012 - 13:48

Wybrałaś aby synchronizować dzwonki?

#58 dreamsare

dreamsare
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 13:50

tak, właśnie zsynchronizował mi się jeden. Może jakoś dojdę jak zsynchronizować resztę, dzięki! :) EDIT: Mam już wszystko!

#59 zabola94

zabola94
  • 4 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 stycznia 2012 - 00:42

albo mam cos z iPhonem albo jestem za glupiutka na to. Po raz setny to chyba robię, tak jak opisujecie, i wyskakuje mi komunikat, że nie można skopiować, bądź ,,błąd (-54)". Czy to przez tamta stronę, czy to ręcznie przez skonwertowany utwór w bibliotece.. eeeh... i również powoli osiagając sukces tj. skonwertowany samoczynnie sie odtworzył w bibliotece, usunęły mi się wszystkie utwory z ipoda :) nie mam siły, iPhone jest bardzo skomplikowany :x

#60 zabola94

zabola94
  • 4 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 stycznia 2012 - 14:31

ok mam :) polecam program iDevice Menager. po konwersacji dzwonka do *.m4r, wchodzicie w Ringtones (na górze po prawo)>Upload>klikacie na wybrany dzwonek> wyskakuje Wam napis po angielsku, dość długi, bla bla bla restart your iPhone. Odłączacie więc iPhone'a -> wyłączacie, włączacie z powrotem i jest :)

#61 hubbabubba

hubbabubba
  • 3 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 lutego 2012 - 14:55

słuchajcie, mam taki problem, wszystko ładnie skonwertowałam, mam rozszerzenie pliku m4r, wrzuciłam to do itunes i wszystko byłoby cacy gdyby nie to, że wrzucone przeze mnie dzwonki pojawiają się w bibliotece-->dzwonki, a nie w urządzenia iphone4-->dzwonki :/ kompletnie nie wiem, jak to przerzucić do tej drugiej lokalizacji, bo tylko wtedy pojawi się to w telefonie. Jest ktoś chętny do pomocy? :)

#62 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 25 lutego 2012 - 14:58

Dla tych którzy mają JB polecam z cydii zainstalować Unlimtones cała masa gotówych dzwonków które tylko czekają aby je ustawić jako własny ;)

#63 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 25 lutego 2012 - 16:07

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#64 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 25 lutego 2012 - 16:10

A i tu się mylisz mon ami ;) podaje link do stronki.. są tam najbardziej znane dzwonki na świecie ;) tylko aplikacja jest do pobrania z cydia. Możesz nawet samemu edytować utwór..

Free Ringtones for iPhone & Mobile. Free Ringtone Maker - Audiko

#65 hubbabubba

hubbabubba
  • 3 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 lutego 2012 - 19:51

ikaaner nie lubię czyś dzwonków. wszystkie które posiadam zrobiłem sam. Te z Cydi żadko są fajne. Przeważnie jakieś dyskotekowe mózgotrzepy
Co to osoby rozpoczynającej wątek. Wpadłeś/aś na forum i zakładasz temat który był wałkowany już dziesiątki razy
Kliknęła osoba w przycisk Synchronizuj
Zaznaczyła osoba dzwonki do synchronizacji
ps przepraszam za zwrot osoba ale nienawidzę nicków typu całłłłłłujjjmnieeeee w D i nie będę tego przepisywał


po pierwsze..nie zakładam wątku, ale go kontynuuję
po drugie...nie pisaŁABYM (chyba znasz znaczki rozróżniające kobietę, od mężczyzny, te z kółeczkiem i krzyżykiem/strzałką?) gdybym uzyskała odpowiedź na mój problem podczas lektury 6 stron tego tematu
po trzecie... wcisnęła osoba przycisk synchronizuj, osoba nie jest głupia co właśnie usiłujesz osobie wmówić
po czwarte mój nick to hubba bubba, taka guma która była niegdyś na rynku, ale pewnie ty-OSOBA jest zbyt młoda aby pamiętać
i po piąte...jak zamierzasz się wykłócać zamiast pomóc możesz sobie sam zaserwować pocccccałłłłłłłuuuuunnnneekk w swoją DDDDD :)

Przeczytaj i zacznij stosować się do [url]http://myapple.pl/iphone-150/announcement-b-font-color-red-na-tym-forum-piszemy-zgodnie-z-zasadami-jez_-polskiego-font-b.html[/url] / renqien

#66 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 25 lutego 2012 - 20:34

Po pierwsze jeżeli się już powołujesz na gumę balonową to napisz to poprawnie "huba buba" a nie jakieś dokładki stosujesz, spakuj twój dzwonek z zip i wstaw tu na forum jako załącznik, sprawdzę czy się u mnie w gra. Dzwonek ma ograniczenie 30s

#67 zbaracki

zbaracki
  • 55 postów
  • SkądSt Austell, United Kingdom

Napisano 25 lutego 2012 - 20:46

dla jailbreakersow jest aplikacja anyring, mozna sobie jako dzwonek ustawic dowolny utworek, ktory mamy wrzucony na telefon, dowolnej dlugosci, przyciac go sobie itd, i to bez korzystania z komputera :)

#68 hubbabubba

hubbabubba
  • 3 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 lutego 2012 - 21:51

już udało mi się wgrać, choć podobnie jak kilku osobom wcześniej, itunes groził mi skasowaniem całej muzyki,programów Tv, podcastów itp. a guma balonowa nosi dumną nazwę hubba bubba, przez 2xbb :D

#69 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 25 lutego 2012 - 22:01

Tak wiem już się dedukowałem, ale ja wolałem gumę Turbo ;)
Dołączona grafika

#70 tomasz23

tomasz23
  • 199 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 26 lutego 2012 - 10:03

Najprostsza metoda na dzwonek. 1. Ściągamy utworek mp3 jeśli go jeszcze nie posiadamy. 2. Uruchamiamy program mp3DirectCut (jest darmowy) do pobrania w sieci. 3. W nim zaznaczamy dowolny fragment i zapisujemy. 4. Potem zapisany fragment otwieramy za pomocą iTunes. 5. Zaznaczamy nasz fragment i klikamy PPM wybierając (utwórz wersję dla ACC) 6. Potem klikamy PPM na wygenerowany ACC i wybieramy (pokaż w eksploratorze windows) 7. Zmieniamy rozszerzenie z m4a na m4r i gotowe. 8. Tak zrobiony dzwonek wrzucamy do biblioteki i synchronizujemy. Pamiętajcie, żeby nie był zbyt długi bo wtedy nie uda się go wgrać :)

#71 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 marca 2012 - 19:39

Witam, Wszytsko fajnie opisujecie, ale mnie nic to nie pomaga. Posiadam ip 4s i za nic nie moge wrzucic do niego dzwonkow, probowalem i przez synchronizacje z biblioteka, a takze przez zarzadzanie muzyka "samemu", kompletnie zero, dzwonek owszem sie pojawia, zaznaczony na szaro w iTunes, w iphonie go nie widac [dzwonki przycinam na audiko.net]. Dodam ze w iphonie 3g nie mialem takiego problemu, wrzucalo sie i pojawial sie na liscie dzwonkow. I tu moje pytanie, znacie jakis sposob na to ? Probowalem chyba wszytskiego...a nie interesuja mnie "jailbreaki" i tego typu zabawy, wiec nie zamierzam sie w to "bawic". Walcze z tym juz kilka dni, co mnie dziwi, wiec prosze o jakas pomoc :-)

#72 lukstir

lukstir
  • 54 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 25 marca 2012 - 02:23

Witam, po aktualizacji mojego drugiego 3gs Legal :) do iOs 5.1 przed chwilą, miłe zaskoczenie. Jednak dzwonki które działały na iOs 5.0.1 nie dają się zsynchronizować w iOs 5.1 Jak je wgrać(zsynchronizować z iOs 5.1 :?: Dla zainteresowanych. Dzwonki które nas interesują najpierw: 1. sciągamy, format m4r , najlepiej na pulpit 2. podłączamy iP przez iTunes 3. wybieramy pozycję dzwonki w iTunes 4. kopiujemy:!: (nie przeciągamy, ta opcja nie działa w iOs 5.1) dzwonek który nas interesuje i wklejamy go wybierając opcję w iTunes na górnym pasku -Edycja a potem -Wklej 5. klikamy na Urządzenia iPhone... wybierając kategorię Dzwonki, wybieramy opcję Synchronizuj dzwięki, zaznaczamy ''wszystkie'' bądź wybieramy które nas interesują, zatwierdzamy opcją synchronizuj i cieszymy się darmowymi ulubionymi dzwonkami na naszym iPhonie. Pozdrawiam lukstir

#73 91Michal

91Michal
  • 6 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 04 kwietnia 2012 - 17:15

Niestety nic z tego, tez mam wersje oprogramowania 5.1, iTunes uaktualniony do najnowszej wersji, nie synchronizuje mi dzwonków, cały czas zostają podświetlone na szaro :-(

#74 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 06 kwietnia 2012 - 13:55

Pobierz sobie program " iringer" wrzucasz do niego dzwonek on ci się wrzuca przez program do itunes,w itunes zakładka"dzwonki" -=>Synchronizacja i wszystko.

#75 miloszek9

miloszek9
  • 207 postów
  • SkądKostrzyn nad Odrą

Napisano 06 kwietnia 2012 - 22:33

masz zrobionego jailbreak? Jezeli tak to mozesz pobrac aplikacje UnlimTones i tam masz wszystkie nutki w 30sec wersjach :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych