Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak usunąć konto na myapple?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tobiks-1355df9ad8

tobiks-1355df9ad8
  • 41 postów

Napisano 23 lutego 2017 - 11:54

Poszukuję kogoś kto mi pomoże, bo pisałem już w tej sprawie dwa tygodnie temu przez panel klienta, następnie tydzień temu przypomniałem się z tematem i nadal nie ma żadnej reakcji :(

 

Potrzebuję najpierw zmienić nazwę wyświetlaną na forum np. na "Anonim", następnie zamknąć / usunąć moje konto z forum jak również chciałbym usunąć ogólne konto na Myapple.pl. 

 

Proszę podpowiedzcie gdzie się zgłosić z tym, bo niestety jak to w niektórych portalach bywa nie ma prostego przycisku w ustawieniach, dzięki któremu każdy może sobie sam usunąć konto, a przydałoby się takie rozwiązanie bo teraz to już wiem, że w razie potrzeby nie założę konta ponownie jak jest taki problem z usunięciem :/ 

 

Z góry dziękuję za pomoc!



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 647 postów
  • Płeć:

Napisano 23 lutego 2017 - 15:09

Narozrabiaj porządnie, to może dostaniesz permanentnego bana. Sto postów po chińsku powinno załatwić sprawę. Osiągniesz wszystko z wyjątkiem zmiany nicka.



#3 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 23 lutego 2017 - 15:14

Napisz zgłoszenie jeszcze raz tylko w temacie wpisz "oferta współpracy", "proszę o nr konta do wpłaty za dożywotnią grupę friend" itp :)

 

Dostaniesz odpowiedź w godzinę :) 



#4 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 lutego 2017 - 15:47

Napisz do Tomasz: http://myapple.pl/fo.../user/4-tomasz/ on Ci usunie konto.


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 23 lutego 2017 - 17:36

W dziale Informacje jest na pierwszej jego stronie dwa takie wątki z prawidłowymi odpowiedziami na zadane pytanie. Tutaj przy okazji padło dodatkowo kilka złotych myśli, zatem, zostawiając Autora z tą bogatą wiedzą, wypada zakończyć.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych