Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hub USB-C - Adata czy inny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 niemiec93

niemiec93
  • 22 postów

Napisano 03 maja 2017 - 19:00

Witam, mam krótkie pytanie - czy ktoś ma doświadczenie z używaniem takiego HUB-a : https://www.morele.n...ub-cwh-1114270/ ? Generalnie szukam sprawdzonego rozwiązania z portami USB i HDMI do nowego Macbook-a Pro late 2016 z touchbar-em. Problem polega na tym, że z jedną przejściówką mam już problem - przy podłączeniu pendrive-a urywa mi połączenie WiFi (ponoć znany problem) stąd zwracam się do was na forum  :)

 

Czy ktoś jest w stanie podać mi jakąś alternatywę do tegu Hub-a ? Taka która sprawnie funkcjonuje i nie wpływa na połączenie z siecią Wi-Fi ? W rozsądnej cenie :P

 

 

 

Pozdrawiam

 



#2 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 03 maja 2017 - 19:36

To jest hub pasywny ! Czyli bez własnego zasilania pewnie będziesz miał "kwiatki". Cena nie jest wysoka ale ja bym zainwestował w Belkin-a. Ja używam do swojego MBP Belkin Thunderbolt Express i jest b.dobrze. Wszystko co mam podpięte to śmiga :) Belkin na USB-C jest dość drogi ale uwierz mi że raz podepniesz urządzenia i zapomnisz o problemach.


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#3 niemiec93

niemiec93
  • 22 postów

Napisano 03 maja 2017 - 19:38

Widziałem akcesorium Belkin-a, natomiast ja potrzebuję czegoś, czego nie będę musiał targać wraz z zasilaczem :) Głównie chodzi o podłączenie pendrive / myszki po USB i telewizora pod HDMI do filmów : (



#4 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 03 maja 2017 - 19:44

Zawsze możesz kupić i jeżeli nie będzie odpowiadało masz 2 tyg. na oddanie. Kup przetestuj tego huba jak to śmiga.  


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#5 niemiec93

niemiec93
  • 22 postów

Napisano 03 maja 2017 - 19:45

A marka Aukey? Pierwsze słyszę szczerze mówiąc, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia? Dzięki Kalvin za pomoc :) Pozdrawiam



#6 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 04 maja 2017 - 08:29

W teren jeżeli nie potrzebujesz HDMI powinien być OK. 

 

Do domu jednak polecam HUB z zasilaczem, W domu mam taki i spisuje się rewelacyjnie, trzeba tylko dokupić kabel na USB-C, jak nie masz przejściówki. 

https://www.morele.n...y-uh720-704105/


MacBook Air 13 + ThinkPad X260





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych