Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Żadne pliki pobrane z torrentów nie otwierają się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasia Szczygieł

Kasia Szczygieł
  • 6 postów
  • SkądSłupsk, Poland

Napisano 26 grudnia 2016 - 01:12

Mam maca dopiero jakiś miesiąc i byłam bardzo przyzwyczajona do windowsa, który niestety muszę przynać pozwala na więcej niż mój Mb Air 13, jednakże rzecz tkwi w tym, że prawie żadne pliki pobrane z neta, czy to torrenty, czy to np. plik tekstowy pobrany z maila nie otwierają się, a ja nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić. 
 



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 26 grudnia 2016 - 07:06

moze zrób etrecheck i wynik wklej tutaj. Skąd mamy wiedzieć jakie cuda poinstalowałaś z tych torentów. Sprawdź jeszcze na nowym koncie bo obecne może być uszkodzone/zawirusowane
Fallout ...war, war never changes...

#3 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 26 grudnia 2016 - 11:53

Jeszcze nie zamykam (choć za te torrenty cień podejrzenia już jest ;), „czy to np. plik tekstowy” Cię ratuje), ale polecam lekturę:
 
Zasady umieszczania wpisów na forum:

Krok pierwszy: zdobycie wiedzy o problemie. Na samym początku postaraj się dowiedzieć czy ktokolwiek zadał już pytanie, które masz zamiar Ty zadać. Wyodrębnij ze swojego pytania słowa kluczowe. Wpisz je w wyszukiwarkę. Spróbuj również skorzystać z wyszukiwarki sieciowej typu google - prawdopodobnie nie jesteś pierwszą osobą z takim problemem, możesz w sieci znaleźć przynajmniej podstawową odpowiedź na swoje pytanie. Tym bardziej jeśli Twoje pytanie dotyczy “gorącego” tematu lub urządzenia ( nowości rynkowych) jest szansa, że na forum toczy się właśnie na ten temat dyskusja. Przeczytaj ją zanim napiszesz swój pierwszy post lub założysz nowy wątek.
 
oraz:
 
Krok czwarty: poprawnie zadawaj pytania. Staraj się opisać problem i uwzględnić jak najwięcej szczegółów. Rodzaj komputera, systemu operacyjnego, określ problem jak możesz najlepiej. Im więcej detali tym większa szansa na diagnozę a tym samym na użyteczną pomoc.
 
Pomoże to pomagającym, a przede wszystkim Tobie.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych