Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizacja iPhone z Macbook - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz.1

lukasz.1
  • 5 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 14:58

Witam!

 

Chciałbym dopytać czy ktoś spotkał się z problemem synchronizacji między Apple Music na iPhonie a iTunes na Macbooku Pro?

 

Na iPhonie wyświetlają mi się sekcje Recently Added, Ostatnio Słuchane, itp.. mam tam sekcje wypełnione utworami.. niestety nie mam tego na MacBooku.. wyświetlanie biblioteki Apple Music na Macbooku jest włączone.. Tak samo nie widzę utworów, ostatnio pobranych na iPhonie na Macbooku, mimo, że robiłem synchronizacje przez USB. Dodam, że jestem zalogowany na iTunes i Apple Music tym samym kontem iCloud oraz że poczyniłem podstawowe kroki konfiguracyjne obu aplikacji wg instrukcji na wsparciu Apple, zarówno na iPhonie jak i na Macbooku.

 

Niestety nie wiem czy tak powinno być czy jest coś nie tak.  Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuje wszystkim ;)  



#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 31 stycznia 2017 - 16:02

Problem stanowi tutaj Macbook który nie synchronizuje utworów. Spróbuj się wylogować wyłączyć Apple Music i tym samym bibliotekę iCloud a potem włącz raz jeszcze. Może coś się po prostu nie zgrało jak należy i tyle. To samo apple id na dwóch i więcej urządzeniach jest jedynym czynnikiem wystarczającym do tego żeby wszystko działało poprawnie.


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 02 lutego 2017 - 08:49

mam podobnie - http://myapple.pl/fo.../?p=2117745 . Przelogowanie urządzeń nic nie daje. Tzn pomaga doraźnie czyli po wyłączeniu Biblioteki iCloud w iPhone i ponownym załączeniu wszystko się zsynchronizuje - problem w tym, że synchronizacja winna działać bez takiego drążenia. 


Użytkownik krzemo edytował ten post 02 lutego 2017 - 08:54


#4 bogirdm

bogirdm
  • 10 postów

Napisano 02 lutego 2017 - 08:57

Problem nie tkwi chyba w MB, bynajmniej u mnie działa to idealnie. Iphone 5s i MBP mid 2009. Dorzucony dysk SSD i RAM do 8gb. Wszystko hula rewelacja.



#5 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 02 lutego 2017 - 09:20

Być może choć mój MBP (2011) z Apple TV 4 współpracują w obu kierunkach. Obraziły się tylko na iPhone'a :) 



#6 Pluto27887

Pluto27887
  • 263 postów

Napisano 03 marca 2017 - 10:31

Witam
Mam problem z synchronizacją muzyki z itunes na macu do iPhona. Mianowicie muzykę która mam na komputerze a której nie ma w Apple music mam wyszazoną i nie mogę jej sluchac. Jak to dział czy mogę zsynchronizować muzykę z itunes z komputera do iPhona z włączonym Apple music?

Użytkownik Pluto27887 edytował ten post 03 marca 2017 - 10:31


#7 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 03 marca 2017 - 14:45

Muzyka którą masz na Mac powinna zostać wysłana do iCloud i tym samym powinna być dostępna do ściągnięcia z poziomu iPhone. Ja mając dużo muzyki nagranej na dysku iTunes kiedy wgrywam wszystko od nowa najpierw synchronizuje iPhone z iTunes a dopiero potem włączam Apple Music i łączę z już wgranymi utworami. Czasem wychodzi szybciej niż ściąganie przez WiFi a i telefon się nie meczy ;)

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych