Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poziom baterii spada podczas ładowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 restia

restia
  • 1 postów

Napisano 24 maja 2017 - 09:59

Witam. Około 2 miesiące temu zakupiłam podróbkę kabla do iPhone 5s. Działała tak jak powinna, telefon ładował się do dwóch godzin. Schody zaczęły się gdy zaczęłam dużo grać w facebookową gierkę na messengerze. Gra zżerała strasznie dużo procentów, więc podłączałam do ładowania i grałam. Wszystko było dobrze do czasu, gdy telefon mi się rozładował do zera, gdy był podłączony do ładowania. Okazało sie, że mimo to, że telefon pokazuje ładowanie to wcale sie nie ładuje, a procenty spadają. Zwaliłabym wine na kabel, gdyby nie to, że troche przesadziłam z graniem w grę, która po poł godzinach potrafiła zeżreć 30-40% baterii, z czego ciągle ten telefon ładowałam. Więc jak myślicie? Zepsułam baterie czy kabel padł?



#2 czif117

czif117
  • 72 postów

Napisano 25 maja 2017 - 12:01

Kabel do kitu.
Kup oryginalny.
Kto oszczędza kupuje dwa razy ;)

#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 25 maja 2017 - 12:22

Witam. Około 2 miesiące temu zakupiłam podróbkę kabla do iPhone 5s. Działała tak jak powinna, telefon ładował się do dwóch godzin. Schody zaczęły się gdy zaczęłam dużo grać w facebookową gierkę na messengerze. Gra zżerała strasznie dużo procentów, więc podłączałam do ładowania i grałam. Wszystko było dobrze do czasu, gdy telefon mi się rozładował do zera, gdy był podłączony do ładowania. Okazało sie, że mimo to, że telefon pokazuje ładowanie to wcale sie nie ładuje, a procenty spadają. Zwaliłabym wine na kabel, gdyby nie to, że troche przesadziłam z graniem w grę, która po poł godzinach potrafiła zeżreć 30-40% baterii, z czego ciągle ten telefon ładowałam. Więc jak myślicie? Zepsułam baterie czy kabel padł?

Kupowanie nieoryginalnych kabli i ładowarek to zawsze zły pomysł i proszenie się o kłopoty.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 bee3

bee3
  • 3 841 postów

Napisano 29 maja 2017 - 01:09

.... Więc jak myślicie? Zepsułam baterie czy kabel padł?

Pozostaje mieć nadzieję, że od używania kabla-podróbki nie padł układ ładowania w telefonie.

Kup certyfikowany kabel i sprawdź zachowanie telefonu.


Użytkownik bee3 edytował ten post 29 maja 2017 - 01:10

Pomogłem ?   -  Lubię to 


#5 Filip Meyer

Filip Meyer
  • 1 postów

Napisano 02 marca 2018 - 09:28

Może być do wina kabla ale może być tak samo ubrudzone wejście ładowania najlepiej wyczyścić delikatnie wykałaczką. Właśnie przed chwilą miałem ten problem ładuje mojego ip6s (ładowarka oryginalna) a bateria spada po czym wyłącza się a jest podłączony do zasilania, ikonka baterii pokazuje ze się ładuje lecz nie włącza się po 30 min postanowiłem wyczyścić wejście i zaczęło ładować a przyczyną był mały paproszek kurzu :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych