Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

New airpods are HERE!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#151 Wania

Wania
  • 432 postów

Napisano 21 lipca 2017 - 21:29

przeciez wiadomo ze to nie sa sluchawki do delektowania sie muzyka. graja jak najbardziej poprawnie a do tego maja duzo innych atutow ktore decyduja o ich zakupie. ciezko kierowac sie przy zakupie ich nienaganna jakoscia grania ;) to tak jak by porownywac cabrio do kombi i mowic, ze wszystko super ale w tym cabrio to tak ciezko pralke przewiesc, swietny argument ale w posiadaniu cabrio chodzi raczej o cos innego niz o wozenie pralek. 

• prissin, Banan311 i Sound John lubią to

#152 El Cheetos

El Cheetos
  • 23 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lipca 2017 - 20:48

Ja z AirPods jestem zadowolony - mam porównanie do Sony 1000X, które jak na moje uszy grają super i często wybieram AirPods ze względu na wygodę. 

K: MacBook PRO Retina 13 2017, MacBook Pro 15 L2009, Mac Mini Late 2014      T: iP 7+ Matte Black + AirPods

#153 qb4hkm

qb4hkm
  • 463 postów

Napisano 24 lipca 2017 - 11:01

przeciez wiadomo ze to nie sa sluchawki do delektowania sie muzyka. graja jak najbardziej poprawnie a do tego maja duzo innych atutow ktore decyduja o ich zakupie. ciezko kierowac sie przy zakupie ich nienaganna jakoscia grania ;) to tak jak by porownywac cabrio do kombi i mowic, ze wszystko super ale w tym cabrio to tak ciezko pralke przewiesc, swietny argument ale w posiadaniu cabrio chodzi raczej o cos innego niz o wozenie pralek. 

No pewnie, ja w domu słucham na Sennheiserach HD600 podłączonych pod dac/wzmacniacz słuchawkowy lub amplituner i nie przeszkadza mi to akceptować ułomności airpods. Wręcz uważam że do mobilnego użytkowania wygoda jest najważniejsza, jakość schodzi na drugi plan bo szum tła itp.

Czasy chodzenia po mieście w zamkniętych wokółusznych słuchawkach mam już na szczęście za sobą i wcale mi nie tęskno. Jedynie do metra by mi się przydało cośco mocniej tłumi hałas, ale to może na zimę sobie kupię coś z ANC.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych