Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do ogladania, zmniejsznia i obracania zdjęć.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 10:27

Automator zdaje się. ale to wyższa szkoła jazdy. A jak byś napisała jaki masz komputer i jaki masz system to było by zdecydowanie łatwiej Do nowych kompuerów dodawany jest pakiet iLife a tam mieszka iPhoto- działa troche jak itunes ale mi. zmniejsza zdjęcia. jeśli chcesz zmniejszyć zdjęcia do wysłania pocztą, w prawym dolny rogu nowej wiadomości z dodanym załącznikiem jest "skalówka" i dzięki temu możesz wybrać jakie zdjęcie chcesz maile wysłać.

#27 ksiezniczka_apple

ksiezniczka_apple
  • 15 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 11:06

Mam MacBooka i mam oakiem iLife czyli mam iPhoto, probowalam tam zmniejszac zdjecia ale nie potrafilam, sciagnelam sobie Imagewell i kombinuje.

#28 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 grudnia 2006 - 11:11

Temat już był poruszany

#29 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 11:23

w iphoto:
edit>constrain
Dołączona grafika
file>export:
Dołączona grafika

[edit]

Temat już był poruszany


To może połączmy te watki :evil:

[edit]
Wątki zostały połączone, moga z tego wynikać pewne nieporozumienia i zachwiania sensu wypowiedzi- jest to cena jaka trzeba zapłacic za nieumiejętność korzystania z opcji szukaj na forum
MF JSG

#30 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 03 grudnia 2006 - 14:17

Od kiedy w Iphoto pozoistaje obrocone tylko w iPhoto? (poza tym niegrzebie sie w bibilotece zdjeci tylko eksportuje iPhoto) Poza tym dobry i jak narazie darmowy pozostaje lightroom ze stajni adobe

#31 Maslav

Maslav
  • 128 postów

Napisano 03 grudnia 2006 - 23:32

Graphic Converter <- Dobry program z tradycjami.

#32 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 grudnia 2006 - 13:36

Ja lubię Seashore i iPhoto :)

#33 mayhem

mayhem
  • 38 postów
  • SkądOlkusz/Kraków

Napisano 10 marca 2007 - 13:49

Czy da się jakoś zaznaczyć w iPhoto żeby obracał zdjęcia zgrywane z aparatu dla wszystkich komputerów a nie tylko dla mojego? :) Zrobiłem parę zdjęć do aukcji na Allegro, zgrałem je przez iPhoto i zarówno tam, jak i w Preview wygladają normalnie. Wrzuciłem na Allegro - okazuje się, że tam już nie są obrócone :/ Obróciłem je Automatorem - na Allegro jest OK, ale znów w systemie leżą na boku :) Jak to zrobić żeby zdjęcia wyglądały wszędzie tak samo, nie rezygnując ze zgrywania zdjęć przez iPhoto? P.S. Po paru dniach spędzonych z OS X powoli dochodzę do wniosku, że faktycznie jest to system myślący za użytkownika, ale nie do końca zdrowy psychicznie :)

#34 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 03 listopada 2007 - 19:30

A czy ktoś sprawdzał działanie wbudowanego skryptu w Automatorze w Leopardzie ?? W Tigerku mi działało a w Leosiu niestety nie :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych