Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 7 skórzany case MUJJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojo90

Wojo90
  • 19 postów

Napisano 10 listopada 2016 - 09:53

Witam,
Czy ktoś również ma skórzanego casea firmy mujjo? Chodzi mi o wersje z kieszonką. Telefon nie siedzi pewnie w nim i ma luzy. Chciałbym wiedzieć czy to ich urok bo jak miałem oryginalny z Apple to siedział tak ciasno ze nie było mowy żeby telefon chodź pół milimetra się w nim ruszył

#2 Delano90

Delano90
  • 434 postów
  • SkądW-wa

Napisano 10 listopada 2016 - 10:11

Sprawdź temat o tym w czym nosić swoje urządzenie. Możliwe, że jest tam już odpowiedź na Twoje pytanie: http://myapple.pl/fo...a-ipoda-touch/


MBA 13" 2015 8/128GB -/- iPhone 6S 16GB -/- iPod Nano 3rd Gen -/- Moto360 1st gen & Xiaomi Mi Band 2


#3 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 10 listopada 2016 - 10:26

Witam,
Czy ktoś również ma skórzanego casea firmy mujjo? Chodzi mi o wersje z kieszonką. Telefon nie siedzi pewnie w nim i ma luzy. Chciałbym wiedzieć czy to ich urok bo jak miałem oryginalny z Apple to siedział tak ciasno ze nie było mowy żeby telefon chodź pół milimetra się w nim ruszył

 

Jak to jest etui typu Premium, czyli nie za 2 dolary... to wiadomo, że powinno dobrze trzymać. Oddaj na gwarancji tam gdzie kupiłeś.



#4 Wojo90

Wojo90
  • 19 postów

Napisano 10 listopada 2016 - 12:55

Chciałbym opinii która już miała pokrowiec tej firmy

#5 Wojo90

Wojo90
  • 19 postów

Napisano 02 marca 2017 - 09:48

Witam,
Czy ktoś również ma skórzanego casea firmy mujjo? Chodzi mi o wersje z kieszonką. Telefon nie siedzi pewnie w nim i ma luzy. Chciałbym wiedzieć czy to ich urok bo jak miałem oryginalny z Apple to siedział tak ciasno ze nie było mowy żeby telefon chodź pół milimetra się w nim ruszył


Miałem tak samo. Oddałem i mi wymienili. Potem ukruszył mi się róg. Znów na gwarancje i conprawdabuznalibale czy znów mam brać? Moim zdanie słabo jestvwykonczoby

#6 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 marca 2017 - 10:09

Miałem to etui tylko bez kieszonki. Telefon siedział w nim bardzo ciasno jak w leather case od Apple. Tak jak wyżej napisano. Oddaj na gwarancje. 


iPhone 12 mini 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych