Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Call of duty MW3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jasi3k

jasi3k
  • 59 postów

Napisano 20 czerwca 2017 - 13:05

Witam,

 

 

Mam następujący problem z którym zmierzył się już support Aspyr oraz Steam, niestety bezskutecznie. Kupiłem wyżej wymienioną grę na steam, która dodała się bez problemu do mojej biblioteki. Kiedy próbuję ja ściagnąc download kończy się po 1 sekundzie z napisalem download completed.

 

Wiadomo, że sciągnięcie 13gb zajmuje trochę dłużej niż 1 sekunda więc coś jest nie tak. Steam pobiera dokładnie 0 byte i twierdzi, że gra jest zainstlowana poprawnie. Próbowałem zmieniać rejon sciągania i czyścić cache steam i niestety nic nie pomaga. 

 

Steam wysyła mi automatycznie generowane odpowiedzi jak naprawić jakiś randomowy błąd na Windowsie a Aspyr rozkłada ręce.

 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

 

Pozdrawiam,

Jasi3k


Komputer: Macbook Pro 13' 2011 early Telefon: iPhone 4s 16gb

#2 Szoker

Szoker
  • 43 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 20 czerwca 2017 - 15:11

Masz kupioną wersję na Mac? Bo jeżeli jest to wersja pudełkowa bądź klucz Steam ze wskazaniem, że tylko na PC (najczęściej kupione w PL), to nie przeszczepisz jej na macOS. Paradoksalnie kupione przeze mnie MW2, ATS i ETS chodzą i na PC i na Mac a MW3 nie działa...


Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Zabawki: IPhone 3GS 8GB / 4 16GB4S 16 GB5S 32GB / 6S 64GB (na sprzedaż) / 8 Plus 64GB / Macbook Pro 13" late 2013 / Apple Watch 2 Nike Edition


#3 jasi3k

jasi3k
  • 59 postów

Napisano 20 czerwca 2017 - 16:40

Masz kupioną wersję na Mac? Bo jeżeli jest to wersja pudełkowa bądź klucz Steam ze wskazaniem, że tylko na PC (najczęściej kupione w PL), to nie przeszczepisz jej na macOS. Paradoksalnie kupione przeze mnie MW2, ATS i ETS chodzą i na PC i na Mac a MW3 nie działa...

Niestety to klucz steam.... Dzięki za info


Komputer: Macbook Pro 13' 2011 early Telefon: iPhone 4s 16gb

#4 Szoker

Szoker
  • 43 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 20 czerwca 2017 - 16:43

Wojowałem z nimi przez blisko miesiąc ale są jacy są czy mają wszystko gdzieś. Pan mi napisałem, że jak chcę sobie pograć w MW3, to muszę kupić grę na platformę "makową". To nic, że MW2 działa na jednym kluczu tu i tu... MW3 już nie i tyle.


Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Zabawki: IPhone 3GS 8GB / 4 16GB4S 16 GB5S 32GB / 6S 64GB (na sprzedaż) / 8 Plus 64GB / Macbook Pro 13" late 2013 / Apple Watch 2 Nike Edition


#5 jasi3k

jasi3k
  • 59 postów

Napisano 22 czerwca 2017 - 17:37

Wojowałem z nimi przez blisko miesiąc ale są jacy są czy mają wszystko gdzieś. Pan mi napisałem, że jak chcę sobie pograć w MW3, to muszę kupić grę na platformę "makową". To nic, że MW2 działa na jednym kluczu tu i tu... MW3 już nie i tyle.

Przynajmniej się wyjaśniło, dzięki


Komputer: Macbook Pro 13' 2011 early Telefon: iPhone 4s 16gb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych