Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powiadomienia nie zawsze działają dla aplikacji "Przypomnienie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof09

Krzysztof09
  • 97 postów

Napisano 17 lipca 2017 - 21:59

Witam wszystkich, tak jak w temacie. Czy spotkaliście się już z takim problemem? Oczywiście przy założeniu, że przypomnienie jakie ustawiacie jest z alarmem. U mnie wygląda to tak, że czasami wyskakuje powiadomienie i dymek przy apce, a czasami nie.
Jest to denerwujące z tego względu, że już wiele razy przypomnienie, które było dla mnie ważne, nie spełniło swojego zadania i o niczym mi nie przypomniało. Masło maślane ale wiecie o co mi chodzi :)
Spróbujcie sobie ustawić trzy przypomnienienia: 1, 2, 3. W odstępach 5 min. U mnie pokazało pierwsze dwa, trzeciego już nie. Wszystkie miały alarm...

Użytkownik Krzysztof09 edytował ten post 17 lipca 2017 - 20:34


#2 tomazzz

tomazzz
  • 35 postów

Napisano 18 lipca 2017 - 18:29

<Masło maślane ale wiecie o co mi chodzi> nie bardzo wiadomo o co chodzi

1/ jakiego konta uzywasz do rzypomnien idz do ustawienia/ przypomnienia/ konta 

2/ jesli z icloud - idz do ustawienia icloud wylacz przypomnienia, zaczekaj wlacz przypomnienia 

3/ masz inne urzadzenia uzywajace icloud przypomnien ipod/ipad/mac/ watch? jelsi tak to zrob podobne manipuacje na kazdym urzadzeniu

4/ sprawdz ustawinei a godziny w ustawieniach general telefonu i kazdego urzadzenia

5/ sprawdz typ powiadomien w ustawieniach- powiadomienia

 

Witam wszystkich, tak jak w temacie. Czy spotkaliście się już z takim problemem? Oczywiście przy założeniu, że przypomnienie jakie ustawiacie jest z alarmem. U mnie wygląda to tak, że czasami wyskakuje powiadomienie i dymek przy apce, a czasami nie.
Jest to denerwujące z tego względu, że już wiele razy przypomnienie, które było dla mnie ważne, nie spełniło swojego zadania i o niczym mi nie przypomniało. Masło maślane ale wiecie o co mi chodzi :)
Spróbujcie sobie ustawić trzy przypomnienienia: 1, 2, 3. W odstępach 5 min. U mnie pokazało pierwsze dwa, trzeciego już nie. Wszystkie miały alarm...



#3 Krzysztof09

Krzysztof09
  • 97 postów

Napisano 18 lipca 2017 - 21:25

Masło maślane tyczyło się zdania: "wiele razy przypomnienie, które było dla mnie ważne, nie spełniło swojego zadania i o niczym mi nie przypomniało".
1) icloud
2) próbowałem
3) tak- mac, również próbowałem
4) ustawienia są dobre
5) nie jest to kwestia ustawień w powiadomieniach- tam wszystko jest okej.
Zobaczę czy następnym razem powtórzy się taka sytuacja. Tak czy siak dzięki tomazzz za wskazówki. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych