Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak tekstów piosenek w iPhone 7 iOS 10.3.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 17 kwietnia 2017 - 21:02

Witam. Nie moge odkryc dlaczego teksty piosenek ktore mam w iTunes i sa zsynchronizowane z iPhone 7 nie sa widoczne w moim iP. Gdy dodalem tekst piosenki w jednym utworze w iTunes i zsynchronizowalem iP z iT tekst pokazal sie w iP. Po nacisnieciu na kropeczki pod nazwa utworu pojawila sie zakladka "slowa" i moglem je wyswietlic. Dodalem wiec teksty do kilku innych utworow w iT i zsynchronizowalem ponownie iP. Teraz nie widze ani tekstow w iP ani pod utworami zakladki "slowa". Teksty nadal pojawiaja sie w iT zarowno w bibliotece muzyki na iT jak i w bibliotece prezentowanej w iT dla iP. Moze mi ktos cos podpowiedziec co robie nie tak albo co powinienem zrobic aby teksty piosenek pokazaly sie w iP?

Pozdrawiam.

Załączone pliki



#2 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 17 kwietnia 2017 - 21:14

Faktycznie miniatury :P  Nic nie widać


iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#3 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 17 kwietnia 2017 - 21:40

Faktycznie miniatury :P  Nic nie widać

Uwierz mi na slowo ze jedna miniatura to zrzut ekranu z iT gdzie jest tekst a druga z iP gdzie tekstu nie ma. Wielkosc jest spowodowana ograniczeniem rozmiaru obrazkow w poscie.



#4 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 19 kwietnia 2017 - 06:19

Witam. Nie moge odkryc dlaczego teksty piosenek ktore mam w iTunes i sa zsynchronizowane z iPhone 7 nie sa widoczne w moim iP. Gdy dodalem tekst piosenki w jednym utworze w iTunes i zsynchronizowalem iP z iT tekst pokazal sie w iP. Po nacisnieciu na kropeczki pod nazwa utworu pojawila sie zakladka "slowa" i moglem je wyswietlic. Dodalem wiec teksty do kilku innych utworow w iT i zsynchronizowalem ponownie iP. Teraz nie widze ani tekstow w iP ani pod utworami zakladki "slowa". Teksty nadal pojawiaja sie w iT zarowno w bibliotece muzyki na iT jak i w bibliotece prezentowanej w iT dla iP. Moze mi ktos cos podpowiedziec co robie nie tak albo co powinienem zrobic aby teksty piosenek pokazaly sie w iP?

Pozdrawiam.

Witam. Znalazlem rozwiazanie problemu. Okazalo sie ze jeden z utworow zawieral tekst ktory nie byl akceptowany przez iTnes. Nie potrafie powiedziec dlaczego. Aby znalezc ten problem zmienilem sposob synchronizacji muzyki z iT do iP. Wczesniej dodalem slowa piosenek do wielu utworow i zadalem synchronizacje "synchronizuj cala biblioteke". Aby sprawdzic problem wybralem najpierw jeden utwor i zadalem "synchronizuj wybrane utwory", poczym zsynchronizowalem wylacznie ten utwor do ktorego dodalem tekst piosenki. Potem zrobilem to samo z cala plyta. Potem wybralem kolejna plyte itd. Za kazdym razem teksty pokazywaly sie w iP. Po dodaniu kilku plyt wybralem nastepna (przypadkowo) i zrobilem jak wyzej. I tu okazalo sie ze teksty zniknely w iP zarowno te ktore wczesniej pokazywaly tekst jak i nowo dodana. Usunalem te plyte z biblioteki  apotem zaznaczylem "synchronizuj cala biblioteke". Okazalo sie zw wszystkie teksty pokazaly sie w iP. Nastepnie usunieta z biblioteki plyte dodalem do biblioteki i "nadpisalem" teksty. Synchronizacja i wszystko jest ok. Niestety nie znalazlem innego sposobu sprawdzenia ktora plyta"psuje" synchronizacje jak tylko metoda "prob i bledow". Praca żmudna, a ja po prostu mialem szczescie znalezienia tej plyty po kilkunastu minutach "pracy". Zamykam temat. Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych