Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak wgrać dzwonki na iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#26 uher

uher
  • 15 postów

Napisano 23 stycznia 2009 - 01:07

Działający na 100% sposób:
1.Wybierz utwór na dzwonek i kliknij prawym na Informacje>Opcje>Czas końcowy ustawiasz na 0:40 i klikasz OK
2.Teraz klikasz prawym na utwór i wybierasz"Utwórz wersję dla AAC"
3.Klikasz prawym na " Pokaż w Eksploratorze Windows"
4.Zmieniasz format na .m4r (W pasku Narzędzia>Opcje folderów>Widok>Ukryj rozszerzenia znanych typów plików
5.Klikasz dwa razy na przekształcony plik , otworzy się on w iTunsie w zakładkach "Dzwonki"
6.Krok ostatni SYNCHRONIZACJA IPHONE i mamy dzwoneczek:)

Działa na 100% na każdym iphonie

Pozdro



i jest tak jak kolega nad tobą napisał:

aaaaaa DUPA!!!
ja robie tak jak jest tu opisane i nawet gra mi ten "dzwonek" w iTunes, ale jak chce go wrzucić do dzwonków to wyskakuje informacja, że dzwonki można robić tylko z MP3-jek zakupionych w iTunes Store.

Co wy na to?





Więc.. jak to obejść?

#27 hahment

hahment
  • 59 postów
  • SkądLubin

Napisano 01 lutego 2009 - 10:36

1 dzwonek ogólny :)
W iPhone pacasz na Ustawienia/dźwięki a potem na dzwonek.

2 ustawienia dzwonka dla kontaktu: Pacasz na telefon, następnie na dole na kontakty. Wybierasz kontakt i w prawym gornym rogu jest edycja.
Pacasz na plusiku obok dzwonek Domyślny i pojawi Ci się lista dzwonków jakie umieściłeś w telefonie podczas synchronizacji.


Zrobiłem jak powyżej. Dzwonek pojawił mi się na liście dzwonków w "systemie". Domyślnie mam nowy dzwonek ustawiony. Następnie chciałem go zastosować tylko w kilku istniejących kontaktach.

Gdy dodaję nowy kontakt, to mogę zgodnie z punktem 2 powyżej wybrać nowy dzwonek, natomiast dla istniejących już kontaktów nowy dzwonek nie pokazuje się na liście dzwonków możliwych do wybrania. Pracuję z iPhonem 1 generacji.

Czy ktoś ma na to pomysł?


Po problemie - po prostu jeszcze raz musiałem zsynchronizować Iphona.

#28 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 01 lutego 2009 - 10:40

Jakbym był na laptopie to zapodalbym linkiem, gdzie są już gotowe dzwonki do pobrania tylko, i do zrobienia własnego również... Ale jestem na iP i lipa =/

#29 kuman11

kuman11
  • 4 postów

Napisano 18 marca 2009 - 00:33

Sprawdz to [url=http://audiko.net/]Audiko[/url]

#30 Siwy-666

Siwy-666
  • 15 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 marca 2009 - 09:37

Witam, Ja mam natomiast taki problem: Plik .mp3 przerobiłem w Format Factory prosto do .m4r i iTunse widzi ten dzwonek, dzwonek gra i hula. Problem pojawia się przy synchronizacji, a mianowicie w zakładce Dzwonki mam zaznaczone aby synchronizował mi wszystkie dzwonki ale tam nic nie ma :( Nie wyskakują mi żadne komunikaty wiec co może być tego powodem?

#31 smoger

smoger
  • 9 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 13:02

Czy to norma że przy aktualizacji dzwonków usuwa całą muzykę i video?? U mnie tak się stało

#32 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 czerwca 2009 - 13:14

to nie jest norma, tylko zaznaczenie/odznaczenie odpowiednich opcji w itunes.

#33 sAndii

sAndii
  • 5 postów

Napisano 03 stycznia 2010 - 19:49

Działający na 100% sposób:
1.Wybierz utwór na dzwonek i kliknij prawym na Informacje>Opcje>Czas końcowy ustawiasz na 0:40 i klikasz OK
2.Teraz klikasz prawym na utwór i wybierasz"Utwórz wersję dla AAC"
3.Klikasz prawym na " Pokaż w Eksploratorze Windows"
4.Zmieniasz format na .m4r (W pasku Narzędzia>Opcje folderów>Widok>Ukryj rozszerzenia znanych typów plików
5.Klikasz dwa razy na przekształcony plik , otworzy się on w iTunsie w zakładkach "Dzwonki"
6.Krok ostatni SYNCHRONIZACJA IPHONE i mamy dzwoneczek:)

Działa na 100% na każdym iphonie

Pozdro


~~~~~
postapilam dokladnie tAK jak to jest tutaj opisane ale dupa mi to nie dziala ;/ wszystko pieknie ladnie dzwonek odtwarza sie w Itunes ale tylko w bibliotece gdzie kazda inna muzyka a w dzwonkach juz go nie ma :( po synchronizacji tez dalej nie mam tego dzwonka w dzwonkach tylko pod ikonka ipod i nie moge tego na dzwonek ustawic w zaden sposob;/

poomocy, he??

---- Dodano 03-01-2010 o godzinie 23:48 ----
ok, juz sobie poradzilam, wiem co zle robilam;) i faktycznie dziala, pozdrawiam

#34 watsup

watsup
  • 19 postów

Napisano 07 stycznia 2010 - 23:56

ja do robienia dzwonków uzywam MakeiPhoneRingtone.app


Czy jest ten program pod VISTE ?

Pozdrawiam

---- Dodano 08-01-2010 o godzinie 00:54 ----
Panowie w międzyczasie przetestowałem kilka sposobów/programów i najlepszy jest ten:
[URL="http://www.iringer.net/"]http://www.iringer.net/[/URL]
Najważniejsze, że to "darmówka" dzięki zamieszczonym na dole programu reklamom :)

swoją drogą ten programik "iPhoneRingToneMaker" jest rewelacja ale niestety za darmo można tylko 2 dzwonki zrobić...ale i tak warto go zassać :)

#35 yellowrat

yellowrat
  • 2 postów

Napisano 12 stycznia 2010 - 22:59

zrobiłem wszystko według wskazówek ale nie dodało mi się jako dzwonek ale zwykły kawałek 4sto sekundowy! co robię nie tak?

#36 kaczmi

kaczmi
  • 87 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 16:25

sorry za lamerski pytanie ale nigdzie nie moge znalezc: zrobilem wszystko tak jak jest wyzej opisane. dlugosc kawalka 26s zmienilem nazwe na m4r wzucilem do iTunes wskoczylo ladnie do "Dzwonki" robie synchronizuj ide do ustawienia/dzwieki/dzwonek i tam tego nie ma ? dlaczego? mam iphone 3gs soft 3.1.2 i ten nowy bootrom

#37 _SpEc_

_SpEc_
  • 2 postów

Napisano 05 lutego 2010 - 18:34

Hej mam pytanko do was mam gotowe dzwonki na Iphona dodalem je do biblioteki Itunes pozniej przeslalem na telefon w opcjach dzwieki pojawia mi sie tylko jeden dzwonek w kategorii "Wlasne" przekopiowalem z 20 i nie wiem gdzie jest reszta moze mi ktos pomuc dla czego nie widac reszty dzwonkóyw ? probowalem kilka razy i za kazdym razem jak kopiowalem te same dzwonki mialem inny dzwonek ale tylko jeden. Prosze o pomoc

#38 czerman

czerman
  • 2 postów

Napisano 29 czerwca 2010 - 06:42

Hej. moj sprzet to ip 3gs os 4. Uzywam audacity-win-1.3.12 doskracania plikow mp3(jest prosty w uzuciu) a total video converter sluzy do konwersji na m4a. Na koniec zmieniam rozszerzenie na m4r klikam dwa razy na plik i synchronizuje iphona.

#39 MasterTM

MasterTM
  • 30 postów

Napisano 28 lipca 2010 - 19:51

Da się jakoś zrobić własny dzwonek na dźwięk SMS'a?

#40 Aten

Aten
  • 3 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 22:12

iphone witam wszystkich powiedzcie mi tylko tyle czy to działa na iPhone 4 z programem iTunes 10 i czy muszę mieć konto na istore robie tak jak jest opisane juz tysięczny raz i nie mam dzwonka w telefonie itunes go widzi ale nie widze go w telefonie i nie wiem o co tu chodzi. Ktos mi moze to wytlumaczyc?????? prosze bardzo ?? jak cos prosze pisac na gg 9545764 a wersja telefonu ti iPhone 4. 4.1(8B117)

#41 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 23:12

Zaznaczyles go do sychronizacji? Kliknales synchronizacje? Ja mialem dzwonki jeszcze z iP 3GS i wszystkie poszly od strzalu.

#42 Aten

Aten
  • 3 postów

Napisano 15 listopada 2010 - 07:24

Iphone Tak naciskalem synchronizuj ale nie mam pojęcia czy gdzieś jeszcze sie zaznacza synchronizuj może są gdzieś opcje gdzie konkretnie sie coś zaznacza zobaczę i napisze ci jak będę na chacie bo teraz z iPhone pisze

#43 Aten

Aten
  • 3 postów

Napisano 15 listopada 2010 - 19:09

iphone no wreszcie to zrobilem robilem 1 blad i to najwiekszy ale juz mam banalne ze tak powiem pozdro

#44 scooby14444

scooby14444
  • 5 postów

Napisano 17 listopada 2010 - 21:16

Ale po co synchronizować dzwonki itunsem?? To ogranicza dzwonej do 40 sekund. NAJPROSTSZA MEDOTA I DO TEGO MOŻNA WGRAĆ CAŁĄ PIOSENKE: (tylko trzeba mieć jailbreaka): - konwertujemy mp3 do mp4, np. programem total video converter - zmieniamy rozszerzenie z .mp4 na .m4r - podłączmu iphonea do kompa, odpalamy program np. iPhone Box i za pomocą tego programu kopiujemy plik m4r do katalogu ringtones na iphonie Bardzo proste i nie tyrzeba ograniczać sie do 40 sek.

#45 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 17 listopada 2010 - 23:28

Fajnie, ale po co Ci dzwonek dłuższy niż te 40 sekund? Założę się, że od usłyszenia pierwszego sygnału, do odezwania się poczty lub 'abonent niedostępny' mija maksymalnie 20 sekund, a w większości przypadków odbierasz telefon po 5-10 sekundach. Do tego zawsze możesz wybrać swój ulubiony moment utworu, np. refren, czy pominąć wstęp.

#46 scooby14444

scooby14444
  • 5 postów

Napisano 18 listopada 2010 - 07:49

Np to to żeby sobie ustawić dzwonek budzika, a w erze przerywa połączenia dopiero chyba po 80 sek

#47 Krukct

Krukct
  • 936 postów

Napisano 18 listopada 2010 - 11:39

Po 80 sekundach? Coś mi się nie chce wierzyć, jak będę miał chwilę czasu to sprawdzę dokładnie. Z budzika w iPhone nie korzystałem jeszcze ani razu, a nawet gdybym korzystał, to jestem już tak przyzwyczajony do wstawania o określonej godzinie, że albo budzę się po 2 sekundach od włączenia wieży, albo nawet sam się budzę minutę przed ustaloną godziną budzenia. ;)

#48 Digress

Digress
  • 0 postów

Napisano 01 grudnia 2010 - 13:50

A ja mam pytanko gdzie , a dokłądnie w jakim folderze znajdują się dzwonki , żę moge je wrzucić ręcznie ... Chodzi mi o to że jak wchodzę przez total comander to w jakiej folderze znajdują się ? bo problem mam taki jak wrzucam przez iTuns to mam 1 dzwonek a dodałem np 5 i pozostałych 4 nie widzi :/

#49 sobansio

sobansio
  • 184 postów
  • SkądNewbridge, Kildare, IE

Napisano 06 grudnia 2010 - 16:03

/private/var/stash/Ringtones o ile dobrze pamiętam.

#50 Szaraq

Szaraq
  • 2 postów

Napisano 28 grudnia 2010 - 18:18

I jak Digress, pomogło? Ja mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać :/. W iTunes mam normalnie wgranych 5 dzwonków na iPhone, a na samym telefonie widzę tylko 1 (i to za każdym razem jak kasuję i wgrywam je od nowa, to wybiera losowy, który widzi - więc z samymi dzwonkami jest wszystko ok). Żeby was upewnić dodam, że mają max. 35 sekund i są w formacie m4r.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych