Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie działają słuchawki przy wpięciu w port lightning do case z power bankiem (Baseus)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rammiro

rammiro
  • 24 postów

Napisano 04 kwietnia 2017 - 20:23

Przyszedł do mnie dziś pokrowiec Baseus na iPhone 7 z wbudowaną bateria. Problem jednak jest taki, ze nie wykrywa zestawu słuchawkowego. Obojętnie czy jest włączony czy nie. 
 
Coś jest nie tak z moim iP7 lub pokrowcem czy "ten typ tak ma"? Tzn. case z wbudowana baterią zawsze maja ten problem i muszę się pogodzić z tym, ze nie mogłem słuchać muzyki używając tego pokrowca? 


#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 04 kwietnia 2017 - 22:50

Sprawdź czy słuchawki zadziałają bez pokrowca. Jeśli tak znaczy że z telefonem wszystko Ok. Dawniej w porcie jack zbierał się kurz. On często sprawiał ze słuchawki przerywały bądź nie działały. Jeśli to wszystko wykluczasz sprawa będzie jasna i postawisz na pokrowiec.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 rammiro

rammiro
  • 24 postów

Napisano 05 kwietnia 2017 - 09:16

Tak, podpinanie bezpośrednio słuchawki grają. EarPodsy z zestawu jak i inne podpinanie przez przejściówkę na lightening.

Nie mam portu jack...

#4 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 05 kwietnia 2017 - 12:06

No to ja wiem że iP7 nie ma jacka. Może trochę nie najlepiej to napisałem. Ogólnie w każdym z portów zbiera się kurz. W porcie ładowania też. Z tym akurat nigdy nie miałem problemu ale port jacka czyściłem z kilka razy bo słuchawki nie działały jak należy. Zazwyczaj nie działało sterowanie na słuchawkach. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#5 rammiro

rammiro
  • 24 postów

Napisano 06 kwietnia 2017 - 20:37

Czy ktoś ma doświadczenie z pokrowcem z wbudowanym dodatkowym akumulatorem?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych