Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Trackpad przy stuknięciach jakby metaliczny oddźwięk - MBPro Touchbar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 JJ79

JJ79
  • 116 postów
  • SkądDania

Napisano 03 stycznia 2017 - 17:29

Witam. 

Dziś zauważyłem, że podczas stuknięć w TrackPad wydaje on dziwny dźwięk, jakby jakaś blaszka, lub sprężynka pod TrackPadem wpadała w króciutki rezonans. Podczas delikatnego tapnięcia w trackpad nie słychać tego. 

Rozmawiałem z konsultantem Apple, trochę mu zajęło sprawdzenie tego problemu, po chwili jednak odpowiedział, że nie wydaje mu się, że to normalne i polecił by sprzęt oddać do punktu zakupu. 

 

W sumie chciałem się dowiedzieć czy to normalne, choć chyba nie wydaje mi się, żeby taka sytuacja w takim sprzęcie mogła mieć miejsce. 

 

Z góry dzięki za każdą sugestię i opinię. 

 

J.J. 

 

EDIT:

 

Nagrałem krótki filmik, na którym słychać ten dźwięk:
https://youtu.be/LTqpYLIJmfk


Użytkownik JJ79 edytował ten post 03 stycznia 2017 - 17:50


#2 Michał Głos

Michał Głos
  • 6 postów

Napisano 08 stycznia 2017 - 21:42

Witam. 

Dziś zauważyłem, że podczas stuknięć w TrackPad wydaje on dziwny dźwięk, jakby jakaś blaszka, lub sprężynka pod TrackPadem wpadała w króciutki rezonans. Podczas delikatnego tapnięcia w trackpad nie słychać tego. 

Rozmawiałem z konsultantem Apple, trochę mu zajęło sprawdzenie tego problemu, po chwili jednak odpowiedział, że nie wydaje mu się, że to normalne i polecił by sprzęt oddać do punktu zakupu. 

 

W sumie chciałem się dowiedzieć czy to normalne, choć chyba nie wydaje mi się, żeby taka sytuacja w takim sprzęcie mogła mieć miejsce. 

 

Z góry dzięki za każdą sugestię i opinię. 

 

J.J. 

 

EDIT:

 

Nagrałem krótki filmik, na którym słychać ten dźwięk:
https://youtu.be/LTqpYLIJmfk

Cześć, ja tak nie mam. Próbowałeś zmienić podłoże? :D

 

Pozdrawiam

Michał Głos



#3 JJ79

JJ79
  • 116 postów
  • SkądDania

Napisano 08 stycznia 2017 - 22:11

Cześć, ja tak nie mam. Próbowałeś zmienić podłoże? :D

Pozdrawiam
Michał Głos


Tak Michale. Próbowałem. Wszędzie z tym samym efektem :) sprzęt poszedł do wymiany. Dzięki za informacje.

#4 JJ79

JJ79
  • 116 postów
  • SkądDania

Napisano 30 stycznia 2017 - 15:54

W serwisie dowiedziałem się, że to rzecz normalna, że to sprężynka ?!
W serwisie dowiedziałem się, że to rzecz normalna, że to sprężynka ?! Zadzwoniłem do nich i wyjaśniłem, że nie występuje w budowie touchpada żadna sprężynka. Sprzęt został odesłany do autoryzowanego serwisu Apple. Dziś dotarł do mnie z wymienioną kompletną górna częścią (klawiatura, touchbar, obudowa, touchpad), czyli jednak była to wada. Działa jak powinno, niestety, nie działa TouchID i znowu muszę go odesłać. Szczerze przyznaje, że następnym razem zaryzykuję i kupię jakiś profesjonalny sprzęt z windowsem. Męczą mnie te ciągle problemy ze sprzętem Apple ostatnimi miesiącami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych