Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro 13 z retiną na studia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mrrawhead12

mrrawhead12
  • 49 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 19:40

Witam. Chciałbym kupić nowego MacBooka na studia. Sprzęt będzie wykorzystywany do:

 

- przeglądania internetu

- multimedia

- prac biurowych (jak to na studiach ;))

- praca w Photoshop

- Autocad

- składanie filmików w Adobe Premiere i After Effects(raczej awaryjne sytuację, nie będzie to mój główny sprzęt, od tego mam stacjonarkę, ale chciałbym aby laptop też dawał sobie z tym radę i zapewniał w miarę komfortową pracę. Mój obecny MacBook Air z 2012 roku z 4GB ramu, dwurdzeniowym i5 1,6 GHz jakoś daje sobie radę, ale oczekiwałbym po PRO nieco więcej)

 

Interesuje mnie konkretnie ten model: MacBook Pro 13.3 Retina MF839ZE/A 

 

Wiem, że 128GB to niezbyt dużo, ale mam tyle obecnie i nie przeszkadza mi to zbytnio, tak jak mówiłem nie jest to mój "główny" komputer.

 

Co o tym sądzicie? Czy taka podstawowa konfiguracja da sobie radę? Dobry wybór? Jakieś lepsze alternatywy w tym przedziale cenowym? Czy ten model ma jakieś niedoskonałości, błędy konstrukcyjne czy też występują w nim często jakieś usterki? Co wy byście wybrali? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. ;)

 

#2 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 21 lutego 2017 - 20:30

Dobry model, spełni oczekiwania. Można oczywiście pomyśleć o rozbudowaniu pamięci SSD, ale jeżeli mówisz, że ci 128GB wystarcza, to jest okej. Z usterek może się zdażyć odchodząca powłoka antyrefleksyjna, ale Apple to naprawia, no i musiałbyś mieć pecha, żeby ci się trafiła. Poza tym, to bardzo udany, sprawdzony model.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych